шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Конфігурації і ціни 86Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити автоакумулятор Varta Dynamic EFB (70R) за ціною від 5661 грн.

Серия Varta Dynamic EFB

Модифікації Varta Dynamic EFB 9
Характеристики [Dynamic EFB 70R]
Тип
стартерний
Призначення
авто
Обслуговування
необслуговуваний
Форм-фактор
європейський
Тип електроліту
EFB (свинцево-кислотний)
Клеми
конус (Euro)
Розташування клем
стандартне
Полярність
+ праворуч
Напруга
12 В
Ємність батареї
70 Агод
Пусковий струм EN
760 А
Підтримка start-stop
Ручка для перенесення
Габарити (ДхШхВ)
278x175x190 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  4800 грн.    до  8500 грн.

Tech Data Sheet (Технический паспорт)
від 5 661  до 8 378 грн.
Автомобільний акумулятор Varta EFB BD 70Ah (N70) R+ (570 500 076) (L3)
Rozetka.ua (Київ)
6 441 грн.
← купити
Акумуляторна батарея Varta 70Ah/12V Blue Dynamic EFB N70 [- +]
Rozetka.ua (Київ)
6 925 грн.
← купити
Акумулятор 70Ah-12v VARTA BD EFB (278х175х190), R, EN760 Varta (570500076)
Rozetka.ua (Київ)
7 830 грн.
← купити
Акумулятор VARTA Blue Dynamic Japan 70 Ah/12V "0" (+ справа)
Rozetka.ua (Київ)
5 661 грн.
← купити
Акумулятор VARTA Blue Dynamic Japan 70 Ah/12V "1" (+ слева)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Автомобільний акумулятор VARTA Blue Dynamic EFB 6CT 70Ah R+ N70 570500076
Rozetka.ua (Київ)
6 455 грн.
← купити
Акумулятор 70Ah-12v VARTA (278х175х190), R, EN760 570500076
Rozetka.ua (Київ)
7 435 грн.
← купити
Акумулятор 70ah-12v varta bd efb 278х175х190 прав. en760 VARTA 570500076
Rozetka.ua (Київ)
6 721 грн.
← купити
Акумулятор 70Ah-12v VARTA BD EFB (278х175х190), R, EN760 Varta (570500076)
Rozetka.ua (Київ)
7 017 грн.
← купити
Аккумулятор VARTA 70Ач Blue Dynamic EFB N70 570500076
Rozetka.ua (Київ)
8 378 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Varta Dynamic EFB 70R, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: автоакумулятор Varta Dynamic EFB (70R). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на автоакумулятор Varta Dynamic EFB (70R) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія