шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Мишка Trust Puck Rechargeable Bluetooth Wireless Mouse

Ціни135Опис Відгуки2Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити мишка Trust Puck Rechargeable Bluetooth Wireless Mouse за ціною від 369 грн.
Відео 1Фото 24

Характеристики та опис Trust Puck Rechargeable Bluetooth Wireless Mouse

знімний; Кабель: Інтерфейс підключення: USB-A; Оптимальний хват: долонний, пальцевий, кігтьовий; Тихий клік; Кнопка зміни DPI; Бічні кнопки; Кількість кнопок: 4; Роздільна здатність сенсора (DPI): 800 – 1600; Призначення: ноутбучна; Технологія: оптична; Multi-Device; Тип підключення: радіо / Bluetooth / провідна
Рейтинг моделі: 3 з 5 (2 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
1
0
1
Колір
Тип пристроюмишка
Тип підключеннярадіо / Bluetooth / провідна
Multi-Device
Технологіяоптична
Призначенняноутбучна
Сенсор та керування
Роздільна здатність сенсора800 – 1600 DPI
Кількість кнопок4
Бічні кнопки
Кнопка зміни DPI
Кількість коліс прокрутки1
Додаткові можливості
Симетричний корпус
Тихий клік
Оптимальний хватдолонний, пальцевий, кігтьовий
Підключення та живлення
КабельUSB-A
знімний
Джерело живленняакумулятор
Порт на пристроїUSB-C
Інше
Комплектаціядонгл USB-A
Розміри (ДхШхВ)108x57x25 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
дуже толкова миша, сподобалась реально
1 лютого 2023, 17:00 #
Переваги:зарядка, там вбудований акумулятор і зарядка по USB type C, це дуже зручно, коли вона сіла то втикаєш навіть від повербанку і вона далі працює, також тут дуже добре покриття корпусу, ну і форма специфічна але для переносу навпаки класна, працювати не мішає

Недоліки:працює через свій передатчик, що займає один порт на ноутбуці, реально не зручно, ну і не працює на всіх поверхнях

Коментар:не думав що така проста мишка може бути такою зручною!

Автор:Вадим  пользуюсь Trust Puck Rechargeable Bluetooth Wireless Mouse кілька місяців

модель з серйозними недоліками
11 вересня 2024, 09:04 #
Переваги:Форма, тихий клік, зарядка по usb

Недоліки:Інпутлаг, неточність, маркість

Коментар:Не раджу до покупки, попрацював мишою пару годин і викинув у ящик, у миші дикий інпутлаг, неможливо попасти по ярлику з першого разу, курсор ніби відстає за рухом миші, на маленькі пересування 2-3мм взагалі реагує неадекватно, курсор може зсунутись в протилежному напрямку

Автор:Денис Анохин

Инструкция к Trust Puck Rechargeable Bluetooth Wireless Mouse
від 369  до 1 083 грн.
TRUST Мишка TRUST Puck Rechargeable Ultra-Thin BT WL Silent Pink
MTA.ua (Київ)
599 грн.
← купити
Миша Trust Puck Wireless/Bluetooth Silent Black (24059) 24059TRUST
Artline.ua (Київ)
393 грн.
← купити
Миша Trust Puck Rechargeable Ultra-Thin BT WL Silent Pink (24125TRUST) 24125TRUST
Moyo.ua (Київ)
439 грн.
← купити
Миша TRUST Puck Rechargeable Ultra-Thin BT WL Silent Pink (24125TRUST) 24125TRUST
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Мишка Trust Puck Rechargeable Ultra-Thin BT WL Silent Pink 24125TRUST
ШО (Київ)
412 грн.
← купити
Мишка Trust Puck Wireless/Bluetooth Silent Pink (24125)
Цифра (Київ)
587 грн.
← купити
Мишка Trust Puck Wireless/Bluetooth Silent Pink (24125)
Stls.store (Київ)
← купити
Миша Trust Puck Rechargeable Ultra-Thin BT WL Silent Pink (24125) 24125
Openshop.ua (Київ)
1 058 грн.
← купити
Trust 24125
Mallprix.com (Київ)
420 грн.
← купити
Миша бездротова Trust Puck Rechargeable Black (24059) 24059TRUST
Click.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Trust Puck Rechargeable Bluetooth Wireless Mouse, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мишка Trust Puck Rechargeable Bluetooth Wireless Mouse. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мишка Trust Puck Rechargeable Bluetooth Wireless Mouse у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія