шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Ugreen (тип)
підставка
складна підставка
стійка
вертикальна підставка
Каталог товарів

Ціни31Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити підставка для ноутбука Ugreen LP230 за ціною від 389 грн.
Фото 8

Характеристики та опис Ugreen LP230

Підключення периферії: ; упор для ноутбука; регулювання нахилу; Макс. діагональ ноутбука ("): 17; Тип: підставка
Колір
Тип
підставка
Макс. діагональ ноутбука
17 "
Функції та можливості
регулювання нахилу
упор для ноутбука
Матеріал платформи
метал
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  425 грн.    до  600 грн.

від 389  до 735 грн.
Підставка для ноутбука Ugreen Foldable Desktop Laptop Stand Silver LP230
Touch (Дніпро)
399 грн.
← купити
Підставка для ноутбука Ugreen LP230 Foldable Desktop Laptop Stand Silver (80348) 80348
Skay.ua (Одеса)
499 грн.
← купити
UGREEN LP230 Foldable Desktop Laptop Stand Silver (80348) LP230FoldableDesktopLaptopStandSilver(80348)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Підставка для ноутбука UGREEN LP230 Foldable (80348) Silver 80348
Vodafone.ua (Київ)
429 грн.
← купити
Підставка до ноутбука Ugreen LP230 Foldable Desktop Laptop Stand Silver (80348) 80348
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Подставка для ноутбука UGREEN LP230 Desktop Laptop Stand (Silver)(UGR-80348) UGR-80348
Allbattery.ua (Харків)
460 грн.
← купити
Підставка до ноутбука Ugreen LP230 Foldable Desktop Laptop Stand Silver (80348) 80348
Itbox.ua (Київ)
← купити
Ugreen Підставка під ноутбук Ugreen LP230 Foldable Desktop Laptop Stand Silver
MTA.ua (Київ)
← купити
Підставка для ноутбука Ugreen LP230 Foldable Desktop Laptop Stand Silver (80348)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Підставка для ноутбука UGREEN LP230 Desktop Laptop Stand (Silver)(UGR-80348) (UGR-80348)
Rozetka.ua (Київ)
515 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Ugreen LP230, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: підставка для ноутбука Ugreen LP230. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на підставка для ноутбука Ugreen LP230 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія