шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Комп'ютерне крісло ТX3 XTC Loft

Ціни18Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити комп'ютерне крісло ТX3 XTC Loft за ціною від 12465 грн.
Відео 10Фото 5

Характеристики та опис ТX3 XTC Loft

Матеріал сидіння: Матеріал спинки: Матеріал основи: ; за довжиною; поворот; за висотою; Регулювання: регулювання: 3D; Нахил усього крісла; Глибина сидіння; Висота сидіння; Ступінь жорсткості гойдання; Нахил підголівника; Висота підголівника; Підтримка попереку; Підлокітники; Підголовник; Механізм: синхромеханізм
Колір
Призначеннягеймерське
Макс. вага користувача125 кг
Розміри і вага
Висота спинки82 см
Ширина спинки у плечах53 см
Розміри сидіння (ШхГ)53x57 см
Висота сидіння46 - 54 см
Вага22.1 кг
Конструкція
Основахрестовина з роликами
Механізмсинхромеханізм
Підголовник
Підлокітники
Підтримка попереку
Регулювання
Висота підголівника
Нахил підголівника
Ступінь жорсткості гойдання
Висота сидіння
Глибина сидіння
Нахил усього крісла
Підлокітники
Регулювання3D
за висотою (вгору / вниз)
поворот (праворуч / ліворуч)
за довжиною (вперед / назад)
Матеріал
Матеріал сидіннятканина
Матеріал спинкитканина
Матеріал основиметал
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  11000 грн.    до  16500 грн.

від 12 465  до 16 119 грн.
TX3 Ігрове крісло TX3 XTC Loft Dark Gray (TEGC-307410Z.Z1)
MTA.ua (Київ)
13 799 грн.
← купити
Крісло TX3 XTC Loft Dark Grey (TEGC-307410Z.Z1) TEGC-307410Z.Z1
FOXTROT.UA (Київ)
12 999 грн.
← купити
TX3 TEGC-307410Z.Z1
Mallprix.com (Київ)
12 839 грн.
← купити
Крісло для геймерів TX3 XTC Loft Dark Grey (TEGC-307410Z.Z1) TEGC-307410Z.Z1
Click.ua (Київ)
← купити
Крісло для геймерів ThunderX3 XTC Loft Dark Grey (TEGC-307410Z.Z1) XTC Loft Dark Grey (TEGC-307410Z.Z1)
Denika.ua (Харків)
14 767 грн.
← купити
Крісло для геймерів TX3 XTC Loft Dark Grey (TEGC-307410Z.Z1)
Gamehub.com.ua (Київ)
← купити
Крісло для геймерів TX3 XTC Loft Dark Grey (TEGC-307410Z.Z1) TEGC-307410Z.Z1
icom.net.ua (Київ)
12 465 грн.
← купити
Крісло для геймерів tx3 xtc Loft Dark Grey (tegc-307410z.z1)
Tviy-Dim.com (Київ)
12 929 грн.
← купити
Крісло TX3 XTC Loft Dark Grey (TEGC-307410Z.Z1) TEGC-307410Z.Z1
Ktc.ua (Рівне)
14 675 грн.
← купити
Крісло для геймерів TX3 XTC Loft Dark Grey (TEGC-307410Z.Z1) TEGC-307410Z.Z1
Comtrading.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати ТX3 XTC Loft, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: комп'ютерне крісло ТX3 XTC Loft. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на комп'ютерне крісло ТX3 XTC Loft у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія