шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Конфігурації і ціни 222Відгуки15Обговорення8Корисне1
Купити автоакумулятор Varta Silver Dynamic (100R) за ціною від 7004 грн.
Відео 42

Серия Varta Silver Dynamic

Серія необслуговуваних автомобільних акумуляторів високої потужності. Завдяки збільшенню кількості тонких пластин і, відповідно, робочої поверхні електродів, акумулятор забезпечує струм холодної прокрутки від 520 до 920 А. При цьому електрична ємність батареї від 52 Агод і до максимальних 110 Агод, залежно від моделі. Використання технології PowerFrame дозволяє збільшити потужність холодного пуску акумулятора і продовжити термін його служби.
Рейтинг моделі: 4 з 5 (15 оцінок)
Рейтинг за відгуками:
Модифікації Varta Silver Dynamic 11
Где купить? [Silver Dynamic 100R]
Характеристики [Silver Dynamic 100R]
Тип
стартерний
Призначення
авто
Обслуговування
необслуговуваний
Форм-фактор
європейський
Тип електроліту
SLA (свинцево-кислотний)
Тип пластин
Ca-Ca (кальцієві)
Клеми
конус (Euro)
Розташування клем
стандартне
Полярність
+ праворуч
Напруга
12 В
Ємність батареї
100 Агод
Пусковий струм EN
830 А
Ручка для перенесення
Габарити (ДхШхВ)
353x175x190 мм
Вага
23.17 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  6250 грн.    до  10000 грн.
Topla AGM Stop & Go
AGM Start-Stop 95R
від 8 041 грн.
Electron AGM Start-S...
AGM 6CT-95R
від 7 971 грн.
Exide Start-Stop EFB
Start-Stop EFB 100R
від 6 716 грн.
AutoPart Galaxy EFB
Galaxy EFB 6CT-95R
від 7 770 грн.
Vesna AGM Stop & Go
AGM Stop & Go 95R
від 7 737 грн.
Duracell Advanced
DA100
від 7 245 грн.
Bosch S5 EFB/S4 EFB
0092S4E130
від 5 495 грн.
Energizer Premium
Premium 95R
від 8 626 грн.
Tudor Start-Stop EFB
Start-Stop EFB 6CT-100R
від 6 794 грн.
FIAMM Titanium Pro
7905160
від 8 729 грн.
Topla EFB Stop & Go
EFB Stop & Go 90R
від 6 297 грн.
GS Yuasa YBX5000
YBX5019
від 6 744 грн.
Varta Blue Dynamic EFB
Blue Dynamic EFB 95R
від 8 439 грн.
ENRG AGM
595901081
від 8 452 грн.
ERA SLI
SLI 95R-850
від 7 170 грн.
Bosch S5 Silver Plus
600 402 083
від 6 039 грн.
Centra Futura
Futura CA1000
від 7 147 грн.
Topla AGM Stop & Go
AGM Start-Stop 90R
від 7 870 грн.
TAB AGM Stop & Go
AGM Stop & Go 90R
AutoPart Galaxy EFB
Galaxy EFB 6CT-100R
від 6 466 грн.
Moll X-TRA Charge
84100
від 6 967 грн.
Varta Dynamic EFB
Dynamic EFB 95R
від 7 566 грн.
Tudor Start-Stop AGM
Start-Stop AGM 6CT-96R
від 8 499 грн.
Optima AGM
AGM 95R
від 9 060 грн.
Mutlu SFB Series 3 E...
L5.100.090.A
від 6 367 грн.
Mutlu Calcium Silver
Silver 6CT-100R
від 6 183 грн.
TAB Magic
Magic 100R
від 5 953 грн.
Midac Sigillum
S5
від 6 240 грн.
Hankook AGM
AGM 95R
від 9 618 грн.
Energizer Premium AGM
EA95-L5
від 9 639 грн.

1
2
6
отличная модель, очень понравилось
25 лютого 2016, 12:30 #
Переваги:Отработал верой и правдой 7 лет. Никогда проблем не доставлял, в любую погоду машина заводится с полоборота. Буду ставить такой же снова.

Недоліки:Почему только семь лет отработал?! ))))

Коментар:Авто Хонда сивик, аккумулятор на 63 Амч. По правде сказать, другой аккум в хонду поставить сложно (очень уж ограниченное посадочное место под него), но остался очень доволен. Советовали разные "специалисты", мол ставь что-то попроще, переплачиваешь за бренд, медалисты ничем не хуже и дешевле, ну и пр. хрень доказывали. Послал я их со своими советами и взял таки варту. В итоге, смотрел я на них зимой и улыбался, вспоминая их авторитетные мнения. Да и поменяли они уже наверное по три аккума за это время. Так что, если хотите забыть где находится в машине аккум, берите варту!

хорошая модель, понравилось
20 червня 2018, 10:49 #
Переваги:не подводил

Недоліки:умер неожиданно на 4 году жизни

Коментар:Простоял 4 года, морозы до 35 держал норм, высадили в ноль и уже не держит заряд с выше 10.6 V

На сегодня это ЛУЧШИЙ аккумулятор в СНГ
14 грудня 2013, 17:40 #
Переваги:Аккумулятор крутит по полной. После ночи машина завелась с пол оборота при минус 15. Инструкция по установке: поставил в машину, накинул клеммы и забыл слово аккумулятор на следующие 5 лет!!!

Недоліки:Кто то скажет, что $100 дороговато, но зато заводится в любой мороз.

Коментар:Никого не слушайте и не читайте последний тест За рулем. Берите и будет вам счастье.

Показано 3 з 15 відгуків
ще 10 відгуків
Ссылка на официальный сайт
ІншеСсылка на официальный сайт
від 7 004  до 9 656 грн.
Автомобільний акумулятор Varta Silver Dynamic 100А Ев (-/+) H3 (830EN) (600402083)
Rozetka.ua (Київ)
7 247 грн.
← купити
Акумулятор Varta 100 Ah/12V Silver Dynamic H3 [- +]
Rozetka.ua (Київ)
7 617 грн.
← купити
Акумулятор - 600402083 Varta (600402083)
Rozetka.ua (Київ)
8 645 грн.
← купити
Акумулятор VARTA Silver Dynamic 100 Ah/12V "0" (+ справа)
Rozetka.ua (Київ)
8 483 грн.
← купити
Автомобільний акумулятор VARTA Silver Dynamic 100Ah 830A R+ 533105
Rozetka.ua (Київ)
9 656 грн.
← купити
Акумулятор VARTA 600402083 Peugeot Boxer; Audi A6; Citroen Jumper; BMW X3, 3 Series, 5 Series; Ford Galaxy; Renault Master;
Rozetka.ua (Київ)
8 197 грн.
← купити
Автомобільний акумулятор VARTA Silver Dynamic 6CT 100Ah R+ H3 600402083
Rozetka.ua (Київ)
7 058 грн.
← купити
Акумулятор Varta Dynamic SLI 600402083 12V 100Аг 830A (EN) R+
Rozetka.ua (Київ)
7 004 грн.
← купити
Акумулятор 100Ah-12v VARTA Silver Dynamic SD(H3) (353x175x190),R,EN830
Rozetka.ua (Київ)
7 626 грн.
← купити
Акумулятор VARTA SILVER DYNAMIC 100Ah, EN 830, правий 353х175х190 (ДхШхВ) | 6СТ-100 АзЕ (H3) Varta (600402083)
Rozetka.ua (Київ)
7 747 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Varta Silver Dynamic 100R, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: автоакумулятор Varta Silver Dynamic (100R). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на автоакумулятор Varta Silver Dynamic (100R) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія