шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Жорсткий диск (HDD) Transcend StoreJet 25H3 2.5" [TS2TSJ25H3P]

Конфігурації і ціни 365Відгуки46Обговорення4Корисне1
Купити жорсткий диск (HDD) Transcend StoreJet 25H3 2.5" (TS2TSJ25H3P) за ціною від 5280 грн.
Відео 30Фото 2

Серия Transcend StoreJet 25H3 2.5"

Рейтинг моделі: 3 з 5 (46 оцінок)
Рейтинг за відгуками:
Модифікації Transcend StoreJet 25H3 2.5" 3
Где купить? [TS2TSJ25H3P]
Характеристики [TS2TSJ25H3P]
Колір
Виконання
зовнішній
Тип накопичувача
HDD
Призначення
для ПК
Об'єм
2 TB
Форм-фактор
2.5 "
Підключення
USB-A 5Gbps
Частота обертання шпинделя
5400 об/хв
Функції та можливості
ударостійкий корпус
шифрування даних
кнопка резервного копіювання
Джерело живлення (зовнішні)
USB порт
Розміри
132x81x25 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  5750 грн.    до  7500 грн.
Transcend StoreJet 2...
TS2TSJ25M3C
від 6 009 грн.
TS2TSJ25M3G
від 5 675 грн.
TS2TSJ25A3K
від 5 339 грн.

13
6
5
22
Отличный HDD для активного образа жизни и не менее активного использования!
27 листопада 2021, 13:33 #
Переваги:Тихий и надёжный HDD. Живёт уже почти 2 года. Большую часть времени лежит подключенный к ноутбуку в режиме "импровизированный стационарник", но хорошо зарекомендовал себя в путешествиях и вылазках - отлично переваривает падения (специально не кидал, но в рюкзаке или на стол с высоты порядка 30см летал), и даже в рабочем состоянии выдерживает тряски и прочие вещи которые могут убить HDD (смотрел фильмы в самолёте, стучал по столу в моменты активной работы с файлами на HDD). Очень радует и выручает, благо компактный.
За почти 2 года активного использования не просел в скорости, битых секторов мало.
Тем, кто пишет про нестандартный разъем, толщину etc - люди, аналог с type-c стоит в 2 раза дороже! Естественно, было бы приятнее, будь тут простой и более распространённый usb-c, но помним про цену. (а конкурент ещё и крупнее по всем (!) габаритам хД). Или, если не устраивают габариты, вытащите из кейса и получите самый стандартный внешний HDD.

Недоліки:Посредственные фирменные утилиты - идея хорошая, реализация оставляет желать лучшего (хотя за возможность бэкапа по щелчку 1 кнопки респект)
Резина хорошо собирает пыль и грязь, убрать проблематично. (решается путём снятия кейса, но тогда теряется смысл "защищенности" внешнего диска.

Автор:Роман Кавеев  пользуюсь Transcend TS2TSJ25H3P більше року

отличная модель, очень понравилось
7 січня 2017, 16:30 #
Переваги:Дополнительным разъемом на шнурке ни когда не пользовался, питания хватает и от ноута и от стационарного компа. Разъем на корпусе для шнурка миниUSB, шнурок входит плотно, за эти 4 года эксплуатации не разболтался. Работает тихо, почти неслышно, скорость копирования как и должна для ЮСБ 2.0 примерно 30-20 кб/сек.До сих пор на диске ни одного бэда, правда я его ни разу не ронял. В общем нормальная рабочая лошадка.

Недоліки:не нашел

Коментар:Пользуюсь почти таким же внешним диском 1 тб USB 2.0 с 2012г . Проблем не было.

Быстрый и хорошо защищенный
23 квітня 2014, 22:13 #
Переваги:Хорошая защита - прорезиненый корпус и силиконовая прокладка. Пару раз ронял и ничего страшного. Есть поддержка USB 3.0 - скорость действительно только радует. Есть модель с террабайтным объемом, можно утянуть с собой целую медиатеку. Подружилось с самсунговским телевизором. В работе совершенно бесшумный. Ничего не слышно даже когда прикладываешь ухо к корпусу.

Недоліки:Дизайн так себе. Хотя какой он еще может быть у защищенного устройства… Но вот цвет могли бы более человеческий предложить. Или сделать как Эпле - несколько вариантов на выбор.

Коментар:Кнопка резервоного копирования - бессмысленая добавка. По крайней мере для меня, не использую этот диск для бекапов, только как флешку для обмена фильмами с друзьями и для последующего просмотра их на телевизоре. Но может быть будет кому полезна. Диск понравился - быстрый, тихий, не греется. За несколько месяцев использования не подвел еще ни разу.

Показано 3 з 46 відгуків
ще 10 відгуків
Обзор на Transcend TS4TSJ25H3P
Обзор и тестирование портативного HDD Transcend StoreJet 25H3P емкостью 1 TБ
ОглядиПодробное тестирование производительности накопителя. Внимание! Накопители этой серии с другим обьемом могут отличаться по производительности
від 5 280  до 9 003 грн.
Зовнішній жорсткий диск 2.5" USB 2.0TB Transcend StoreJet 25H3 (TS2TSJ25H3P) TS2TSJ25H3P
Click.ua (Київ)
6 788 грн.
← купити
Зовнішній HDD Transcend StoreJet 25H3 2TB Purple (TS2TSJ25H3P) TS2TSJ25H3P
Ktc.ua (Рівне)
6 599 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2TB TRANSCEND TS2TSJ25H3P Storejet 2.5" H3 USB 3.0 Purple
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Жорсткий диск Transcend StoreJet 2.5" USB 3.0 2TB серия H Purple (TS2TSJ25H3P) TS2TSJ25H3P
Moyo.ua (Київ)
5 759 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2TB Transcend (TS2TSJ25H3P) TS2TSJ25H3P
Itbox.ua (Київ)
← купити
Жорсткий диск TRANSCEND StoreJet 2.5 USB 3.0 2TB H Purple (TS2TSJ25H3P) TS2TSJ25H3P
ШО (Київ)
7 402 грн.
← купити
Зовнiшнiй HDD Transcend StoreJet 25H3P 2Tb 2.5" USB 3.1 Gen1 фiолетовий
Citrus.ua (Київ)
← купити
Накопичувач зовнішній Transcend HDD 2.5" 8 Мб 5400 rpm 2000 Гб USB 3.0 (TS2TSJ25H3P)
Nkt.ua (Київ)
6 636 грн.
← купити
Жорсткий диск Transcend StoreJet 25H3P TS2TSJ25H3P
Openshop.ua (Київ)
6 705 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Transcend StoreJet 25H3P 2000GB (TS2TSJ25H3P)
Цифра (Київ)
6 467 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Transcend StoreJet 25H3 2TB Purple (TS2TSJ25H3P)
Touch (Дніпро)
5 699 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Transcend StoreJet 25H3P 2TB TS2TSJ25H3P 2.5 USB 3.0 External
АЛЛО (Київ)
← купити
Transcend TS2TSJ25H3B
Mallprix.com (Київ)
6 020 грн.
← купити
Портативний жорсткий диск Transcend 2TB USB 3.1 StoreJet 25H3 (Blue) TS2TSJ25H3B
Jabko.ua (Львів)
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2TB Transcend (TS2TSJ25H3P) TS2TSJ25H3P
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Зовнішній HDD Transcend StoreJet 25H3P 2TB (TS2TSJ25H3P) Purple TS2TSJ25H3P
Telemart.ua (Київ)
← купити
Transcend StoreJet 25H3B TS2TSJ25H3B
Tehnomart.com (Київ)
6 410 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Transcend StoreJet 25H3P (TS2TSJ25H3P) StoreJet 25H3P (TS2TSJ25H3P)
Denika.ua (Харків)
5 891 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2TB Transcend (TS2TSJ25H3B) TS2TSJ25H3B
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2TB Transcend (TS2TSJ25H3P)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
6 454 грн.
← купити
HDD зовнішній TRANSCEND Storejet H3 2TB (TS2TSJ25H3B) UA TS2TSJ25H3B
Sota.store (Київ)
6 350 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2TB Transcend (TS2TSJ25H3P) TS2TSJ25H3P
Comtrading.ua (Київ)
← купити
HDD диск Transcend StoreJet TS2TSJ25H3B Blue
Soho.com.ua (Київ)
6 619 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск TRANSCEND Storejet 2.5" H3 2TB Violet (TS2TSJ25H3P)
Zhuk.ua (Київ)
6 710 грн.
← купити
USB HDD накопичувач Transcend StoreJet 25H3B 2TB 2.5 USB 3.0 External (TS2TSJ25H3B)
Portativ.ua (Київ)
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2TB Transcend (TS2TSJ25H3B) TS2TSJ25H3B
icom.net.ua (Київ)
6 249 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2TB Transcend StoreJet 2.5" USB 3.0 (TS2TSJ25H3P) External Purple TS2TSJ25H3P
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Внешний жесткий диск 2TB Transcend StoreJet 25H3B 2.5" USB 3.0 blue (TS2TSJ25H3B)
Bigmo.com.ua (Дніпро)
6 213 грн.
← купити
Transcend TS2TSJ25H3B
Comtrade.ua (Київ)
6 974 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Transcend StoreJet 25H3P TS2TSJ25H3P
Tv-mir.com.ua (Київ)
5 639 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск TRANSCEND StoreJet 25H3 2.5 2TB Blue (TS2TSJ25H3B)
Техно Їжак (Київ)
6 359 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2tb Transcend (ts2tsj25h3p)
Tviy-Dim.com (Київ)
6 944 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Transcend 2TB TS2TSJ25H3В Storejet 2.5" H3 Синій (6159945)
Кібернетики (Київ)
← купити
Transcend StoreJet 25H3B TS2TSJ25H3B
Luckylink.kiev.ua (Київ)
6 188 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Transcend HDD 2.5" USB 2TB StoreJet 25H3 (TS2TSJ25H3B)
MAUDAU (Київ)
6 698 грн.
← купити
Transcend HDD диск Transcend StoreJet TS2TSJ25H3P Violet
MTA.ua (Київ)
6 899 грн.
← купити
Transcend 2.5" 2TB (TS2TSJ25H3B) Зовнішній жорсткий диск HDD 2.5\" 2TB (TS2TSJ25H3B)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Жорсткий диск Transcend StoreJet 25H3B TS2TSJ25H3B NW54147
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
6 653 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Transcend HDD 2.5" USB 2TB StoreJet 25H3 (TS2TSJ25H3B) TS2TSJ25H3B
Compx.ua (Київ)
6 330 грн.
← купити
Жорсткий диск Transcend StoreJet 25H3P 2TB TS2TSJ25H3P 2.5 USB 3.0 External
Rozetka.ua (Київ)
6 279 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" USB 2.0TB Transcend StoreJet (TS2TSJ25H3B) TS2TSJ25H3B
Click.ua (Київ)
6 700 грн.
← купити
Зовнішній HDD Transcend TS2TSJ25H3B 2TB Blue
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2TB TRANSCEND ТЅ2ТЅЈ25Н3В Storejet 2.5" H3 TS2TSJ25H3B
FOXTROT.UA (Київ)
6 503 грн.
← купити
Жорсткий диск Transcend StoreJet 2.5" USB 3.1 2TB серия H Blue (TS2TSJ25H3B) TS2TSJ25H3B
Moyo.ua (Київ)
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2TB Transcend (TS2TSJ25H3B) TS2TSJ25H3B
Itbox.ua (Київ)
← купити
Жорсткий диск TRANSCEND StoreJet 2.5 USB 3.0 2TB H Blue (TS2TSJ25H3B) TS2TSJ25H3B
ШО (Київ)
7 109 грн.
← купити
Зовнiшнiй HDD Transcend StoreJet 25H3P 2Tb 2.5" USB 3.1 Gen1 Синiй
Citrus.ua (Київ)
← купити
Накопичувач зовнішній Transcend HDD 2.5" 8 Мб 5400 rpm 2000 Гб USB 3.0 (TS2TSJ25H3B)
Nkt.ua (Київ)
5 701 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Transcend StoreJet 25H3P Blue 2000GB (TS2TSJ25H3B)
Цифра (Київ)
← купити
Жорсткий диск Transcend StoreJet 25H3B TS2TSJ25H3B
Openshop.ua (Київ)
← купити
Зовнішній жорсткий диск Transcend StoreJet 25H3P 2TB TS2TSJ25H3B 2.5 USB 3.0 External
АЛЛО (Київ)
← купити
Transcend TS2TSJ25H3P
Mallprix.com (Київ)
6 782 грн.
← купити
Портативний жорсткий диск Transcend 2TB USB 3.1 StoreJet 25H3 (Purple) TS2TSJ25H3P
Jabko.ua (Львів)
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2TB Transcend (TS2TSJ25H3B) TS2TSJ25H3B
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Зовнішній HDD Transcend StoreJet 25H3B 2TB (TS2TSJ25H3В) Blue TS2TSJ25H3B
Telemart.ua (Київ)
← купити
Зовнішній жорсткий диск Transcend StoreJet 25H3B (TS2TSJ25H3B) StoreJet 25H3B (TS2TSJ25H3B)
Denika.ua (Харків)
5 939 грн.
← купити
Transcend StoreJet 25H3P TS2TSJ25H3P
Tehnomart.com (Київ)
6 795 грн.
← купити
USB HDD накопичувач Transcend StoreJet 25H3P 2TB USB 3.0 Anti-Shock (TS2TSJ25H3P)
Portativ.ua (Київ)
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2TB Transcend (TS2TSJ25H3B) TS2TSJ25H3B
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2TB Transcend (TS2TSJ25H3P) TS2TSJ25H3P
icom.net.ua (Київ)
6 527 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2TB Transcend (TS2TSJ25H3P) TS2TSJ25H3P
E-server.com.ua (Київ)
6 694 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2TB Transcend (TS2TSJ25H3B)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
6 277 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2TB Transcend StoreJet 2.5" USB 3.1 (TS2TSJ25H3B) External Blue TS2TSJ25H3B
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Зовнішній жорсткий диск TRANSCEND Storejet 2.5" H3 2TB Blue (TS2TSJ25H3B)
Zhuk.ua (Київ)
6 001 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Transcend StoreJet 25H3B TS2TSJ25H3B
Tv-mir.com.ua (Київ)
6 563 грн.
← купити
HDD накопичувач Transcend StoreJet 25h3 2tb (ts2tsj25h3b) usb 3.0 Blue
Tviy-Dim.com (Київ)
6 787 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2Tb Transcend StoreJet 25h3p, Dark Blue, 2.5", usb 3.1 (ts2tsj25h3b)
Tviy-Dim.com (Київ)
← купити
Внешний жесткий диск 2TB Transcend StoreJet 25H3P 2.5" USB 3.0 (TS2TSJ25H3P)
Bigmo.com.ua (Дніпро)
6 564 грн.
← купити
Портативний жорсткий диск Transcend 2TB USB 3.1 StoreJet 25H3 Blue (TS2TSJ25H3B)
Кібернетики (Київ)
7 068 грн.
← купити
Портативний жорсткий диск Transcend 2TB USB 3.1 StoreJet 25H3 Purple (TS2TSJ25H3P)
Кібернетики (Київ)
← купити
Зовнішній жорсткий диск Transcend HDD 2.5" USB 2TB StoreJet 25H3 (TS2TSJ25H3P)
MAUDAU (Київ)
7 750 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2TB Transcend (TS2TSJ25H3P)
MAUDAU (Київ)
8 052 грн.
← купити
Жорсткий диск Transcend StoreJet 25H3B TS2TSJ25H3B
MAUDAU (Київ)
7 053 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5 2TB Transcend (TS2TSJ25H3P)
MAUDAU (Київ)
7 799 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2TB Transcend StoreJet 25H3B 2.5" USB 3.0 blue (TS2TSJ25H3B)
MAUDAU (Київ)
7 332 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2TB Transcend StoreJet 25H3P 2.5" USB 3.0 (TS2TSJ25H3P)
MAUDAU (Київ)
7 746 грн.
← купити
Transcend HDD диск Transcend StoreJet TS2TSJ25H3B Blue
MTA.ua (Київ)
← купити
Transcend 2.5" 2TB (TS2TSJ25H3P) Зовнішній жорсткий диск HDD 2.5\" 2TB (TS2TSJ25H3P)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
HDD накопичувач Transcend StoreJet 25H3 2TB (TS2TSJ25H3B) USB 3.0 Blue (6159945) YC-6159945
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Transcend Портативний жорсткий диск 2TB USB 3.1 StoreJet 25H3 Фіолетовий E-TS2TSJ25H3P
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Жорсткий диск Transcend StoreJet 25H3P TS2TSJ25H3P NW54143
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
6 994 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Transcend HDD 2.5" USB 2TB StoreJet 25H3 (TS2TSJ25H3P) TS2TSJ25H3P
Compx.ua (Київ)
6 719 грн.
← купити
Жорсткий диск Transcend StoreJet 25H3P, Dark Blue (TS2TSJ25H3B)
Rozetka.ua (Київ)
7 284 грн.
← купити
Портативний жорсткий диск Transcend StoreJet 2TB 25H3 / USB 3.1 Фіолетовий (TS2TSJ25H3P)
Rozetka.ua (Київ)
8 598 грн.
← купити
Портативний жорсткий диск Transcend StoreJet 2TB 25Н3 / USB 3.1 Синій (TS2TSJ25H3B)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Жорсткий диск Transcend StoreJet 25H3B 2TB (TS2TSJ25H3B)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зовнішній HDD 2.5 2TB TRANSCEND Portable (TS2TSJ25H3P)
Rozetka.ua (Київ)
7 260 грн.
← купити
2TB Transcend TS2TSJ25H3B USB3.0 HDD (2.5" зовнішній вінчестер StoreJet™)
Rozetka.ua (Київ)
6 066 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2TB Transcend (TS2TSJ25H3P)
Rozetka.ua (Київ)
7 213 грн.
← купити
Жорсткий диск Transcend StoreJet 25H3B 2TB (TS2TSJ25H3B)
Rozetka.ua (Київ)
7 087 грн.
← купити
Зовнішній HDD 2.5 2TB TRANSCEND Portable (TS2TSJ25H3P)
Rozetka.ua (Київ)
7 442 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" USB 2.0TB Transcend StoreJet (TS2TSJ25H3B)
Rozetka.ua (Київ)
7 811 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" USB 2.0TB Transcend StoreJet 25H3 (TS2TSJ25H3P)
Rozetka.ua (Київ)
8 158 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Transcend StoreJet 25H3B 2 TB (TS2TSJ25H3B) [68584]
Rozetka.ua (Київ)
5 949 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Transcend StoreJet 25H3P 2 TB (TS2TSJ25H3P) [48550]
Rozetka.ua (Київ)
6 049 грн.
← купити
Жорсткий диск Transcend StoreJet 2.5" USB 3.1 2TB StoreJet 25H3 Blue (TS2TSJ25H3B)
Rozetka.ua (Київ)
6 799 грн.
← купити
Жорсткий диск Transcend StoreJet 25H3B TS2TSJ25H3B
Rozetka.ua (Київ)
7 233 грн.
← купити
HDD накопичувач Transcend StoreJet 25H3 2TB (TS2TSJ25H3B) USB 3.0 Blue (6159945)
Rozetka.ua (Київ)
7 174 грн.
← купити
Жорсткий диск Transcend StoreJet 25H3P TS2TSJ25H3P
Rozetka.ua (Київ)
7 604 грн.
← купити
Жорсткий диск Transcend StoreJet 25H3P, Dark Blue (TS2TSJ25H3B)
Rozetka.ua (Київ)
7 356 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Transcend StoreJet 25H3P 2TB (TS2TSJ25H3P) Purple (TS2TSJ25H3P)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зовнішній жорсткий диск Transcend StoreJet 25H3P 2TB (TS2TSJ25H3P) Purple (TS2TSJ25H3P)
Rozetka.ua (Київ)
7 215 грн.
← купити
Жорсткий диск Transcend StoreJet 25H3P, Dark Blue (TS2TSJ25H3B)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2TB Transcend (TS2TSJ25H3B)
Rozetka.ua (Київ)
8 757 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2TB Transcend (TS2TSJ25H3P)
Rozetka.ua (Київ)
9 003 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" USB 2.0TB Transcend StoreJet (TS2TSJ25H3B)
Rozetka.ua (Київ)
5 280 грн.
← купити
Накопичувач HDD Transcend StoreJet 25H3 2TB (TS2TSJ25H3B) USB 3.0 Blue (6159945)
Rozetka.ua (Київ)
5 990 грн.
← купити
Transcend StoreJet 25H3B TS2TSJ25H3B
Rozetka.ua (Київ)
6 807 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2TB Transcend (TS2TSJ25H3P) Transcend TS2TSJ25H3P 911602
Rozetka.ua (Київ)
8 711 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2TB Transcend (TS2TSJ25H3B) Transcend TS2TSJ25H3B 911606
Rozetka.ua (Київ)
8 320 грн.
← купити
Переносний диск Transcend USB 3.0 2TB TS2TSJ25H3B
Rozetka.ua (Київ)
7 338 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2 TB Transcend StoreJet 25H3P (TS2TSJ25H3P)
Rozetka.ua (Київ)
7 019 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2TB Transcend StoreJet 25H3B (TS2TSJ25H3B)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2TB Transcend (TS2TSJ25H3P)
Rozetka.ua (Київ)
7 307 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" Transcend StoreJet 2TB (TS2TSJ25H3B)
Rozetka.ua (Київ)
7 605 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" Transcend StoreJet 25H3P 2TB (TS2TSJ25H3P)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зовнішній жорсткий диск (HDD) 2.5" USB 2.0TB Transcend StoreJet 25H3 (TS2TSJ25H3B) Blue
Rozetka.ua (Київ)
7 919 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск (HDD) 2.5" USB 2.0TB Transcend StoreJet 25H3 (TS2TSJ25H3P) Violet
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2TB Transcend (TS2TSJ25H3P)
Rozetka.ua (Київ)
8 772 грн.
← купити
Портативний жорсткий диск Transcend StoreJet 2TB 25H3 / USB 3.1 Фіолетовий (TS2TSJ25H3P)
Rozetka.ua (Київ)
8 148 грн.
← купити
Портативний жорсткий диск Transcend StoreJet 2TB 25Н3 / USB 3.1 Синій (TS2TSJ25H3B)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2Tb Transcend StoreJet 25H3, Purple (TS2TSJ25H3P)
Rozetka.ua (Київ)
7 025 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5 2TB Transcend (TS2TSJ25H3B)
Rozetka.ua (Київ)
6 952 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5 2TB Transcend (TS2TSJ25H3P)
Rozetka.ua (Київ)
7 251 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Transcend TS2TSJ25H3P, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: жорсткий диск (hdd) Transcend StoreJet 25H3 2.5" (TS2TSJ25H3P). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на жорсткий диск (hdd) Transcend StoreJet 25H3 2.5" (TS2TSJ25H3P) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія