шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни5Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити PCI-контролер Ugreen 70503 за ціною від 299 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Ugreen 70503

Займаних слотів: 1; Рівні RAID: M.2 (шт.): 1; Інтерфейс: PCIe 4x
Інтерфейс
PCIe 4x / PCIe 3.0 /
M.2
1 шт. / NVME/AHCI SSD (Key-M) /
Займаних слотів
1
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  400 грн.    до  500 грн.

від 299  до 909 грн.
Адаптер Ugreen CM302 M.2 NVMe - PCIe 3.0 x 4 (70503) Black 70503
Telemart.ua (Київ)
299 грн.
← купити
Адаптер Ugreen для встановлення SSD M.2 (NVMe) у слот PCI-E 3.0 x4 CM302 70503
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Перехідник Адаптер PCI-E на SSD M.2 NVMe Ugreen CM302 PCIе 3.0 для встановлення твердотільних накопичувачів (70503)
Rozetka.ua (Київ)
536 грн.
← купити
Адаптер Ugreen для встановлення SSD M.2 (NVMe) у слот PCI-E 3.0 x4 CM302 70503
Rozetka.ua (Київ)
909 грн.
← купити
Перехідник Адаптер PCI-E на SSD M.2 NVMe Ugreen CM302 PCIе 3.0 для встановлення твердотільних накопичувачів (70503)
Rozetka.ua (Київ)
721 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Ugreen 70503, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: pci-контролер Ugreen 70503. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на pci-контролер Ugreen 70503 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія