шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Конфігурації і ціни 215Відгуки15Обговорення8Корисне1
Купити автоакумулятор Varta Silver Dynamic (63R) за ціною від 3854 грн.
Відео 42

Серия Varta Silver Dynamic

Серія необслуговуваних автомобільних акумуляторів високої потужності. Завдяки збільшенню кількості тонких пластин і, відповідно, робочої поверхні електродів, акумулятор забезпечує струм холодної прокрутки від 520 до 920 А. При цьому електрична ємність батареї від 52 Агод і до максимальних 110 Агод, залежно від моделі. Використання технології PowerFrame дозволяє збільшити потужність холодного пуску акумулятора і продовжити термін його служби.
Рейтинг моделі: 4 з 5 (15 оцінок)
Рейтинг за відгуками:
Модифікації Varta Silver Dynamic 11
Где купить? [Silver Dynamic 63R]
Характеристики [Silver Dynamic 63R]
Тип
стартерний
Призначення
авто
Обслуговування
необслуговуваний
Форм-фактор
європейський
Тип електроліту
SLA (свинцево-кислотний)
Тип пластин
Ca-Ca (кальцієві)
Клеми
конус (Euro)
Розташування клем
стандартне
Полярність
+ праворуч
Напруга
12 В
Ємність батареї
63 Агод
Пусковий струм EN
610 А
Ручка для перенесення
Габарити (ДхШхВ)
242x175x190 мм
Вага
14.78 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3200 грн.    до  7000 грн.
Topla EFB Stop & Go
EFB Stop & Go 60R
від 4 666 грн.
Varta Blue Dynamic EFB
Blue Dynamic EFB 60R
від 4 953 грн.
Eurorepar Standard
Standard 6CT-60R-640
від 5 218 грн.
Exide Start-Stop EFB
Start-Stop EFB 60R
від 4 542 грн.
ERA EFB
560500056
від 4 516 грн.
TAB AGM Stop & Go
AGM Stop & Go 60R
від 4 999 грн.
Centra Futura
Futura CA640
від 4 935 грн.
GS Yuasa YBX5000
YBX5027
від 3 799 грн.
Varta Silver Dynamic
Silver Dynamic 61RL
від 4 122 грн.
Duracell Advanced
DA63H
від 5 216 грн.
Varta Dynamic EFB
Dynamic EFB 60R
від 4 743 грн.
Energizer Premium
Premium 60R
від 5 539 грн.
Bosch S5 Silver Plus
563 400 061
від 3 896 грн.
FIAMM Ecoforce AFB
Ecoforce AFB 60R
від 3 904 грн.
Topla AGM Stop & Go
AGM Start-Stop 60R
від 5 550 грн.
Moll X-TRA Charge
84064
від 4 502 грн.
ENRG AGM
560901066
від 5 545 грн.
Platin Silver
Silver 6CT-65R
від 3 540 грн.
Bosch S5 Silver Plus
561 400 060
від 3 579 грн.
Macht Silver
Silver 6CT-65R
від 4 132 грн.
TAB EFB Stop & Go
EFB Stop & Go 60R
від 5 031 грн.
Vesna AGM Stop & Go
AGM Stop & Go 60R
від 5 350 грн.
Midac Sigillum
S2
від 4 200 грн.
Macht AGM Start-Stop
AGM 6CT-60R
від 5 438 грн.
Bosch S5 EFB/S4 EFB
560 500 064
від 4 714 грн.
FIAMM Titanium Pro
7905149
від 3 584 грн.
Exide Premium
Premium 64R
від 3 608 грн.
FIAMM Titanium Pro
7905150
від 3 769 грн.
Moll X-TRA Charge
84060
від 4 265 грн.
GS Yuasa YBX5000
YBX5075
від 3 999 грн.

1
2
6
отличная модель, очень понравилось
25 лютого 2016, 12:30 #
Переваги:Отработал верой и правдой 7 лет. Никогда проблем не доставлял, в любую погоду машина заводится с полоборота. Буду ставить такой же снова.

Недоліки:Почему только семь лет отработал?! ))))

Коментар:Авто Хонда сивик, аккумулятор на 63 Амч. По правде сказать, другой аккум в хонду поставить сложно (очень уж ограниченное посадочное место под него), но остался очень доволен. Советовали разные "специалисты", мол ставь что-то попроще, переплачиваешь за бренд, медалисты ничем не хуже и дешевле, ну и пр. хрень доказывали. Послал я их со своими советами и взял таки варту. В итоге, смотрел я на них зимой и улыбался, вспоминая их авторитетные мнения. Да и поменяли они уже наверное по три аккума за это время. Так что, если хотите забыть где находится в машине аккум, берите варту!

хорошая модель, понравилось
20 червня 2018, 10:49 #
Переваги:не подводил

Недоліки:умер неожиданно на 4 году жизни

Коментар:Простоял 4 года, морозы до 35 держал норм, высадили в ноль и уже не держит заряд с выше 10.6 V

На сегодня это ЛУЧШИЙ аккумулятор в СНГ
14 грудня 2013, 17:40 #
Переваги:Аккумулятор крутит по полной. После ночи машина завелась с пол оборота при минус 15. Инструкция по установке: поставил в машину, накинул клеммы и забыл слово аккумулятор на следующие 5 лет!!!

Недоліки:Кто то скажет, что $100 дороговато, но зато заводится в любой мороз.

Коментар:Никого не слушайте и не читайте последний тест За рулем. Берите и будет вам счастье.

Показано 3 з 15 відгуків
ще 10 відгуків
Ссылка на официальный сайт
ІншеСсылка на официальный сайт
від 3 854  до 6 137 грн.
VARTA 63Ач Silver Dynamic D15 (0) (563400061)
Palladium.ua (Київ)
4 912 грн.
← купити
Батарея акумуляторна \"Silver Dynamic\", 12в 63а/год 5634000613162
Dsvavto.ua (Київ)
4 420 грн.
← купити
Varta 563400061
Mallprix.com (Київ)
4 773 грн.
← купити
Акумулятор автомобільний Varta Silver Dynamic 63Аh (563400061) 563400061
Brain.com.ua (Київ)
3 854 грн.
← купити
Акумулятор Varta Dynamic SLI 12В 63Аг 610А R+ (563400061) 563400061
Moyo.ua (Київ)
5 107 грн.
← купити
Varta Dynamic SLI 12В 63Аг 610А R+ (563400061) DynamicSLI12В63Аг610АR+(563400061)
COMFY.ua (Київ)
5 269 грн.
← купити
VARTA 63Ач Silver Dynamic D15 (0) (563400061)
Mobitek.com.ua (Київ)
4 787 грн.
← купити
Акумулятор автомобільний Varta Silver Dynamic 63Аh (563400061) 563400061
Comtrading.ua (Київ)
4 808 грн.
← купити
Varta Автомобільний акумулятор Varta Dynamic SLI 12В 63Аг 610А R Plus (563400061)
MTA.ua (Київ)
← купити
Автомобільний акумулятор Varta Silver Dynamic 63А Єв (-/+) D15 (610EN) (563400061)
Rozetka.ua (Київ)
4 433 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Varta Silver Dynamic 63R, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: автоакумулятор Varta Silver Dynamic (63R). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на автоакумулятор Varta Silver Dynamic (63R) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія