шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити ігрова приставка TRIMUI Smart Pro за ціною від 4399 грн.
Фото 6

Характеристики та опис TRIMUI Smart Pro

Вага (кг): 0.23; Габарити (мм): 80x180x17; Ємність батареї (мАгод): 5000;яті; Слот для карт пам’ Накопичувач (ГБ): 8; USB-C; mini-Jack (3.5 мм); Екран ("): 4.96; гра у комплекті; Платформа: Android
Колір
Платформа
Android / Linux /
Форм-фактор
портативна
Діагональ дисплея
4.96 " / IPS /
Комунікації
Wi-Fi 4 (802.11n)
Роз'єми
mini-Jack (3.5 мм)
USB-C
Габарити (ВхШхТ)
80x180x17 мм
Вага
0.23 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  4100 грн.    до  6250 грн.

від 4 399  до 6 299 грн.
Приставка ігрова консоль TRIMUI Smart Pro 64 GB Black
Rozetka.ua (Київ)
4 450 грн.
← купити
Приставка ігрова консоль TRIMUI Smart Pro 128 GB Black
Rozetka.ua (Київ)
4 760 грн.
← купити
Портативна приставка TRIMUI SMART PRO 128Gb, 13000 ігор / Ігрова консоль (ігри PSP, PS1)
Rozetka.ua (Київ)
4 999 грн.
← купити
Портативна приставка TRIMUI SMART PRO 128Gb, 13000 ігор / Ігрова консоль (ігри PSP, PS1) з Чохлом та Захисним склом
Rozetka.ua (Київ)
5 299 грн.
← купити
Портативна приставка TRIMUI SMART PRO 128Gb, 13000 ігор / Ігрова консоль (ігри PSP, PS1) Retro Grey
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна приставка TRIMUI SMART PRO 64Gb, 13000 ігор / Ігрова консоль (ігри PSP, PS1)
Rozetka.ua (Київ)
4 399 грн.
← купити
Портативна приставка TRIMUI SMART PRO 256Gb, 14500 ігор / Ігрова консоль (ігри PSP, PS1) з Чохлом та Захисним склом
Rozetka.ua (Київ)
6 299 грн.
← купити
Портативна приставка TRIMUI SMART PRO 64Gb, 13000 ігор / Ігрова консоль (ігри PSP, PS1) з Чохлом та Захисним склом
Rozetka.ua (Київ)
4 699 грн.
← купити
Портативна приставка TRIMUI SMART PRO 256Gb, 14500 ігор / Ігрова консоль (ігри PSP, PS1)
Rozetka.ua (Київ)
5 999 грн.
← купити
Портативна приставка TRIMUI SMART PRO 128Gb, 13000 ігор / Ігрова консоль (ігри PSP, PS1) Retro Grey з Чохлом та Захисним скл
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати TRIMUI Smart Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ігрова приставка TRIMUI Smart Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ігрова приставка TRIMUI Smart Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія