шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Офісний стіл Ultradesk Level V2

Ціни48Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2
Купити офісний стіл Ultradesk Level V2 за ціною від 6900 грн.
Фото 10

Характеристики та опис Ultradesk Level V2

Килимок для мишки; Утримувач геймпада; Тримач навушників; Підстаканник; Кількість двигунів (шт.): 1; Отвір для кабелів; Кабель-менеджмент; Конструкція ніжок: Т-подібні; Форма стільниці: прямокутна; Регулювання висоти: електромотор; Макс. висота (мм): 1170; Розміри (мм): 1400x680x720; Тип: ігровий (геймерський)
Колір
Тип
ігровий (геймерський)
Розміри
1400x680x720 мм
Макс. висота
1170 мм
Регулювання висоти
електромотор
Форма стільниці
прямокутна
Конструкція ніжок
Т-подібні
Кабель-менеджмент
Отвір для кабелів
Кількість двигунів
1 шт.
Підстаканник
Тримач для навушників
Тримач для геймпаду
Килимок для мишки
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  7500 грн.    до  11000 грн.

від 6 900  до 21 092 грн.
Геймерський ігровий стіл Ultradesk Level V2 Black
Saren.com.ua (Львів)
17 451 грн.
← купити
Геймерський ігровий стіл Ultradesk Level V2 Black (UDESK-LVA-BB)
Semtech.com.ua (Луцьк)
8 280 грн.
← купити
Компьютерный стол с электрической регулировкой Ultradesk Level V2 Black
Technoshark.com.ua (Луцьк)
8 725 грн.
← купити
Ultradesk LEVEL V2 (чорний) (електричне регулювання) UDESK-LVA-BB
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
8 854 грн.
← купити
Компьютерный стол с электрической регулировкой Ultradesk Level V2 Black
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
8 268 грн.
← купити
Геймерський ігровий стіл ULTRADESK Level V2 NW64426
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
6 900 грн.
← купити
Геймерський ігровий стіл Ultradesk Level V2 (UDESK-LVA-BB)
Rozetka.ua (Київ)
9 894 грн.
← купити
Геймерський ігровий стіл Ultradesk Level V2 Black
Redprice.sale (Львів)
17 498 грн.
← купити
Геймерський ігровий стіл Ultradesk Level V2 Black
Tomdom.in.ua (Львів)
17 504 грн.
← купити
Геймерський ігровий стіл Ultradesk Level V2 Black (UDESK-LVA-BB)
Timesport.com.ua (Львів)
8 267 грн.
← купити
Геймерский стол Ultradesk LEVEL V2 Black (без коврика)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
8 434 грн.
← купити
Геймерский стол Ultradesk LEVEL V2 White
Technoshark.com.ua (Луцьк)
9 162 грн.
← купити
Стол Ultradesk LEVEL V2 140см Регулировка высоты Черно-синий
Technoshark.com.ua (Луцьк)
7 560 грн.
← купити
Геймерский игровой стол ULTRADESK Level V2 Black/Red
Technoshark.com.ua (Луцьк)
7 704 грн.
← купити
Геймерський ігровий стіл Ultradesk Level (UDESK-LVA-GN)
Timesport.com.ua (Львів)
15 419 грн.
← купити
Геймерський ігровий стіл Ultradesk Level Black (UDESK-LVA-BL)
Timesport.com.ua (Львів)
← купити
Ultradesk LEVEL V2 (чорно-червоний) (електричне регулювання) UDESK-LVA-RB
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
7 820 грн.
← купити
Ultradesk LEVEL V2 LED RGB (чорно-червоний) (електричне регулювання) UDESK-LVALED-RD
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
14 028 грн.
← купити
Ultradesk LEVEL V2 (чорний - без підкладки) (електричне регулювання) UDESK-LVA-BLANK
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
11 811 грн.
← купити
Геймерський ігровий стіл Ultradesk Level V2 Black (UDESK-LVA-BB)
Redprice.sale (Львів)
8 270 грн.
← купити
Геймерський ігровий стіл Ultradesk Level V2 Black (UDESK-LVA-BB)
Tomdom.in.ua (Львів)
8 276 грн.
← купити
Геймерський ігровий стіл Ultradesk Level V2 Black (UDESK-LVA-BB)
Saren.com.ua (Львів)
8 284 грн.
← купити
Геймерский стол Ultradesk LEVEL V2 Black (без коврика)
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
7 992 грн.
← купити
Геймерский стол Ultradesk LEVEL V2 White
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
8 682 грн.
← купити
Стол Ultradesk LEVEL V2 140см Регулировка высоты Черно-синий
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
7 164 грн.
← купити
Геймерский игровой стол ULTRADESK Level V2 Black/Red
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
7 301 грн.
← купити
Геймерський ігровий стіл Ultradesk Level V2 Blue
Saren.com.ua (Львів)
← купити
Геймерський ігровий стіл Ultradesk Level V2 Blue
Redprice.sale (Львів)
← купити
Геймерський ігровий стіл Ultradesk Level V2 Blue
Tomdom.in.ua (Львів)
← купити
Геймерський ігровий стіл Ultradesk Level V2 Blue
Timesport.com.ua (Львів)
17 495 грн.
← купити
Геймерський ігровий стіл Ultradesk Level V2 Black
Timesport.com.ua (Львів)
← купити
Геймерський ігровий стіл Ultradesk Level V2 Black (UDESK-LVA-BB)
Zaua.store (Львів)
8 277 грн.
← купити
Геймерський ігровий стіл Ultradesk Level V2 Black
Semtech.com.ua (Луцьк)
17 501 грн.
← купити
Геймерський ігровий стіл Ultradesk Level V2 Blue
Semtech.com.ua (Луцьк)
← купити
Геймерський ігровий стіл ULTRADESK Level V2
Rozetka.ua (Київ)
8 413 грн.
← купити
Геймерський стіл Ultradesk LEVEL V2 Black (без килимка)
Rozetka.ua (Київ)
9 659 грн.
← купити
Геймерський стіл Ultradesk LEVEL V2 White
Rozetka.ua (Київ)
10 492 грн.
← купити
Стіл Ultradesk LEVEL V2 140см Регулювання висоти Чорно-синій
Rozetka.ua (Київ)
9 256 грн.
← купити
Компютерний стіл з електричним регулюванням Ultradesk Level V2 Black
Rozetka.ua (Київ)
9 993 грн.
← купити
Стіл Ultradesk LEVEL V2 140см Регулювання висоти Чорно-червоний
Rozetka.ua (Київ)
9 436 грн.
← купити
Геймерський ігровий стіл Ultradesk Level V2 (UDESK-LVA-BB)
Rozetka.ua (Київ)
9 514 грн.
← купити
Стіл Ultradesk LEVEL V2 140см Регулювання висоти Чорно-синій
Rozetka.ua (Київ)
8 815 грн.
← купити
Геймерський стіл Ultradesk LEVEL V2 Black (без килимка)
Rozetka.ua (Київ)
9 199 грн.
← купити
Геймерський стіл Ultradesk LEVEL V2 White
Rozetka.ua (Київ)
9 992 грн.
← купити
Компютерний стіл з електричним регулюванням Ultradesk Level V2 Black
Rozetka.ua (Київ)
9 517 грн.
← купити
Стіл Ultradesk LEVEL V2 140см Регулювання висоти Чорно-червоний
Rozetka.ua (Київ)
8 986 грн.
← купити
Геймерський ігровий стіл Ultradesk Level V2 Black
Rozetka.ua (Київ)
21 092 грн.
← купити
Геймерський ігровий стіл Ultradesk Level V2 Blue
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Ultradesk Level V2, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: офісний стіл Ultradesk Level V2. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на офісний стіл Ultradesk Level V2 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія