шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Конфігурації і ціни 81Відгуки17Обговорення  Корисне
Купити USB-флешка Transcend JetFlash 370 (64Gb) за ціною від 543 грн.
Відео 1Фото 4

Серия Transcend JetFlash 370

Рейтинг моделі: 4 з 5 (17 оцінок)
Рейтинг за відгуками:
Модифікації Transcend JetFlash 370 2
Где купить? [JetFlash 370 64Gb]
Характеристики [JetFlash 370 64Gb]
Колір
Об'єм
64 ГБ
Інтерфейс підключення
USB-A 2.0
Функції та можливості
індикатор читання/запису
Матеріал корпуса
пластик
Вушко для ремінця
Розміри
19x60x9 мм
Вага
8.5 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  700 грн.    до  900 грн.
Hoco UD5 Wisdom
UD5 Wisdom 64Gb
від 382 грн.
SanDisk Ultra USB Ty...
Ultra USB Type-C 2020 64Gb
від 599 грн.
Kingston DataTravele...
DataTraveler Exodia M 2x6...
від 528 грн.
SanDisk Cruzer Blade
Cruzer Blade 64Gb
від 375 грн.
SanDisk Ultra Slider...
Ultra Slider USB Type-C 64Gb
Transcend JetFlash 790
JetFlash 790 64Gb
від 783 грн.
DataTraveler Exodia 2x64Gb
від 524 грн.
Hoco UD10 Wise
UD10 Wise 64Gb
від 460 грн.
Patriot Memory Xport...
Xporter Pulse 64Gb
Hoco UD8 Smart
UD8 Smart 64Gb
від 557 грн.
Apacer AH155
AH155 64Gb
від 590 грн.
Verbatim Plectra USB-C
Plectra USB-C 64Gb
від 676 грн.
Silicon Power Mobile...
Mobile C80 64Gb
від 493 грн.
Hoco UD14 Clever
UD14 Clever 64Gb
від 629 грн.
MediaRange USB 3.0 C...
USB 3.0 Combo Flash Drive...
від 699 грн.
DataTraveler SE9 G3 64Gb
від 614 грн.
SanDisk Ultra Luxe U...
Ultra Luxe USB 3.1 64Gb
від 705 грн.
Hoco UD17
UD17 64Gb
Hoco UD15
UD15 64Gb
від 623 грн.
DataTraveler Kyson 64Gb
від 545 грн.
Borofone UD3
UD3 64Gb
від 859 грн.
Mobile C51 64Gb
від 502 грн.
Verbatim Dual USB Dr...
Dual USB Drive Type-C 64Gb
SanDisk Ultra Flair
Ultra Flair 64Gb
від 495 грн.
DataTraveler Micro 3.2 64 Gb
від 577 грн.
HP x796w
x796w 64Gb
від 700 грн.
Aigo U330
U330 64Gb

3
1
6
5
В данной ценовой категории наверное лучший выбор
10 липня 2016, 16:09 #
Переваги:Простой дизайн,прочная,известный производитель,приемлемая скорость чтение/запись-19/10

Недоліки:В последнее время в данные модели перестали ставить LED индикатор и не понятно,работает флеш или нет.

Коментар:Нормальное соотношение цена/качество

спешите купить, новые модели хуже.
18 червня 2014, 16:26 #
Переваги:чтение-24МБ/сек
запись-12МБ/сек
Самая быстрая из USB_2. Даже быстрей USB_3 JetFlash 700 на 16ГБ.

Недоліки:Производитель злонамерено снижает скорость в зависимости от ёмкости флешки.
http://www.ixbt.com/news/hard/index.shtml?14/18/35

Коментар:закон Муры - это не закон техники, а закон коммерции.

Автор:сумчатый  пользуюсь Transcend JetFlash 370 16Gb тиждень

лучшее в данной ценовой категории
6 липня 2016, 14:00 #
Переваги:крепкий корпус,приемлемая скорость запись/чтение-10/25,индикатор,солидный производитель.

Недоліки:их нет

Показано 3 з 17 відгуків
ще 10 відгуків
від 543  до 1 116 грн.
Флеш-драйв TRANSCEND JetFlash 370 64GB (TS64GJF370) TS64GJF370
FOXTROT.UA (Київ)
648 грн.
← купити
USB-флешка Transcend 64GB JetFlash 370 (TS64GJF370)
Цифра (Київ)
636 грн.
← купити
USB флеш накопичувач Transcend 64Gb JetFlash 370 (TS64GJF370) TS64GJF370
Itbox.ua (Київ)
← купити
Transcend TS64GJF370
Mallprix.com (Київ)
543 грн.
← купити
USB флеш накопичувач Transcend 64Gb JetFlash 370 (TS64GJF370) TS64GJF370
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Флеш-накопичувач USB 64GB Transcend JetFlash 370 (TS64GJF370) TS64GJF370
Click.ua (Київ)
655 грн.
← купити
Флеш-пам'ять USB Transcend 64Gb JetFlash 370 (TS64GJF370) White TS64GJF370
Vodafone.ua (Київ)
699 грн.
← купити
Transcend TS64GJF370
Comtrade.ua (Київ)
721 грн.
← купити
USB флеш накопичувач Transcend 64Gb JetFlash 370 (TS64GJF370) TS64GJF370
Comtrading.ua (Київ)
775 грн.
← купити
USB флеш накопичувач Transcend 64Gb JetFlash 370 (TS64GJF370) TS64GJF370
E-server.com.ua (Київ)
712 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Transcend JetFlash 370 64Gb, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: usb-флешка Transcend JetFlash 370 (64Gb). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на usb-флешка Transcend JetFlash 370 (64Gb) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія