шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Конфігурації і ціни 296Відгуки52Обговорення2Корисне
Купити USB-флешка Transcend JetFlash 700 (64Gb) за ціною від 465 грн.
Відео 3Фото 12

Серия Transcend JetFlash 700

Модель, зовсім проста зовні (звичайний чорний пластиковий корпус), відрізняється підтримкою нового інтерфейсу USB 3.0, завдяки чому забезпечується висока швидкість передачі даних, як при читанні, так і при запису.
Рейтинг моделі: 4 з 5 (52 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
Модифікації Transcend JetFlash 700 6
Где купить? [JetFlash 700 64Gb]
Характеристики [JetFlash 700 64Gb]
Колір
Об'єм
64 ГБ
Інтерфейс підключення
USB-A 5Gbps
Матеріал корпуса
пластик
Вушко для ремінця
Розміри
20x70x9 мм
Вага
10.3 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  900 грн.    до  1150 грн.

9
3
18
20
Хорошая флешка
23 червня 2021, 07:19 #
Переваги:Скорость, минималистичный дизайн, небольшой размер, стоимость, очень маленькое отверстие под брелок.
Гарантия.

Недоліки:Отсутствие разнообразия цветов пластика, датчика передачи данных и брелка какого-то рандомного цвета в комплекте.

Коментар:Фактическая ёмкость немногим больше 28гб.
Скорость достигала 100мб/с. Но при передаче 18гб фото скорость была 16мб/с(USB 3.0).
Если вставить рядом 2 флешки в заднюю панель, вытащить одну сложно.

хорошая модель, понравилось
11 листопада 2021, 15:21 #
Переваги:Высокие линейные скорости

Недоліки:Низкие скорости случайного чтения и записи

Коментар:Заказывал USB 3.0 64 Гб Transcend JetFlash 700 (TS64GJF700).
Тесты в программе AS SSD Benchmark:
Скорости последовательной записи и чтения - 140 и 37мбит/с
Скорости случайной записи и чтения по 4к - 8,2 и 0,34 мбит/с
Скорости случайной записи и чтения по 4к в 64бит - 3,42 и 0,08 мбит/с
Время доступа записи и чтения 1,056с и 11,97с

Автор:Evgeny Chertkov

За такую цену - просто находка
23 липня 2011, 11:12 #
Переваги:USB 3.0. и такая компактная! Для меня это основной плюс. Выглядит супер - черная, простая, то что нужно.

Недоліки:Заявлена очень высокая скорость, но скорость записи могла бы быть и повыше. Но это так, если уж совсем придираться. И колпачек - ну надо же придумать как его крепить!

Коментар:Берите, не пожалеете!

Автор:Креп Коста  пользуюсь Transcend JetFlash 700 місяць і більше

Показано 3 з 52 відгуків
ще 10 відгуків
від 465  до 1 587 грн.
Флеш накопичувач 64GB USB Transcend JetFlash 700 (TS64GJF700) TS64GJF700
Artline.ua (Київ)
999 грн.
← купити
Флеш-драйв TRANSCEND JetFlash 700 64 GB Black TS64GJF700
FOXTROT.UA (Київ)
718 грн.
← купити
TRANSCEND TS64GJF700
Ntools.com.ua (Київ)
465 грн.
← купити
USB-флешка Transcend 64GB JetFlash 700 Usb 3.1 Black (TS64GJF700)
Цифра (Київ)
979 грн.
← купити
USB-флешка Transcend 64GB JetFlash 700 Usb 3.1 Black (TS64GJF700)
Stls.store (Київ)
← купити
USB флеш накопичувач Transcend 64Gb JetFlash 700 (TS64GJF700) TS64GJF700
Itbox.ua (Київ)
← купити
Transcend TS64GJF700
Mallprix.com (Київ)
651 грн.
← купити
USB флеш накопичувач Transcend 64Gb JetFlash 700 (TS64GJF700) TS64GJF700
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Флеш-накопичувач USB3.1 64GB Transcend JetFlash 700 (TS64GJF700) TS64GJF700
Click.ua (Київ)
← купити
Накопичувач Transcend JetFlash 700 USB 3.0 64GB Black (TS64GJF700) TS64GJF700
Telemart.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Transcend JetFlash 700 64Gb, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: usb-флешка Transcend JetFlash 700 (64Gb). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на usb-флешка Transcend JetFlash 700 (64Gb) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія