шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Мишка Trust Yvi+ Compact Multi-Device Wireless Mouse

Ціни181Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари10+
Купити мишка Trust Yvi+ Compact Multi-Device Wireless Mouse за ціною від 275 грн.
Відео 1Фото 32

Характеристики та опис Trust Yvi+ Compact Multi-Device Wireless Mouse

Кабель: ; Тихий клік; Для лівші; Кнопка зміни DPI; Кількість кнопок: 3; Роздільна здатність сенсора (DPI): 800 – 1600; Призначення: ноутбучна; Технологія: оптична; Multi-Device; Версія Bluetooth: v5.0; Тип підключення: Bluetooth/радіо; Тип пристрою: мишка
Колір
Тип пристроюмишка
Тип підключенняBluetooth/радіо
Версія Bluetoothv5.0
Multi-Device
Технологіяоптична
Призначенняноутбучна
Сенсор та керування
Роздільна здатність сенсора800 – 1600 DPI
Кількість кнопок3
Кнопка зміни DPI
Кількість коліс прокрутки1
Додаткові можливості
Симетричний корпус
Для лівші
Тихий клік
Підключення та живлення
Джерело живлення1xAA
Час роботи від батарейок12 міс
Інше
Комплектаціядонгл USB-A
Розміри (ДхШхВ)95x57x40 мм
Вага55 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 275  до 784 грн.
TRUST Мишка TRUST Yvi+Compact Multi-Device Wireless Mouse Black
MTA.ua (Київ)
379 грн.
← купити
Мишка Trust Yvi+ Black (25440) 25440TRUST
Artline.ua (Київ)
353 грн.
← купити
Миша Trust Yvi+ Compact Multi-Device, WL/BT/USB-A, White (25454TRUST) 25454TRUST
Moyo.ua (Київ)
319 грн.
← купити
Миша TRUST Yvi+Compact Multi-Device Black (25440) 25440
FOXTROT.UA (Київ)
349 грн.
← купити
Миша Trust Yvi+ Compact Multi-Device, WL/BT/USB-A, білий 25454TRUST
ШО (Київ)
342 грн.
← купити
Миша Trust Yvi+ Compact Multi-Device Violet (25583) 25583TRUST
Click.ua (Київ)
399 грн.
← купити
Trust 25454
Mallprix.com (Київ)
332 грн.
← купити
Мишка Trust Yvi+ Multi-Device Wireless/Bluetooth Purple (25583) 25583
Itbox.ua (Київ)
275 грн.
← купити
TRUST Yvi+Compact Multi-Black 25440
Notebooker.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова Trust Yvi+ Compact Multi-Device Blue (25455TRUST) 25455TRUST
Skay.ua (Одеса)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Trust Yvi+ Compact Multi-Device Wireless Mouse, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мишка Trust Yvi+ Compact Multi-Device Wireless Mouse. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мишка Trust Yvi+ Compact Multi-Device Wireless Mouse у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія