шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни14Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити пневматична гвинтівка Umarex UX Iconix за ціною від 10400 грн.
Фото 8

Характеристики та опис Umarex UX Iconix

Вага (кг): 2200; Матеріал ложа: пластик; Загальна довжина (мм): 1018; Довжина ствола (мм): 510; Запобіжник: ручний; Кріплення для прицілу: «ластівчин хвіст»; Прицільне приладдя: прицільна планка і мушка; Тип боєприпасів: кулі; Зарядність: багатозарядна; Ствол: нарізний; Система зведення: біатлонний затвор
ТипРСР (попереднє накачування)
Характеристики
Калібр4.5 мм
Початкова швидкість кулі355 м/с
Дульна енергія32 Дж
Система зведеннябіатлонний затвор
Стволнарізний
Зарядністьбагатозарядна
Тип боєприпасівкулі
Ємність магазину10 шт.
Пострілів з однієї заправки30
Максимальний тиск207 бар
Об'єм резервуара100 см³
Додатково
Прицільне приладдяприцільна планка і мушка
Кріплення для прицілу«ластівчин хвіст»
Запобіжникручний
Інше
Довжина ствола510 мм
Загальна довжина1018 мм
Матеріал ложапластик
Вага2200 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  8750 грн.    до  12500 грн.

від 10 400  до 13 520 грн.
Пневматична гвинтівка Umarex UX Iconix РСР (2.4323) 2.4323
Itbox.ua (Київ)
10 759 грн.
← купити
Пневматическая РСР винтовка Umarex UX Iconix кал.4,5мм
Dinastiya.com.ua (Київ)
← купити
Umarex UX Iconix 4,5 мм Pellet
Namushke.com.ua (Харків)
← купити
Umarex UX Iconix 4,5 мм Pellet
Sportorg.com.ua (Харків)
← купити
Пневматична гвинтівка (воздушка) Umarex UX Iconix PCP кал. 4,5 мм (2.4323)
One-click.com.ua (Дніпро)
← купити
Пневматична РСР гвинтівка Umarex UX Iconix кал.4,5мм
Clever-market.com.ua (Одеса)
10 700 грн.
← купити
Пневматична гвинтівка Umarex UX Iconix РСР (2.4323) 2.4323
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Пневматическая РСР винтовка Umarex UX Iconix кал.4,5мм 2.4323
Fonarik.com (Харків)
← купити
Пневматична PCP гвинтівка Umarex UX Iconix
CO2 магазин (Харків)
← купити
Пневматична РСР гвинтівка Umarex UX Iconix калібр 4,5 мм
Rozetka.ua (Київ)
10 658 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Umarex UX Iconix, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: пневматична гвинтівка Umarex UX Iconix. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на пневматична гвинтівка Umarex UX Iconix у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія