шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни9Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити ДБЖ UKC UPS-1300W за ціною від 1985 грн.
Фото 9

Характеристики та опис UKC UPS-1300W

Вага (кг): 1.15; Розміри (мм): 50x120x270; Форма вихідного сигналу: подібна до синусоїди (апроксимована); Номінальна вихідна потужність (Вт): 600; Пікова вихідна потужність (ВА): 600; Вхідна напруга: 1 фаза (230 В); Форм-фактор: звичайний (плоский); Тип: резервне
Тип
резервне
Форм-фактор
звичайний (плоский)
Вхідна напруга
1 фаза (230 В)
Пікова вихідна потужність
600 ВА
Номінальна вихідна потужність
600 Вт
Форма вихідного сигналу
подібна до синусоїди (апроксимована)
Розміри (ВхШхГ)
50x120x270 мм
Вага
1.15 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 985  до 3 329 грн.
Автомобільний перетворювач напруги UKC UPS-1300A 7060 1300W інвертор із зарядкою USB (UPS-1300A)
Rozetka.ua (Київ)
2 734 грн.
← купити
Перетворювач інвертор UKC AC-DC UPS 1300W 7060
Rozetka.ua (Київ)
3 195 грн.
← купити
Автомобільний перетворювач напруги з функцією підзарядки АКБ UPS-1300A UKC 12V-220V 1300Вт (1756375781)
Rozetka.ua (Київ)
1 985 грн.
← купити
Автомобільний інвертор UKC UPS-1300A 1300W 12V-220V
Rozetka.ua (Київ)
3 329 грн.
← купити
Перетворювач напруги з функцією підзарядки АКБ UPS-1300A UKC 12V-220V 1300Вт (1756375781)
Rozetka.ua (Київ)
1 989 грн.
← купити
Перетворювач напруги 1300W 12V-220V автомобільний інвертор з функцією зарядки акумулятора 10A модифікована синусоїда DC-AC U
Rozetka.ua (Київ)
2 487 грн.
← купити
Інвертор 12V-220V автомобільний перетворювач напруги з функцією заряджання акумулятора DC-AC 1300W UKC UPS-1300A
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Автомобільний перетворювач UKC UPS-1300A 7060 1300W Інвертор із зарядкою USB
Rozetka.ua (Київ)
2 512 грн.
← купити
Перетворювач інвертор UKC 1300W із захистом від перегріву та замикання UPS-1300A
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати UKC UPS-1300W, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: дбж UKC UPS-1300W. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на дбж UKC UPS-1300W у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія