шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Жорсткий диск (HDD) Transcend StoreJet 25M3 [TS1TSJ25M3G]

Конфігурації і ціни 303Відгуки102Обговорення31Корисне1
Купити жорсткий диск (HDD) Transcend StoreJet 25M3 (TS1TSJ25M3G) за ціною від 4750 грн.
Відео 11Фото 5

Серия Transcend StoreJet 25M3

Серія компактних (форм-фактор 2,5") зовнішніх жорстких дисків в протиударному корпусі. Від серії StoreJet 25M відрізняються підтримкою високошвидкісного інтерфейсу USB 3.0; через цей же роз'єм здійснюється і живлення. Ємність — від 500 до 640 Гб. Особливості конструкції — зовнішня кнопка запуску резервного копіювання і світловий індикатор, який змінює колір залежно від типу підключення USB (2.0 або 3.0).
Рейтинг моделі: 4 з 5 (102 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
Модифікації Transcend StoreJet 25M3 3
Где купить? [TS1TSJ25M3G]
Характеристики [TS1TSJ25M3G]
Колір
Виконання
зовнішній
Тип накопичувача
HDD
Призначення
для ПК
Об'єм
1 TB
Форм-фактор
2.5 "
Підключення
USB-A 5Gbps
Частота обертання шпинделя
5400 об/хв
Функції та можливості
ударостійкий корпус
кнопка резервного копіювання
Джерело живлення (зовнішні)
USB порт
Розміри
129x81x16 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  4500 грн.    до  5750 грн.

17
7
19
47
Хороший накопичувач, Transcend не підводить (свою репутацію) :)
25 грудня 2023, 11:12 #
Переваги:+ Стабільне виконання функцій прямого призначення + заявлена ударостійкість і приємний на дотик

Недоліки:- не виявлено

Коментар:Рятує при монтажі та збереженні великого і важкого обсягу графічних матеріалів. Швидкість передачі даних непогана для покоління USB >3. Корпус на ударостійкість не перевірявся, але тактильні відчуття приємні і зроблено якісно.

Автор:luriosity.tech  пользуюсь Transcend TS2TSJ25M3G кілька місяців

В принципе я доволен, для меня почти в самый раз, но можно было и лучше
14 жовтня 2020, 16:50 #
Переваги:Действительно, как и пишут в отзывах, очень тихий, почти бесшумный, однако есть подозрения, что со временем как и вся электроника износится и начнет шуметь.

Недоліки:Разъем. К компу подключается нормально, не вылезает из самого диска. Чуть задел, все, посылает тебя куда подальше. Да и к качеству самого провода претензии небольшие есть.

Коментар:Купил в августе, но начал активно пользоваться только после начала учебы. Вот что удалось выяснить за эти 1,5 месяца

Автор:Саяф Волков  пользуюсь Transcend TS500GSJ25M3S кілька місяців

Гарний варіант для покупки
21 грудня 2023, 19:09 #
Переваги:- Надійність (після більше ніж 2 років, ніяких нарікань на роботу немає);
- Ударостійкий корпус (що не завадить HDD);
- Гарна швидкість передачі даних.

Недоліки:- Достатньо чутливий (варто трохи здвинути підключений диск, як він може від'єднатися);
- Оскільки це HDD, а не SSD, то при роботі він достатньо шумний.

Коментар:Гарний жорсткий диск за нормальною ціною

Автор:Vitalii Fedorenko  пользуюсь Transcend TS1TSJ25M3G більше року

Показано 3 з 102 відгуків
ще 10 відгуків
від 4 750  до 6 876 грн.
Накопичувач зовнiшнiй HDD 2.5" USB 1.0TB Transcend StoreJet 25M3 Iron Gray Slim (TS1TSJ25M3S) TS1TSJ25M3S
Click.ua (Київ)
5 054 грн.
← купити
Зовнішній HDD Transcend StoreJet 25M3 1TB TS1TSJ25M3G Military Green Slim
Ktc.ua (Рівне)
4 999 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 1TB Transcend (TS1TSJ25M3S) TS1TSJ25M3S
Itbox.ua (Київ)
← купити
Зовнішній жорсткий диск TRANSCEND 1TB StoreJet M3G (TS1TSJ25M3G ) TS1TSJ25M3G
FOXTROT.UA (Київ)
5 001 грн.
← купити
Жорсткий диск Transcend StoreJet 2.5 USB 3.1 25M3 1TB Military Green (TS1TSJ25M3G) TS1TSJ25M3G
Moyo.ua (Київ)
5 299 грн.
← купити
Жорсткий диск Transcend StoreJet 25M3 1.0TB Iron Gray Slim (TS1TSJ25M3S) TS1TSJ25M3S
ШО (Київ)
5 649 грн.
← купити
Накопичувач зовнішній Transcend StoreJet 2.5 USB 3.0 1TB Iron Gray Slim (TS1TSJ25M3S)
Nkt.ua (Київ)
5 132 грн.
← купити
Жорсткий диск Transcend StoreJet 25M3 TS1TSJ25M3G
Openshop.ua (Київ)
5 536 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Transcend 2.5" 1TB (TS1TSJ25M3S) Ua
Цифра (Київ)
4 900 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Transcend StoreJet 25M3S 1TB 2.5" USB 3.1 Iron Gray (TS1TSJ25M3S) Акція!
АЛЛО (Київ)
5 009 грн.
← купити
Transcend TS1TSJ25M3S
Mallprix.com (Київ)
5 123 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 1TB Transcend (TS1TSJ25M3G) TS1TSJ25M3G
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Зовнішній HDD Transcend StoreJet 25M3 1TB (TS1TSJ25M3S) Iron Grey TS1TSJ25M3S
Telemart.ua (Київ)
← купити
Transcend StoreJet 25M3S 1 TB (TS1TSJ25M3S)
Tehnomart.com (Київ)
4 936 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Transcend StoreJet 25M3 (TS1TSJ25M3G) StoreJet 25M3 (TS1TSJ25M3G)
Denika.ua (Харків)
5 130 грн.
← купити
Transcend StoreJet 25M3S TS1TSJ25M3S
Luckylink.kiev.ua (Київ)
5 249 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 1TB Transcend (TS1TSJ25M3S) TS1TSJ25M3S
E-server.com.ua (Київ)
5 124 грн.
← купити
HDD зовнішній Transcend StoreJet 25M3S 1 TB (TS1TSJ25M3S) UA TS1TSJ25M3S
Sota.store (Київ)
5 083 грн.
← купити
Зовнішній жесткий диск Transcend StoreJet 25M3S 2.5 1TB (TS1TSJ25M3S)
Техно Їжак (Київ)
5 010 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 1Tb Transcend StoreJet (TS1TSJ25M3S) Iron Gray TS1TSJ25M3S
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Transcend TS1TSJ25M3G — Портативний жорсткий диск StoreJet 25M3 Slim 1TB USB3.1 Military Green
Comtrade.ua (Київ)
← купити
HDD диск Transcend StoreJet 25M3S TS1TSJ25M3S Gray 1TB
Soho.com.ua (Київ)
5 089 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 1TB Transcend (TS1TSJ25M3S) TS1TSJ25M3S
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 1TB Transcend (TS1TSJ25M3S) TS1TSJ25M3S
icom.net.ua (Київ)
4 907 грн.
← купити
Внешний жесткий диск 1TB Transcend StoreJet 25M3 Slim 2.5" USB 3.0 military green (TS1TSJ25M3G)
Bigmo.com.ua (Дніпро)
5 029 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Transcend StoreJet 25M3 1 TB (TS1TSJ25M3G)
Tv-mir.com.ua (Київ)
5 303 грн.
← купити
Transcend StoreJet 25m3[ts1tsj25m3g] ts1tsj25m3g
Tviy-Dim.com (Київ)
5 382 грн.
← купити
Transcend StoreJet 1TB M3G USB 3.0 Military Green Slim (TS1TSJ25M3G) StoreJet1TBM3GUSB3.0MilitaryGreenSlim(TS1TSJ25M3G)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Зовнішній жорсткий диск Transcend StoreJet 25M3S 1Tb (TS1TSJ25M3S)
MAUDAU (Київ)
5 814 грн.
← купити
Transcend HDD диск Transcend StoreJet 25M3S TS1TSJ25M3G Green HDD 1TB
MTA.ua (Київ)
5 199 грн.
← купити
Transcend 2.5" 1TB (TS1TSJ25M3S) Зовнішній жорсткий диск HDD 2.5\" 1TB (TS1TSJ25M3S)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Жорсткий диск Transcend StoreJet 25M3S 1 TB (TS1TSJ25M3S) NW54142
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
5 237 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Transcend StoreJet 25M3S 1Tb (TS1TSJ25M3S) TS1TSJ25M3S
Compx.ua (Київ)
← купити
Жорсткий диск Transcend StoreJet 25M3S 1TB TS1TSJ25M3S 2.5" USB 3.1 Gen 1 External Iron Gray
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Накопичувач зовнiшнiй HDD 2.5" USB 1.0TB Transcend StoreJet 25M3 Military Green Slim (TS1TSJ25M3G) TS1TSJ25M3G
Click.ua (Київ)
← купити
Зовнішній HDD Transcend StoreJet 25M3 Slim 1TB Iron Gray (TS1TSJ25M3S) TS1TSJ25M3S
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 1TB Transcend (TS1TSJ25M3G) TS1TSJ25M3G
Itbox.ua (Київ)
← купити
Зовнішній жорсткий диск TRANSCEND StoreJet M3S 1TB Iron Gray (TS1TSJ25M3S) TS1TSJ25M3S
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Жорсткий диск Transcend StoreJet 25M3 1.0TB Military Green Slim (TS1TSJ25M3G) TS1TSJ25M3G
ШО (Київ)
5 586 грн.
← купити
Накопичувач зовнішній Transcend StoreJet 2.5 USB 3.0 1TB Хакi (TS1TSJ25M3G)
Nkt.ua (Київ)
4 941 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Transcend StoreJet 25M3G 1TB 2.5" USB 3.1 Military Green (TS1TSJ25M3G) Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 1TB Transcend (TS1TSJ25M3S) TS1TSJ25M3S
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Зовнішній HDD Transcend StoreJet 25M3G 1TB (TS1TSJ25M3G) Military Green TS1TSJ25M3G
Telemart.ua (Київ)
← купити
Transcend StoreJet 25M3 TS1TSJ25M3G
Tehnomart.com (Київ)
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 1TB Transcend (TS1TSJ25M3G) TS1TSJ25M3G
icom.net.ua (Київ)
← купити
HDD зовнішній Transcend StoreJet 25M3 1TB (TS1TSJ25M3G) UA TS1TSJ25M3G
Sota.store (Київ)
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 1TB Transcend (TS1TSJ25M3G) TS1TSJ25M3G
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Зовнішній жорсткий диск 1Tb Transcend StoreJet (TS1TSJ25M3G) Military Green TS1TSJ25M3G
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Transcend TS1TSJ25M3S — Портативний жорсткий диск StoreJet 25M3 Slim 1TB USB3.1 Iron Gray
Comtrade.ua (Київ)
← купити
Зовнішній жорсткий диск Transcend StoreJet 25M3S 1 TB (TS1TSJ25M3S)
Tv-mir.com.ua (Київ)
5 260 грн.
← купити
Transcend StoreJet 25M3[Портативний жорсткий диск 1tb usb 3.1 StoreJet 25m3 Iron Gray] ts1tsj25m3s
Tviy-Dim.com (Київ)
5 279 грн.
← купити
Transcend StoreJet 25M3 TS1TSJ25M3G
Luckylink.kiev.ua (Київ)
4 988 грн.
← купити
Transcend StoreJet 1TB USB 3.1 Iron Gray Slim (TS1TSJ25M3S) StoreJet1TBUSB3.1IronGraySlim(TS1TSJ25M3S)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Внешний жесткий диск 1ТB Transcend StoreJet 25M3 Slim 2.5" USB 3.0 iron gray (TS1TSJ25M3S)
Bigmo.com.ua (Дніпро)
4 922 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Transcend StoreJet 25M3 Slim 1 TB 2.5" USB 3.0 military green (TS1TSJ25M3G)
MAUDAU (Київ)
5 850 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Transcend StoreJet 1ТB 25M3 Slim 2.5" USB 3.0 iron gray (TS1TSJ25M3S)
MAUDAU (Київ)
5 808 грн.
← купити
Transcend HDD диск Transcend StoreJet 25M3S TS1TSJ25M3S Gray 1TB
MTA.ua (Київ)
← купити
HDD накопичувач Transcend StoreJet 25M3S 1TB (TS1TSJ25M3S) USB 3.1 Iron Grey (6389750) YC-6389750
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Жорсткий диск Transcend StoreJet 25M3 TS1TSJ25M3G NW06622
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Жорсткий диск Transcend StoreJet 25M3G 1TB TS1TSJ25M3G 2.5" USB 3.1 Gen1 External Military Green
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Transcend StoreJet 25M3S 1TB 2.5" USB 3.1 Iron Gray (TS1TSJ25M3S)
Rozetka.ua (Київ)
4 969 грн.
← купити
Transcend StoreJet 25M3G 1TB 2.5" USB 3.1 Military Green (TS1TSJ25M3G)
Rozetka.ua (Київ)
5 197 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Transcend StoreJet TS1TSJ25M3S (TS1TSJ25M3S)
Rozetka.ua (Київ)
5 640 грн.
← купити
Жорсткий диск Transcend StoreJet 25M3S 2TB TS2TSJ25M3S Iron Gray (138764)
Rozetka.ua (Київ)
6 227 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 1TB Transcend (TS1TSJ25M3S)
Rozetka.ua (Київ)
5 446 грн.
← купити
Накопичувач зовнішній HDD 2.5" USB 1.0TB Transcend StoreJet 25M3 Military Green Slim (TS1TSJ25M3G)
Rozetka.ua (Київ)
5 753 грн.
← купити
Накопичувач зовнішній HDD 2.5" USB 1.0TB Transcend StoreJet Iron Gray Slim (TS1TSJ25M3S)
Rozetka.ua (Київ)
5 729 грн.
← купити
Накопичувач зовнішній HDD 2.5" USB 1.0 TB Transcend StoreJet 25M3 Iron Gray Slim (TS1TSJ25M3S)
Rozetka.ua (Київ)
6 031 грн.
← купити
HDD накопичувач Transcend StoreJet 25M3S 1TB (TS1TSJ25M3S) USB 3.1 Iron Grey (TS1TSJ25M3S)
Rozetka.ua (Київ)
5 392 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 1TB Transcend (TS1TSJ25M3G) (TS1TSJ25M3G)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Жорсткий диск Transcend StoreJet 25M3 TS1TSJ25M3G
Rozetka.ua (Київ)
5 694 грн.
← купити
Жорсткий диск Transcend StoreJet 25M3S 1TB (TS1TSJ25M3S)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
HDD накопичувач Transcend StoreJet 25M3S 1TB (TS1TSJ25M3S) USB 3.1 Iron Grey (6389750)
Rozetka.ua (Київ)
5 707 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 1TB Transcend (TS1TSJ25M3S)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зовнішній жорсткий диск Transcend StoreJet TS1TSJ25M3S (TS1TSJ25M3S)
Rozetka.ua (Київ)
5 696 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Transcend StoreJet TS1TSJ25M3S (TS1TSJ25M3S)
Rozetka.ua (Київ)
5 587 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 1TB Transcend (TS1TSJ25M3S)
Rozetka.ua (Київ)
6 865 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 1TB Transcend (TS1TSJ25M3G)
Rozetka.ua (Київ)
6 876 грн.
← купити
Накопичувач HDD Transcend StoreJet 25M3G 1TB (TS1TSJ25C3N) USB 3.1 Military Green (6389749)
Rozetka.ua (Київ)
4 750 грн.
← купити
Transcend StoreJet 25M3 TS1TSJ25M3G
Rozetka.ua (Київ)
5 487 грн.
← купити
Transcend StoreJet 25M3S TS1TSJ25M3S
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 1TB Transcend (TS1TSJ25M3S) Transcend TS1TSJ25M3S 929110
Rozetka.ua (Київ)
6 599 грн.
← купити
HDD накопичувач Transcend StoreJet 25M3S 1TB (TS1TSJ25M3S) USB 3.1 Iron Сірий (6389750)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зовнішній жорсткий диск 1TB Transcend StoreJet 25M3 Iron Gray (Slim) (TS1TSJ25M3S)
Rozetka.ua (Київ)
5 349 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 1 TB Transcend StoreJet 25M3 Military Green (Slim) (TS1TSJ25M3G)
Rozetka.ua (Київ)
5 629 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 1TB Transcend (TS1TSJ25M3S)
Rozetka.ua (Київ)
5 411 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 1Tb Transcend StoreJet 25M3, Iron Grey (TS1TSJ25M3S)
Rozetka.ua (Київ)
5 564 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5 1TB Transcend (TS1TSJ25M3S)
Rozetka.ua (Київ)
5 532 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5 1TB Transcend (TS1TSJ25M3G)
Rozetka.ua (Київ)
5 541 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Transcend TS1TSJ25M3G, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: жорсткий диск (hdd) Transcend StoreJet 25M3 (TS1TSJ25M3G). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на жорсткий диск (hdd) Transcend StoreJet 25M3 (TS1TSJ25M3G) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія