шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни12Опис Відгуки  Обговорення  Корисне3
Купити бігова доріжка URevo Strol 2S Pro за ціною від 19403 грн.
Відео 1Фото 11

Характеристики та опис URevo Strol 2S Pro

Габарити (см): 104х129х64.5; Розмір полотна (см): 120х42; Країна походження бренду: Китай; підставка для планшета; пульт ДК; Bluetooth; ключ аварійної зупинки; Транспортувальні ролики; Складана конструкція; Система амортизації; Регулювання кута нахилу; Макс. швидкість полотна (км/год): 12.2; Мін. швидкість полотна (км/год): 1
Макс. вага користувача
120 кг
Система навантаження
електрична
Мінімальна швидкість полотна
1 км/год
Максимальна швидкість полотна
12.2 км/год
Система амортизації
Тренувальних програм
6 шт.
Інформування
швидкість
кут нахилу
витрата калорій
Розмір полотнини (ДхШ)
120х42 см
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 19 403  до 26 124 грн.
Бігова доріжка Urevo Strol 2S Pro Black (URTM036) URTM036
Click.ua (Київ)
20 999 грн.
← купити
Бігова доріжка електрична Urevo Strol 2S Pro
Saren.com.ua (Львів)
21 620 грн.
← купити
Бігова доріжка електрична Urevo Strol 2S Pro
Semtech.com.ua (Луцьк)
21 616 грн.
← купити
Бігова доріжка UREVO Strol 2S Pro black URTM036 з нахилом та мобільним додатком на базі штучного інтелекту
АЛЛО (Київ)
← купити
Бігова доріжка Urevo Strol 2S Pro black (URTM036) UA URTM036
Sota.store (Київ)
19 999 грн.
← купити
Бігова доріжка urevo Strol 2s Pro black urtm036
Tviy-Dim.com (Київ)
19 403 грн.
← купити
UREVO Strol 2S Pro black URTM036 Strol2SProblackURTM036
COMFY.ua (Київ)
← купити
Бігова доріжка UREVO Strol 2S Pro black URTM036 (1120871) (001012194299)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бігова доріжка електрична Urevo Strol 2S Pro
Zaua.store (Львів)
21 613 грн.
← купити
Бігова доріжка електрична Urevo Strol 2S Pro
Tomdom.in.ua (Львів)
21 619 грн.
← купити
Бігова доріжка електрична Urevo Strol 2S Pro
Timesport.com.ua (Львів)
21 610 грн.
← купити
Бігова доріжка електрична Urevo Strol 2S Pro
Rozetka.ua (Київ)
26 124 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати URevo Strol 2S Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: бігова доріжка URevo Strol 2S Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на бігова доріжка URevo Strol 2S Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія