шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
TRIZAND (тип)
табурет
розкладачка
шезлонг
стіл
стіл зі стільцями
стіл з табуретами
стіл трансформер
Каталог товарів

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити туристичні меблі TRIZAND 25074 за ціною від 836 грн.
Фото 9

Характеристики та опис TRIZAND 25074

Вага (кг): 1.4; Розміри (в розкладеному), (см): 30x36x62; Ремінь для перенесення; Чохол; Матеріал каркасу: алюміній; Макс. навантаження (кг): 120; Призначення: крісло
Колір
Тип
крісло
Макс. навантаження
120 кг
Матеріал каркасу
алюміній
Чохол
Ремінь для перенесення
Розміри (в розкладеному)
30x36x62 см
Вага
1.4 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 836  до 1 140 грн.
Розкладний стілець Trizand 25074
MAUDAU (Київ)
860 грн.
← купити
Кемпінгове компактне складане крісло для пікніка та риболовлі Trizand + чохол з ручкою (25074)
Rozetka.ua (Київ)
836 грн.
← купити
Складний стілець для подорожей TRIZAND 25074, легкий кемпінговий стілець, навантаження до 120 кг
Rozetka.ua (Київ)
895 грн.
← купити
Крісло туристичне складане Trizand 25074 стілець для кемпінгу та риболовлі з навантаженням 120 кг + чохол
Rozetka.ua (Київ)
980 грн.
← купити
Туристичне розкладне крісло з чохлом Trizand 25074
Rozetka.ua (Київ)
899 грн.
← купити
Складаний стілець для кемпінгу, для риболовлі + чохол з ручкой Trizand 25074 чорний
Rozetka.ua (Київ)
950 грн.
← купити
Кемпінгове компактне складане крісло для пікніка та риболовлі Trizand + чохол з ручкою (25074)
Rozetka.ua (Київ)
900 грн.
← купити
Кемпінгове складне крісло Trizand 25074 з чохлом, до 120 кг, легке та компактне для риболовлі, пікніка, пляжу та подорожей.
Rozetka.ua (Київ)
1 140 грн.
← купити
Складане туристичне крісло Trizand 25074 чорне до 120 кг з чохлом
Rozetka.ua (Київ)
890 грн.
← купити
Складаний стілець для кемпінгу, для риболовлі + чохол з ручкой Trizand 25074 чорний
Rozetka.ua (Київ)
930 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати TRIZAND 25074, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: туристичні меблі TRIZAND 25074. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на туристичні меблі TRIZAND 25074 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія