шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни25Опис Відгуки  Обговорення1Корисне
Купити FM-трансмітер Ugreen CM309 за ціною від 429 грн.

Характеристики та опис Ugreen CM309

Bluetooth; Тип: BT-ресивер
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  475 грн.    до  700 грн.

від 429  до 807 грн.
Бездротовий адаптер Ugreen CM309 Bluetooth Car Receiver Aux Space Gray (70601) 70601
Skay.ua (Одеса)
499 грн.
← купити
Bluetooth трансмітер Ugreen Bluetooth 5.0 Aux with mic CM309 UGREEN Black (70601) 70601
Brain.com.ua (Київ)
449 грн.
← купити
Bluetooth трансмітер Ugreen Bluetooth 5.0 Aux with mic CM309 UGREEN Black (70601) 70601
Itbox.ua (Київ)
← купити
Ugreen CM309 Car AUX BT5.0 Receiver gray (70601)
AKS.ua (Київ)
429 грн.
← купити
UGREEN Ugreen CM309 Bluetooth Car Receiver Aux with Mic Space Gray (70601) 70601
Kvshop.com.ua (Київ)
459 грн.
← купити
Bluetooth-ресивер Ugreen CM309 Bluetooth Car Receiver Aux with Mic Space Gray (UGR-70601)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Аудіоадаптер/ресивер UGREEN CM309 Bluetooth 5.0 USB/AUX
Rozetka.ua (Київ)
580 грн.
← купити
Bluetooth аудіо адаптер UGREEN CM309 Car Receiver Aux with Mic Space Gray (70601)
Rozetka.ua (Київ)
807 грн.
← купити
Bluetooth-адаптер UGREEN CM309 Bluetooth 5.3 автомобільний приймач AUX з мікрофоном Space Gray (70601)
Rozetka.ua (Київ)
579 грн.
← купити
Bluetooth-адаптер Ugreen USB 2.0 Aux 3.5 мм to Bluetooth 5.3 приймач для автомобіля Grey (CM309)
Rozetka.ua (Київ)
599 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Ugreen CM309, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: fm-трансмітер Ugreen CM309. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на fm-трансмітер Ugreen CM309 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія