шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Офісний стіл Ultradesk Uplift

Ціни29Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2
Купити офісний стіл Ultradesk Uplift за ціною від 7440 грн.
Відео 3Фото 23

Характеристики та опис Ultradesk Uplift

Килимок для мишки; Тримач навушників; Кількість двигунів (шт.): 2; Форма стільниці: прямокутна; Регулювання висоти: електромотор; Макс. висота (мм): 1160; Розміри (мм): 1600x750x740; Тип: офісний
Колір
Тип
офісний
Розміри
1600x750x740 мм
Макс. висота
1160 мм
Регулювання висоти
електромотор
Форма стільниці
прямокутна
Кількість двигунів
2 шт.
Тримач для навушників
Килимок для мишки
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  11500 грн.    до  19000 грн.

від 7 440  до 26 348 грн.
Геймерський ігровий стіл Ultradesk Uplift Black
Zaua.store (Львів)
16 299 грн.
← купити
Ultradesk UPLIFT (Black) (електричне регулювання) UDESK-UP-BB / UDESK-UP-BBDE
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
16 245 грн.
← купити
Офисный стол ULTRADESK Uplift Black
Technoshark.com.ua (Луцьк)
7 851 грн.
← купити
Офисный стол ULTRADESK Uplift White
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
8 268 грн.
← купити
Геймерський ігровий стіл Ultradesk Uplift Black
Semtech.com.ua (Луцьк)
16 302 грн.
← купити
Офісний стіл ULTRADESK Uplift Black
Rozetka.ua (Київ)
9 606 грн.
← купити
Геймерський ігровий стіл Ultradesk Uplift White
Timesport.com.ua (Львів)
14 988 грн.
← купити
Геймерський ігровий стіл Ultradesk Uplift Black
Timesport.com.ua (Львів)
16 296 грн.
← купити
Ultradesk UPLIFT (білий) (електричне регулювання) UDESK-UP-BB / UDESK-UP-WTDE
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
← купити
Офисный стол ULTRADESK Uplift White
Technoshark.com.ua (Луцьк)
8 725 грн.
← купити
Геймерський ігровий стіл Ultradesk Uplift White
Redprice.sale (Львів)
14 991 грн.
← купити
Геймерський ігровий стіл Ultradesk Uplift Black
Tomdom.in.ua (Львів)
16 305 грн.
← купити
Геймерський ігровий стіл Ultradesk Uplift White
Tomdom.in.ua (Львів)
14 997 грн.
← купити
Геймерський ігровий стіл Ultradesk Uplift Black
Saren.com.ua (Львів)
16 306 грн.
← купити
Геймерський ігровий стіл Ultradesk Uplift White
Saren.com.ua (Львів)
16 115 грн.
← купити
Геймерський ігровий стіл Ultradesk Uplift Brown
Redprice.sale (Львів)
23 112 грн.
← купити
Геймерський ігровий стіл Ultradesk Uplift Brown
Tomdom.in.ua (Львів)
23 118 грн.
← купити
Геймерський ігровий стіл Ultradesk Uplift Brown
Timesport.com.ua (Львів)
23 109 грн.
← купити
Геймерський ігровий стіл Ultradesk Uplift Brown
Semtech.com.ua (Луцьк)
23 115 грн.
← купити
Геймерський ігровий стіл Ultradesk Uplift White
Semtech.com.ua (Луцьк)
14 994 грн.
← купити
Офисный стол ULTRADESK Uplift Black
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
7 440 грн.
← купити
Геймерський ігровий стіл Ultradesk Uplift Brown
Saren.com.ua (Львів)
23 160 грн.
← купити
Геймерський ігровий стіл Ultradesk Uplift (UDESK-UP-OODE)
Timesport.com.ua (Львів)
15 533 грн.
← купити
Офісний стіл ULTRADESK Uplift White
Rozetka.ua (Київ)
9 985 грн.
← купити
Офісний стіл ULTRADESK Uplift White
Rozetka.ua (Київ)
9 509 грн.
← купити
Офісний стіл ULTRADESK Uplift Black
Rozetka.ua (Київ)
9 148 грн.
← купити
Геймерський ігровий стіл Ultradesk Uplift Black
Rozetka.ua (Київ)
19 711 грн.
← купити
Геймерський ігровий стіл Ultradesk Uplift White
Rozetka.ua (Київ)
19 481 грн.
← купити
Геймерський ігровий стіл Ultradesk Uplift Brown
Rozetka.ua (Київ)
26 348 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Ultradesk Uplift, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: офісний стіл Ultradesk Uplift. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на офісний стіл Ultradesk Uplift у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія