шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Аудіосистема Triangle AIO 3

Ціни8Опис Відгуки  Обговорення  Корисне5
Купити аудіосистема Triangle AIO 3 за ціною від 25499 грн.
Відео 8Фото 17

Характеристики та опис Triangle AIO 3

Вага (кг): 5.1; Виходи: Спосіб перенесення: Габарити (мм): 195x360x150; оптичний; Входи: mini-Jack (3.5 мм); підтримка Multiroom; мобільний застосунок; мережеве потокове аудіо; підтримка aptX: скляні; Bluetooth: Bluetooth v4.2; Wi-Fi: Wi-Fi 4 (802.11n); LAN; DLNA; Фазоінвертор; Кількість смуг: 2; Діапазони тюнера: Потужність системи (Вт): 90
Колір
Призначення
мінісистема
Кількість каналів
2.0
Носії
USB-порт
Потужність системи
90 Вт
Інтерфейси
DLNA
LAN
Wi-Fi 4 (802.11n)
Bluetooth v4.2
скляні
мережеве потокове аудіо
Додатково
мобільний застосунок
підтримка Multiroom
Габарити (ВхШхГ)
195x360x150 мм
Вага
5.1 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  23000 грн.    до  29000 грн.

від 25 499  до 31 271 грн.
Triangle AIO 3
Mirakustiki.ua (Київ)
28 340 грн.
← купити
Моноблочна акустична система Triangle AIO 3 Granite Grey
Timesport.com.ua (Львів)
31 271 грн.
← купити
Triangle AIO 3 Grey офіційна гарантія
PermyCo (Київ)
25 499 грн.
← купити
Triangle Aio 3 Mustard Yellow
Soundstudio.com.ua (Київ)
26 229 грн.
← купити
Triangle AIO 3 Lime Green офіційна гарантія
PermyCo (Київ)
← купити
Triangle AIO 3 Emerald Blue офіційна гарантія
PermyCo (Київ)
← купити
Triangle AIO 3 Mustard Yellow офіційна гарантія
PermyCo (Київ)
← купити
Triangle Aio 3 Lime Green
Soundstudio.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Triangle AIO 3, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: аудіосистема Triangle AIO 3. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на аудіосистема Triangle AIO 3 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія