шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Конфігурації і ціни 116Відгуки2Обговорення  Корисне1
Купити USB-флешка Transcend JetFlash 920 (128Gb) за ціною від 3100 грн.
Відео 1Фото 13

Серия Transcend JetFlash 920

Рейтинг моделі: 4 з 5 (2 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
0
1
0
1
Модифікації Transcend JetFlash 920 3
Где купить? [JetFlash 920 128Gb]
Характеристики [JetFlash 920 128Gb]
Колір
Об'єм
128 ГБ
Інтерфейс підключення
USB-A 5Gbps
Швидкість читання даних
420 МБ/с
Швидкість запису даних
400 МБ/с
Матеріал корпуса
метал
Вушко для ремінця
Розміри
62x20x8 мм
Вага
10 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3200 грн.    до  4700 грн.

Рекомендую !!!
3 грудня 2023, 12:00 #
Переваги:Швидкість 400 мб/с це до заповнення буфера ,а він там приблизно 9Гб,а потім приблизно 100 мб/с ,може і більше і менше.Це інформація в кого є аналітичне мислення ,в кого його немає ,читайте коментарь нижче І,ще порада Віндомс бачи не як флеш пам'ять ,а як диск SSD виймають тільки ,через беспечний виймання (для флеш пам'яті це необязково якщо не записуєте в даний момент звісно)це для гіпотетичного що б не було втрати інформації чи поломки ,моє діло написати ,а Ваше прийняти мою пораду чи інгорувати !! Слава Україні і ЗСУ!!

Недоліки:Ціна ,но це за хорошу швидкість 100Гб 15 хвилин приблизно (в якому то порозумінні обман покупця швидкість 400 мб/с така до заповненоті буфера пам'яті ,а с другої сторони програмами показують таку швидкість обмана немає ,тут треба роз'яснення покупцеві внизу писати на упаковці чи інструкції)

Коментар:Гарна ,візуально і по технічним характеристикам,5 років гарантії

Автор:Сергей Кузнецов

обычная модель, ничего особенного
9 червня 2021, 20:35 #
Переваги:Небольшая флешка.

Недоліки:Скорость записи падает после 12 GB.

Коментар:Controller: Unknown
=================
Possible Memory Chip(s): Not available
================================
Manufacturer: JetFlash
Product: Mass Storage Device
Query Vendor ID: JetFlash
Query Product ID: Transcend 256GB
Physical Disk Capacity: 250054967296 Bytes
Windows Disk Capacity: 250042384384 Bytes
USB Version: 3.10
Declared Power: 304 mA

Автор:-

Transcend JetFlash 920: огляд USB-флешки зі швидкістю 400 МБ/с
ОглядиОгляд флешки Transcend JetFlash 920 з інтерфейсом USB 3.2 Gen 1, швидкістю читання до ≈ 420 MБ/с та швидкістю запису до ≈ 400 MБ/с.
від 3 100  до 6 559 грн.
Флеш накопичувач 128GB USB Transcend JetFlash 920 (TS128GJF920) TS128GJF920
Artline.ua (Київ)
4 969 грн.
← купити
Флеш-драйв TRANSCEND 128GB USB 3.2 JetFlash 920 Black (TS128GJF920) TS128GJF920
FOXTROT.UA (Київ)
3 375 грн.
← купити
USB флеш накопичувач Transcend 128GB JetFlash 920 Black USB 3.2 (TS128GJF920) TS128GJF920
Itbox.ua (Київ)
← купити
Transcend TS128GJF920
Mallprix.com (Київ)
3 152 грн.
← купити
USB флеш накопичувач Transcend 128GB JetFlash 920 Black USB 3.2 (TS128GJF920) TS128GJF920
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Накопичувач Transcend JetFlash 920 128GB USB 3.2 (TS128GJF920) Grey/Black TS128GJF920
Telemart.ua (Київ)
← купити
Накопичувач USB 3.2 Transcend JetFlash 920 128GB Black (TS128GJF920) TS128GJF920
Moyo.ua (Київ)
← купити
Флеш-накопичувач USB3.2 128GB Transcend JetFlash 920 Black (TS128GJF920) TS128GJF920
Click.ua (Київ)
← купити
Transcend 128 GB JetFlash 920 USB 3.2 Black (TS128GJF920)
Tehnomart.com (Київ)
4 412 грн.
← купити
USB флеш накопичувач Transcend 128 GB JetFlash 920 USB 3.2 Black (TS128GJF920) 128 GB JetFlash 920 USB 3.2 Black (TS128GJF92
Denika.ua (Харків)
3 110 грн.
← купити
Флеш-пам'ять Transcend 128GB USB 3.2 JetFlash 920 (TS128GJF920) Black TS128GJF920
Vodafone.ua (Київ)
3 199 грн.
← купити
USB флеш накопичувач Transcend 128GB JetFlash 920 Black USB 3.2 (TS128GJF920) TS128GJF920
icom.net.ua (Київ)
3 100 грн.
← купити
Накопичувач Transcend 128GB USB 3.2 JetFlash 920 Black (TS128GJF920) TS128GJF920
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Накопичувач Transcend 128GB USB 3.2 JetFlash 920 Black R420/W400MB/s (TS128GJF920)
Nkt.ua (Київ)
3 332 грн.
← купити
Transcend TS128GJF920
Comtrade.ua (Київ)
3 787 грн.
← купити
USB флеш накопичувач Transcend 128GB JetFlash 920 Black USB 3.2 (TS128GJF920) TS128GJF920
E-server.com.ua (Київ)
4 172 грн.
← купити
USB флеш-накопичувач Transcend JetFlash 920 128GB USB 3.2 Black TS128GJF920
ШО (Київ)
3 201 грн.
← купити
Флешка USB Transcend JetFlash 920 128GB Space Gray (TS128GJF920) TS128GJF920
Ktc.ua (Рівне)
3 169 грн.
← купити
Флешка Transcend 128 GB JetFlash 920 USB 3.2 Black (TS128GJF920)
Tv-mir.com.ua (Київ)
3 338 грн.
← купити
USB3.1 Flash Drive 128 Gb Transcend JetFlash 920 (ts128gjf920)
Tviy-Dim.com (Київ)
3 236 грн.
← купити
Флеш-накопичувач Transcend USB 128GB JetFlash 920 Black USB 3.2 (TS128GJF920)
MAUDAU (Київ)
5 779 грн.
← купити
Transcend Флеш память Transcend JetFlash 920 TS128GJF920 Silver 128 GB
MTA.ua (Київ)
← купити
Transcend 128GB Black (TS128GJF920) TS128GJF920
Kvshop.com.ua (Київ)
3 499 грн.
← купити
Transcend Накопичувач 128GB USB 3.2 Type-A JetFlash 920 Black R420/W400MB/s E-TS128GJF920
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Флеш-накопичувач Transcend USB флеш накопичувач 128GB JetFlash 920 Black USB 3.2 (TS128GJF920) TS128GJF920
Compx.ua (Київ)
← купити
Флеш пам'ять USB Transcend JetFlash 920 128GB USB 3.2 Gen1 Black (TS128GJF920)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Флешка Transcend 128 GB JetFlash 920 USB 3.2 Black (TS128GJF920)
MAUDAU (Київ)
3 461 грн.
← купити
Флешка Transcend 128 GB JetFlash 920 USB 3.2 Black (TS128GJF920) NW54166
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
3 265 грн.
← купити
Накопичувач Transcend 128GB USB 3.2 Type-A JetFlash 920 Black R420/W400MB/s Чорний (TS128GJF920)
Rozetka.ua (Київ)
3 999 грн.
← купити
USB флеш накопичувач Transcend 128GB JetFlash 920 Black USB 3.2 (TS128GJF920) 236670
Rozetka.ua (Київ)
4 084 грн.
← купити
Накопитель Transcend 128GB USB 3.2 JetFlash 920 Black R420/W400MB/s (TS128GJF920)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
USB флеш накопичувач Transcend 128GB JetFlash 920 Black USB 3.2 (TS128GJF920)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Накопичувач Transcend 128GB USB 3.2 Type-A JetFlash 920 Black R420/W400MB/s Чорний (TS128GJF920)
Rozetka.ua (Київ)
4 039 грн.
← купити
USB флеш накопичувач Transcend 128 GB JetFlash 920 USB 3.2 Black (TS128GJF920)
Rozetka.ua (Київ)
3 732 грн.
← купити
Накопичувач Transcend 128GB USB 3.2 Type-A JetFlash 920 Black R420/W400MB/s Чорний (TS128GJF920)
Rozetka.ua (Київ)
3 893 грн.
← купити
USB флеш накопичувач Transcend 128GB JetFlash 920 Black USB 3.2 (TS128GJF920)
Rozetka.ua (Київ)
4 770 грн.
← купити
Флеш-накопичувач Transcend USB флеш накопичувач 128GB JetFlash 920 Black USB 3.2 (TS128GJF920)
Rozetka.ua (Київ)
6 534 грн.
← купити
Флешка Transcend 128 GB JetFlash 920 USB 3.2 Чорний (TS128GJF920)
Rozetka.ua (Київ)
4 030 грн.
← купити
Флешка USB 3.2 128Gb Transcend JetFlash 920 Black (TS128GJF920)
Rozetka.ua (Київ)
4 129 грн.
← купити
USB флеш накопичувач Transcend 128GB JetFlash 920 Black USB 3.2 (TS128GJF920)
Rozetka.ua (Київ)
5 151 грн.
← купити
Накопичувач Transcend 128GB USB 3.2 JetFlash 920 Black R420/W400MB/s
Rozetka.ua (Київ)
6 559 грн.
← купити
Флеш накопичувач USB 128Gb Transcend JetFlash 920, Space Grey, USB 3.2 Gen 1 (TS128GJF920)
Rozetka.ua (Київ)
4 181 грн.
← купити
USB флеш накопичувач Transcend 128GB JetFlash 920 Black USB 3.2 (TS128GJF920)
Rozetka.ua (Київ)
5 088 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Transcend JetFlash 920 128Gb, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: usb-флешка Transcend JetFlash 920 (128Gb). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на usb-флешка Transcend JetFlash 920 (128Gb) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія