шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Конфігурації і ціни 77Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити SSD Transcend MTS820S M.2 (TS960GMTS820S) за ціною від 9399 грн.

Серия Transcend MTS820S M.2

Модифікації Transcend MTS820S M.2 3
Где купить? [TS960GMTS820S]
Характеристики [TS960GMTS820S]
Тип
внутрішній
Об'єм
960 GB
Форм-фактор
M.2
Інтерфейс M.2
SATA 3
Тип пам’яті
3D TLC NAND
Зовнішня швидкість запису
500 МБ/с
Зовнішня швидкість зчитування
550 МБ/с
Ударостійкість під час роботи
1500 G
Напрацювання на відмову
1 млн. год
IOPS запису
75 тис
IOPS зчитування
70 тис
TBW
320 ТБ
DWPD
0.3 разів/день
Гарантія виробника
3 роки
TRIM
Розміри
22x80 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  8750 грн.    до  11500 грн.
Apacer AS2280F4
AP1TBAS2280F 4-1
від 9 242 грн.
A-Data XPG SPECTRIX ...
ASPECTRIXS20 G-1T-C
від 10 206 грн.
GOODRAM Core
SSDR-GRC01-1 K0-80
від 8 262 грн.
A-Data XPG SX6000 Pr...
ASX6000PNP-1 TT-C
від 10 325 грн.
A-Data LEGEND 900 PRO
SLEG-900P-1T CS
від 7 459 грн.
Verbatim Vi560 S3 M.2
49364
від 10 384 грн.
PNY CS3250
M280CS3250-1 TB-TB
від 9 946 грн.
PNY XLR8 CS3140 M.2 ...
M280CS3140-1 TB-RB
від 9 996 грн.
WD Black SN7100
WDS100T4X0E
від 7 999 грн.
Gigabyte Gen3 2500E
G325E1TB
від 10 501 грн.
M280CS3140HS -1TB-RB
від 10 549 грн.
MSI SPATIUM M560 PCI...
S78-440L0F0- P83
від 7 484 грн.
Samsung 990 EVO Plus
MZ-V9S1T0BW
від 9 169 грн.
Patriot Memory Viper...
VP4300L1TBM2 8H
від 8 235 грн.
Addlink S95
AD1TBS95M2P
від 9 546 грн.
VP4300-1TBM2 8H
від 9 749 грн.
Silicon Power XD80
SP001TBP34XD 8005
від 10 723 грн.
Lexar NM990
LNM990X001T
від 10 351 грн.
Crucial T705
CT1000T705SS D5
від 9 240 грн.
KIOXIA Exceria Plus G3
LSD10Z001TG8
від 10 726 грн.
Team Group MP44
TM8FPW001T0C 101
від 10 930 грн.
A-Data XPG GAMMIX S60
AGAMMIXS60-1 T-CS
від 7 604 грн.
WD Blue SA510 M.2
WDS100T3B0B
від 9 524 грн.
Kingston KC3000
SKC3000S/102 4G
від 8 549 грн.
A-Data LEGEND 900
SLEG-900-1TC S
від 6 990 грн.
Crucial T700
CT1000T700SS D5
від 9 473 грн.
Team Group MP33 PRO ...
TM8FPD001T0C 101
від 9 453 грн.
A-Data XPG GAMMIX S7...
AGAMMIXS70B- 1T-CS
від 8 569 грн.
WD Red SA500 M.2
WDS100T1R0B
від 7 398 грн.
Lexar NM800 Pro
LNM800P001T- RN8NG
від 11 063 грн.

від 9 399  до 12 117 грн.
SSD-диск Transcend 820S 3D NAND 960GB M.2 (2280 SATA) (TS960GMTS820S) TS960GMTS820S
Telemart.ua (Київ)
9 979 грн.
← купити
Transcend Внутрішній SSD диск Transcend MTS820 (TS960GM (TS820S) Green 960GB
MTA.ua (Київ)
10 199 грн.
← купити
SSD накопичувач TRANSCEND MTS820S 960GB M.2 2280 SATAIII TLC (TS960GMTS820S) TS960GMTS820S
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Накопичувач SSD 960GB Transcend 820S M.2 2280 SATAIII 3D TLC NAND (TS960GMTS820S) TS960GMTS820S
Click.ua (Київ)
← купити
SSD накопичувач Transcend MTS820 960 GB (TS960GMTS820S) TS960GMTS820S
Comtrading.ua (Київ)
9 745 грн.
← купити
Накопичувач SSD M.2 2280 960 Гб SATA Transcend (TS960GMTS820S)
Nkt.ua (Київ)
10 038 грн.
← купити
Накопичувач SSD M.2 2280 960GB Transcend (TS960GMTS820S) TS960GMTS820S
Itbox.ua (Київ)
9 954 грн.
← купити
SSD-накопичувач Transcend MTS820S 960GB M.2 2280 SATAIII 3D TLC (TS960GMTS820S)
АЛЛО (Київ)
10 079 грн.
← купити
Transcend TS960GMTS820S
Mallprix.com (Київ)
10 155 грн.
← купити
Накопитель SSD M.2 2280 960GB Transcend (TS960GMTS820S)
A-techno.com.ua (Київ)
10 751 грн.
← купити
Накопичувач SSD M.2 2280 960GB Transcend (TS960GMTS820S) TS960GMTS820S
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Transcend MTS820 960 GB (TS960GMTS820S)
Tehnomart.com (Київ)
10 054 грн.
← купити
Накопичувач SSD M.2 2280 960GB Transcend (TS960GMTS820S) TS960GMTS820S
E-server.com.ua (Київ)
← купити
SSD-накопичувач 1TB Transcend (TS960GMTS820S) TS960GMTS820S
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Внутрішній SSD диск Transcend MTS820 (TS960GM (TS820S) Green 960GB
Soho.com.ua (Київ)
10 289 грн.
← купити
Накопичувач SSD M.2 2280 960GB Transcend (TS960GMTS820S) TS960GMTS820S
icom.net.ua (Київ)
9 694 грн.
← купити
Transcend TS960GMTS820S — SSD MTS820S 960GB M.2 SATA
Comtrade.ua (Київ)
11 968 грн.
← купити
SSD накопичувач Transcend MTS820 960 GB (TS960GMTS820S)
Tv-mir.com.ua (Київ)
10 127 грн.
← купити
SSD накопичувач Transcend MTS820 960 GB (TS960GMTS820S) MTS820 960 GB (TS960GMTS820S)
Denika.ua (Харків)
10 623 грн.
← купити
Transcend MTS820 960 GB (TS960GMTS820S) TS960GMTS820S
Luckylink.kiev.ua (Київ)
10 075 грн.
← купити
Накопичувач SSD Transcend m.2 sata 960GB (TS960GMTS820S) TS960GMTS820S
Compx.ua (Київ)
9 756 грн.
← купити
SSD диск Transcend MTS820S 960GB M.2 2280 SATAIII 3D TLC (TS960GMTS820S)
Rozetka.ua (Київ)
9 399 грн.
← купити
Накопичувач SSD M.2 2280 960GB Transcend (TS960GMTS820S) (1165505)
Rozetka.ua (Київ)
12 117 грн.
← купити
Накопичувач SSD Transcend m.2 sata 960GB (TS960GMTS820S)
Rozetka.ua (Київ)
10 337 грн.
← купити
Transcend MTS820 960 GB (TS960GMTS820S)
Rozetka.ua (Київ)
11 083 грн.
← купити
Накопичувач SSD M.2 2280 960GB Transcend (TS960GMTS820S) Transcend TS960GMTS820S 928418
Rozetka.ua (Київ)
11 975 грн.
← купити
SSD накопичувач 960Gb Transcend MTS820S (TS960GMTS820S)
Rozetka.ua (Київ)
10 619 грн.
← купити
Накопичувач SSD Transcend MTS820S 960Gb M.2 SATA (TS960GMTS820S)
Rozetka.ua (Київ)
10 340 грн.
← купити
Твердотільний накопичувач SSD 960Gb, Transcend 820S, SATA3, M.2 (TS960GMTS820S)
Rozetka.ua (Київ)
10 580 грн.
← купити
Накопичувач SSD M.2 2280 960GB Transcend (TS960GMTS820S)
Rozetka.ua (Київ)
10 882 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Transcend TS960GMTS820S, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ssd Transcend MTS820S M.2 (TS960GMTS820S). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ssd Transcend MTS820S M.2 (TS960GMTS820S) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія