шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни23Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити намет Vango Harris 500 за ціною від 20824 грн.
Відео 5Фото 23

Характеристики та опис Vango Harris 500

Розмір в чохлі (см): 73x32x32; Внутрішні розміри (см): 210x300x180; Зовнішні розміри (см): 455x300x195; отвір для кабелю; внутрішні кишені; петля для ліхтаря; москітна сітка; Додатково: світловідбивні елементи; Матеріал дна: поліетилен; Водонепроникність тенту (мм вод. ст): 3000; Підсилення матеріалу (просочення)
Колір
Призначення
кемпінговий
Кількість місць
5
Сезонність
весна/осінь
літо
Вага
17.7 кг
Форма корпуса
напівбочка
Матеріал тенту
поліестер
Матеріал дна
поліетилен
Зовнішні розміри
455x300x195 см
Внутрішні розміри
210x300x180 см
Розмір у чохлі
73x32x32 см
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 20 824  до 30 624 грн.
Намет п'ятимісний Vango Harris 500 Mineral Green (TETHARRIS000002)
Fotofox.com.ua (Київ)
24 499 грн.
← купити
Намет п'ятимісний Vango Harris 500 Mineral Green (TETHARRIS000002)
Dinastiya.com.ua (Київ)
20 824 грн.
← купити
Намет п'ятимісний Vango Harris 500 Mineral Green (TETHARRIS000002) 930840
Moyo.ua (Київ)
← купити
Намет Vango Harris 500 Mineral Green (TETHARRIS000002) (930840)
Stls.store (Київ)
← купити
Vango Harris 500 Mineral Green (TETHARRIS000002) Harris500MineralGreen(TETHARRIS000002)
COMFY.ua (Київ)
26 999 грн.
← купити
Намет п'ятимісний Vango Harris 500 Mineral Green (930840) 930840
Bagfactory.com.ua (Київ)
← купити
Палатка Vango Harris 500 mineral green
Groosha.ua (Київ)
← купити
Намет Vango Harris 500 Mineral Green (TETHARRIS000002) 930840
One-click.com.ua (Дніпро)
← купити
Намет п'ятимісний Vango Harris 500 Mineral Green (TETHARRIS000002) 930840
Boom-ua.com (Київ)
21 314 грн.
← купити
Намет п'ятимісний Vango Harris 500 Mineral Green (TETHARRIS000002)
Clever-market.com.ua (Одеса)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Vango Harris 500, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: намет Vango Harris 500. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на намет Vango Harris 500 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія