шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Конфігурації і ціни 81Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити автоакумулятор Varta Dynamic EFB (75RL) за ціною від 6490 грн.

Серия Varta Dynamic EFB

Модифікації Varta Dynamic EFB 9
Где купить? [Dynamic EFB 75RL]
Характеристики [Dynamic EFB 75RL]
Тип
стартерний
Призначення
авто
Обслуговування
необслуговуваний
Форм-фактор
європейський
Тип електроліту
EFB (свинцево-кислотний)
Клеми
конус (Euro)
Розташування клем
стандартне
Полярність
+ праворуч
Напруга
12 В
Ємність батареї
75 Агод
Пусковий струм EN
730 А
Підтримка start-stop
Ручка для перенесення
Габарити (ДхШхВ)
315x175x175 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  5500 грн.    до  9250 грн.
Varta Blue Dynamic EFB
Blue Dynamic EFB 75RL
від 6 490 грн.
ERA EFB
EFB 80R
від 6 550 грн.
GS Yuasa YBX7000
YBX7110
від 6 053 грн.
Bosch S5 EFB/S4 EFB
0092S4E111
від 6 453 грн.
Exide Start-Stop EFB
EFB EL800
від 5 833 грн.
Topla AGM Stop & Go
AGM Start-Stop 80R
від 7 017 грн.
Optima AGM
AGM 80R
від 7 680 грн.
A-Mega AGM
AGM 6CT-80R
від 7 831 грн.
Midac Itineris EFB
IT4B EFB
від 6 960 грн.
ENRG AGM
580901076
від 6 628 грн.
Kraissmann AGM
AGM 6CT-80R
від 5 699 грн.
Duracell Extreme EFB
DE75EFB
від 7 939 грн.
Bosch S5 EFB/S4 EFB
575 500 073
від 6 034 грн.
Bosch S5 EFB/S4 EFB
580 500 073
від 6 880 грн.
TAB AGM Stop & Go
AGM Stop & Go 80R
від 6 648 грн.
Energizer Premium AGM
EA80-L4
від 8 072 грн.
ERA EFB
EFB 75RL
від 5 859 грн.
Exide Start-Stop AGM
AGM EK820
від 7 253 грн.
GS Yuasa YBX7000
YBX7115
від 6 563 грн.
Hankook AGM
AGM 80R
від 8 322 грн.
FIAMM Ecoforce AGM
VR800
від 7 628 грн.
FIAMM Ecoforce AFB
Ecoforce AFB 80R
від 5 561 грн.
Vesna EFB Stop & Go
EFB Stop & Go 80R
від 6 300 грн.
TAB EFB Stop & Go
EFB Stop & Go 80R
від 6 573 грн.
Exide Start-Stop EFB
Start-Stop EFB 75RL
від 4 924 грн.
ENRG EFB
580500073
від 5 817 грн.
Gigawatt Start-Stop ...
Start-Stop EFB 6CT-80R
від 8 839 грн.
Eurorepar Start-Stop...
EFB 6CT-80R
від 5 731 грн.
Energizer EFB
EFB 80R
від 5 579 грн.
AutoPart Galaxy EFB
Galaxy EFB 6CT-82R
від 5 133 грн.

Tech Data Sheet (Технический паспорт)
від 6 490  до 9 130 грн.
Акумулятор автомобільний Varta Blue Dynamic START-STOP 75Ah (575500073) 575500073
Itbox.ua (Київ)
6 490 грн.
← купити
Varta Dynamic EFB 12В 75Аг 730А R+ (575500073) DynamicEFB12В75Аг730АR+(575500073)
COMFY.ua (Київ)
7 755 грн.
← купити
Акумулятор автомобільний Varta Blue Dynamic START-STOP 75Ah (575500073) 575500073
Comtrading.ua (Київ)
7 082 грн.
← купити
Акумулятор автомобільний Varta Blue Dynamic START-STOP 75Ah (575500073) 575500073
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Акумулятор автомобільний Varta Blue Dynamic start-stop 75Ah (575500073)
Tviy-Dim.com (Київ)
7 289 грн.
← купити
Varta Автомобільний акумулятор Varta Dynamic EFB 12В 75Аг 730А R Plus (575500073)
MTA.ua (Київ)
6 999 грн.
← купити
Акумулятор - 575500073 Varta (575500073)
Rozetka.ua (Київ)
8 473 грн.
← купити
Акумулятор автомобільний Varta Blue Dynamic START-STOP 75Ah (575500073)
Rozetka.ua (Київ)
7 252 грн.
← купити
Акумулятор Varta Dynamic EFB 575500073 12V 75Аг 730A (EN) R+
Rozetka.ua (Київ)
6 645 грн.
← купити
Автомобільний акумулятор Varta Dynamic EFB 12В 75Ah 730A R+ для легкового авто (575500073)
Rozetka.ua (Київ)
8 513 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Varta Dynamic EFB 75RL, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: автоакумулятор Varta Dynamic EFB (75RL). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на автоакумулятор Varta Dynamic EFB (75RL) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія