шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни53Опис Відгуки  Обговорення  Корисне5Аксесуари
Купити камера відеоспостереження TP-LINK VIGI C540-W за ціною від 4330 грн.
Відео 9Фото 3

Характеристики та опис TP-LINK VIGI C540-W

Матеріал корпуса: пластик; Кут огляду по вертикалі (°): 43.2; Кут огляду по горизонталі (°): 80; Світлосила: f/1.6; Частота кадрів (к/с): 30; Роздільна здатність відео (пікс.): 2560x1440; Розмір матриці: 1/3"; Тип матриці: CMOS; визначення автомобіля; визначення людини; Хмарне сховище; LED-підсвічування
Колір
Використаннявулична
Тип корпусакупольна
ПідключенняLAN
Wi-Fi 4 (2.4 ГГц)
Можливості камери
Конструкція і можливостіPTZ (керована)
налаштування області інтересів (ROI)
датчик освітленості
датчик руху
мікрофон
динамік зворотного зв'язку
мобільний застосунок
оповіщення про рух
ІЧ підсвічування
LED-підсвічування
кардридер
Макс. об'єм карти пам'яті256 ГБ
Хмарне сховище+
Кількість світлодіодів4 шт. / 2x IR, 2x LED /
Дальність підсвічування30 м
Інтелектуальні функціївизначення людини
визначення автомобіля
Матриця
Тип матриціCMOS
Розмір матриці1/3"
Роздільна здатність відео2560x1440 пікс.
Частота кадрів30 к/с
Мінімальне освітлення0.005 люкс
Світлосилаf/1.6
Компенсація засвіченняDWDR+BLC
Об'єктив
Тип фокусногопостійне
Фокусна відстань4 мм
Кут огляду по горизонталі80 °
Кут огляду по вертикалі43.2 °
Інше
Формат стиснення відеоH.265+, H.265, H.264+, H.264
Джерело живлення12 В
Споживана потужність15.3 Вт
Робоча температура-30 °C ~ +60 °С
Рівень захистуIP66
Підтримка ONVIF
Підтримка NAS
Матеріал корпусапластик
Габарити198x172x120 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  4000 грн.    до  6250 грн.

від 4 330  до 8 039 грн.
IP-відеокамера TP-Link VIGI C540-W (4) White
Secur.ua (Київ)
5 034 грн.
← купити
TP-Link Камера відеонагляду TP-Link VIGI-C540-W-4 PoE, 4Мп
MTA.ua (Київ)
5 299 грн.
← купити
Камера відеоспостереження TP-Link VIGI-C540-W-4
Itbox.ua (Київ)
← купити
TP-Link VIGI-C540-W-4
Mallprix.com (Київ)
4 494 грн.
← купити
IP-камера відеоспостереження TP-Link VIGI C540-W
Redprice.sale (Львів)
5 399 грн.
← купити
TP-LINK VIGI C540-W(4mm) VIGI C540-W(4mm)
Notebooker.ua (Київ)
← купити
TP-Link VIGI C540-W V2
Tehnomart.com (Київ)
4 876 грн.
← купити
IP-камера відеоспостереження TP-LINK VIGI C540-W V2
Denika.ua (Харків)
← купити
IP-камера відеоспостереження TP-Link VIGI C540-W
Semtech.com.ua (Луцьк)
4 744 грн.
← купити
IP-Камера TP-LINK VIGI-C540-W-4, PoE, 4Мп, 4 мм, Wi-Fi, H265+, IP66, Dome, кольорове нічне бачення, зовнішня VIGI-C540-W4
Comtrading.ua (Київ)
4 515 грн.
← купити
Камера відеоспостереження TP-Link VIGI-C540-W-4
icom.net.ua (Київ)
4 631 грн.
← купити
IP-камера TP-Link VIGI C540 W (4.0) (VIGI-C540-W(4mm)) VIGI-C540-W(4mm)
E-server.com.ua (Київ)
← купити
IP камера TP-Link VIGI C540-W V2
ШО (Київ)
← купити
Камера відеоспостереження TP-Link VIGI-C540-W-4
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Вулична IP-камера TP-Link Vigi C540-W(4MM) (VIGIC540W4MM)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
8 039 грн.
← купити
TP-Link VIGI C540-W(4mm) — Поворотна мережева Wi-Fi камера 4 Мп 4 мм VIGI C540-W(4mm)
Comtrade.ua (Київ)
5 290 грн.
← купити
IP-камера TP-Link VIGI C540-W(4mm)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
IP-камера відеоспостереження TP-Link Vigi C540-W
Openshop.ua (Київ)
4 857 грн.
← купити
IP-камера TP-LINK VIGI C540-W 4mm VIGI C540-W(4MM)
Telemart.ua (Київ)
← купити
TP-Link TP-Link VIGI C540-W(4mm) VIGI C540-W(4mm)
Венкон (Київ)
← купити
IP камера TP-Link VIGI C540-W V2 UA
Sota.store (Київ)
← купити
IP камера TP-Link vigi c540-w v2
Tviy-Dim.com (Київ)
4 706 грн.
← купити
TP-Link VIGI-C540-W4
COMFY.ua (Київ)
← купити
IP-камера TP-Link VIGI C540-W V2
Click.ua (Київ)
5 003 грн.
← купити
IP камера TP-Link (VIGI C540-W V2)
MAUDAU (Київ)
5 759 грн.
← купити
TP-Link VIGI C540-W(4mm) vigi c540-w(4mm)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
IP камера TP-Link VIGI C540-W V2
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
IP-камера TP-Link VIGI C540-W (4mm)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
TP-Link Камера відеонагляду TP-Link VIGI C540-W (4mm)
MTA.ua (Київ)
← купити
TP-Link Камера відеонагляду TP-Link VIGI C540-W V2
MTA.ua (Київ)
← купити
TP-Link VIGI C540-W V2
Mallprix.com (Київ)
4 576 грн.
← купити
IP-камера відеоспостереження TP-Link VIGI C540-W
Tomdom.in.ua (Львів)
4 747 грн.
← купити
IP-камера відеоспостереження TP-Link VIGI C540-W
Tomdom.in.ua (Львів)
5 405 грн.
← купити
IP-камера відеоспостереження TP-LINK VIGI C540-W
Denika.ua (Харків)
4 681 грн.
← купити
TP-Link VIGI C540-W
Tehnomart.com (Київ)
4 784 грн.
← купити
IP-камера відеоспостереження TP-Link VIGI C540-W VIGI C540-W(4mm)
Comtrading.ua (Київ)
← купити
IP камера TP-Link VIGI C540-W V2
Comtrading.ua (Київ)
← купити
IP-камера TP-Link VIGI C540-W V2
icom.net.ua (Київ)
4 539 грн.
← купити
4-мегапіксельна поворотна мережева камера TP-Link, VIGI C540-W(4mm) VIGI C540-W(4mm) TP-LINK (VIGI C540-W(4mm)) VIGI-C540-W4
icom.net.ua (Київ)
4 330 грн.
← купити
IP-камера відеоспостереження TP-Link VIGI C540-W
Semtech.com.ua (Луцьк)
5 402 грн.
← купити
IP-камера відеоспостереження TP-Link VIGI C540-W
Zaua.store (Львів)
4 741 грн.
← купити
IP-камера відеоспостереження TP-Link VIGI C540-W
Timesport.com.ua (Львів)
5 396 грн.
← купити
TP-Link VIGI C540-W V2
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
IP-камера TP-LINK VIGI C540-W-4
Rozetka.ua (Київ)
← купити
IP-камера TP-Link VIGI C540-W V2
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Камера відеоспостереження TP-LINK VIGI C540-W(4mm) купольна/вулична Wi-Fi Білий/Чорний
Rozetka.ua (Київ)
6 631 грн.
← купити
IP-камера TP-Link VIGI C540-W V2 ( 19216 )
Rozetka.ua (Київ)
6 202 грн.
← купити
IP камера TP-Link VIGI C540-W V2
Rozetka.ua (Київ)
5 543 грн.
← купити
4-мегапіксельна поворотна мережева камера TP-Link (VIGI C540-W(4mm)) (1511704)
Rozetka.ua (Київ)
6 623 грн.
← купити
Камера відеоспостереження TP-LINK VIGI C540-W(4mm) 4Mp PTZ Wi-Fi
Rozetka.ua (Київ)
6 561 грн.
← купити
IP-камера TP-Link VIGI C540-W V2 ( 17264 )
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Камера відеоспостереження TP-LINK VIGI C540-W(4mm) купольна/вулична Wi-Fi Білий/Чорний
Rozetka.ua (Київ)
6 324 грн.
← купити
IP-камера відеоспостереження TP-Link VIGI C540-W
Rozetka.ua (Київ)
6 810 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати TP-LINK VIGI C540-W, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: камера відеоспостереження TP-LINK VIGI C540-W. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на камера відеоспостереження TP-LINK VIGI C540-W у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія