шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Конфігурації і ціни 96Відгуки21Обговорення1Корисне
Купити USB-флешка Transcend JetFlash 730 (64Gb) за ціною від 667 грн.
Відео 6Фото 5

Серия Transcend JetFlash 730

Рейтинг моделі: 3 з 5 (21 оцінка)
Рейтинг за відгуками:
Модифікації Transcend JetFlash 730 5
Где купить? [JetFlash 730 64Gb]
Характеристики [JetFlash 730 64Gb]
Колір
Об'єм
64 ГБ
Інтерфейс підключення
USB-A 5Gbps
Функції та можливості
індикатор читання/запису
Матеріал корпуса
пластик
Вушко для ремінця
Розміри
19x60x9 мм
Вага
8.5 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  800 грн.    до  1000 грн.

9
1
3
2
На момент середини/кінця 2023 найкраща бюджетна флешка.
23 грудня 2023, 20:24 #
Переваги:Транс.
Мінімалістичний дизайн. Другий транс не помер після мого таємного стрес – тесту. Співвідношення ціна/характеристики. НЕ прозорий ковпачок.

Недоліки:Відсутність світлодіода індикації (спірний мінус). Матовий пластик тільки на боках флешки, а посередині глянець.

Коментар:Запис відео розміром 3 гб, було зроблено в exFAT і NTFS (результати однакові). В ноутбуці usb 3.0
Видає на читання 140 Мб/с, а на запис не падає нижче 20 Мб/с, тримається в основному десь від 30 до 40.
Купляв два рази. Перший раз, флешка померла в процесі скачування на неї 50 Гб файлів. Другий екземпляр витримав вже загально 150 гб і не думає здаватись. Сподіваюсь буде жити довго та хоч якось.

Автор:Макс Грицаєнко  пользуюсь Transcend JetFlash 730 64Gb більше року

НЕ СТОИТ ПОКУПАТЬ!!!
11 квітня 2013, 10:03 #
Переваги:НЕТ!!!

Недоліки:МЕДЛЕННАЯ!!!

Коментар:Это самая обыкновенная флешка 2.0 ((( Ничего напоминающего 3.0 я в ней не нашёл!!! Фат32 - копирование с неё/на неё 10-15 Мб/сек... НТФС - первые 2 секунды 150 Мб/сек... Через секунду вдвое меньше, и с каждой секундой вдвое меньше... Секунд через 15-20 копирование замирает... Комп висит. Проверял на различных компьютерах! Разным софтом! Хрень полная! На сайте производителя СКОРОСТЬ НЕ УКАЗАНА!!! И мне теперь понятно почему.

Автор:AleX  пользуюсь Transcend JetFlash 730 тиждень

Не покупайте - брак!!!
11 січня 2017, 13:24 #
Переваги:Внешний вид

Недоліки:Не соответствует заявленным параметрам. Фильм 8 Гб записывает более 50 минут. Скорость записи при этом "падает" с 6 Мб до 0 Мб. Практически все флешки модели 700 и 730, выпущенные в 2016 году - настоящий брак. Флешки 2014 и 2015 года работают без проблем.

Коментар:Вернул в 2016 году магазинам более 10 штук, хотя уже много лет записываю фильмы клиентам именно на флешках этой фирмы. Примечательно, что флешки объемом 64 Гб с таким же названием работают корректно. Из этой 700 серии на 32 Гб нашел флешку, которая соответствует параметрам - 790.

Показано 3 з 21 відгуку
ще 10 відгуків
від 667  до 1 294 грн.
Флеш накопичувач 64GB USB Transcend JetFlash 730 (TS64GJF730) TS64GJF730
Artline.ua (Київ)
815 грн.
← купити
Флеш-драйв TRANSCEND JetFlash 730 64 GB, USB 3.0 TS64GJF730
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
USB-флешка Transcend 64GB JetFlash 730 Usb 3.0 White (TS64GJF730)
Цифра (Київ)
799 грн.
← купити
USB-флешка Transcend 64GB JetFlash 730 Usb 3.0 White (TS64GJF730)
Stls.store (Київ)
← купити
USB флеш накопичувач Transcend 64Gb JetFlash 730 (TS64GJF730) TS64GJF730
Itbox.ua (Київ)
← купити
Transcend TS64GJF730
Mallprix.com (Київ)
667 грн.
← купити
USB флеш накопичувач Transcend 64Gb JetFlash 730 (TS64GJF730) TS64GJF730
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Накопичувач Transcend JetFlash 730 USB 3.0 64GB White (TS64GJF730) TS64GJF730
Telemart.ua (Київ)
← купити
Флеш-накопичувач USB3.1 64GB Transcend JetFlash 730 White (TS64GJF730) TS64GJF730
Click.ua (Київ)
← купити
Transcend 64 GB JetFlash 730 TS64GJF730
Luckylink.kiev.ua (Київ)
803 грн.
← купити
USB флеш накопичувач Transcend 64Gb JetFlash 730 (TS64GJF730) TS64GJF730
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Флеш-пам'ять USB Transcend 64GB JetFlash 730 (TS64GJF730) White TS64GJF730
Vodafone.ua (Київ)
789 грн.
← купити
Transcend TS64GJF730
Comtrade.ua (Київ)
779 грн.
← купити
USB флеш накопичувач Transcend 64Gb JetFlash 730 (TS64GJF730) TS64GJF730
Comtrading.ua (Київ)
← купити
USB Flash накопитель Transcend 64GB JetFlash 730 USB 3.0 (TS64GJF730)
Bigmo.com.ua (Дніпро)
765 грн.
← купити
Transcend JetFlash 730 64Gb (TS64GJF730) White
AKS.ua (Київ)
← купити
Флеш-накопичувач Transcend USB3.1 64GB JetFlash 730 White (TS64GJF730)
MAUDAU (Київ)
948 грн.
← купити
Transcend Флеш память Transcend JetFlash 730 TS64GJF730 White 64 GB USB 3.0
MTA.ua (Київ)
← купити
Transcend JetFlash 730 64 GB USB 3.0 White (TS64GJF730) TS64GJF730
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Флеш-накопичувач Transcend USB3.1 64GB JetFlash 730 White (TS64GJF730) TS64GJF730
Compx.ua (Київ)
← купити
USB флеш накопичувач Transcend 64Gb JetFlash 730
Rozetka.ua (Київ)
1 294 грн.
← купити
USB флеш накопичувач Transcend 64Gb JetFlash 730 (TS64GJF730)
MAUDAU (Київ)
967 грн.
← купити
USB флеш накопичувач Transcend 64Gb JetFlash 730 (TS64GJF730)
MAUDAU (Київ)
865 грн.
← купити
USB Flash накопичувач Transcend 64GB JetFlash 730 USB 3.0 (TS64GJF730)
MAUDAU (Київ)
903 грн.
← купити
Transcend 64GB JetFlash 730 USB 3.0 Flash Drive (TS64GJF730)
Rozetka.ua (Київ)
764 грн.
← купити
USB флеш накопичувач Transcend 64Gb JetFlash 730 (TS64GJF730) 327323
Rozetka.ua (Київ)
1 023 грн.
← купити
USB флеш накопичувач Transcend 64Gb JetFlash 730 (TS64GJF730)
Rozetka.ua (Київ)
1 046 грн.
← купити
USB флеш накопичувач Transcend 64Gb JetFlash 730 (TS64GJF730)
Rozetka.ua (Київ)
1 029 грн.
← купити
USB флеш накопичувач Transcend 64Gb JetFlash 730 (TS64GJF730)
Rozetka.ua (Київ)
1 078 грн.
← купити
USB флеш накопичувач Transcend 64 GB JetFlash 730 (TS64GJF730)
Rozetka.ua (Київ)
785 грн.
← купити
USB флеш накопичувач Transcend 64Gb JetFlash 730 (TS64GJF730) (155943)
Rozetka.ua (Київ)
1 172 грн.
← купити
USB флеш накопичувач Transcend 64Gb JetFlash 730 (TS64GJF730)
Rozetka.ua (Київ)
1 121 грн.
← купити
Флеш накопичувач USB Transcend JetFlash 730 64Gb White USB 3.1 Gen 1 (TS64GJF730)
Rozetka.ua (Київ)
679 грн.
← купити
Flash Drive Transcend JetFlash 730 64 GB USB 3.1 White (TS64GJF730)
Rozetka.ua (Київ)
1 207 грн.
← купити
Флеш-накопичувач Transcend USB3.1 64GB JetFlash 730 White (TS64GJF730)
Rozetka.ua (Київ)
1 084 грн.
← купити
Флешка Transcend 64 GB JetFlash 730 TS64GJF730
Rozetka.ua (Київ)
1 057 грн.
← купити
USB флеш накопичувач Transcend 64Gb JetFlash 730 (TS64GJF730) Transcend TS64GJF730 911477
Rozetka.ua (Київ)
1 076 грн.
← купити
Флешка USB 3.0 64Gb Transcend JetFlash 730 White (TS64GJF730)
Rozetka.ua (Київ)
1 039 грн.
← купити
USB флеш накопичувач Transcend 64Gb JetFlash 730 (TS64GJF730)
Rozetka.ua (Київ)
1 093 грн.
← купити
USB флеш накопичувач Transcend 64Gb JetFlash 730 (TS64GJF730)
Rozetka.ua (Київ)
1 124 грн.
← купити
USB флеш накопичувач Transcend 64Gb JetFlash 730 (TS64GJF730)
Rozetka.ua (Київ)
1 109 грн.
← купити
Флеш накопичувач USB 64Gb Transcend JetFlash 730, White, USB 3.1 Gen 1 (TS64GJF730)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
USB флеш накопичувач Transcend 64Gb JetFlash 730 (TS64GJF730)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Transcend JetFlash 730 64Gb, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: usb-флешка Transcend JetFlash 730 (64Gb). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на usb-флешка Transcend JetFlash 730 (64Gb) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія