шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Vector Optics (тип)
призматичний
Каталог товарів

Ціни7Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2
Купити приціл Vector Optics Veyron Plus 10x30 Zero за ціною від 10428 грн.
Відео 2Фото 15

Характеристики та опис Vector Optics Veyron Plus 10x30 Zero

Вага (г): 420; Довжина прицілу (мм): 212; Діаметр кілець кріплення (мм): 30; Тип кріплення в комплекті: на планку Вівера/Пікатінні; Барабан введення поправок: відкритий; заповнення газом; ударозахист; Додатково: Захист від пилу та води; Регулювання яскравості підсвітки; Підсвічування прицільної марки: червона
Тип
оптичний («загонник»)
Конструкція
закритий
Кратність збільшення
10 x
Діаметр об'єктива
30 мм
Прицільна сітка
у 2-й фокальній площині (SFP)
Тип сітки
ялинка
Підсвічування прицільної марки
червона
Додатково
Захист від пилу та води / IP67 /
ударозахист
заповнення газом
Тип кріплення в комплекті
на планку Вівера/Пікатінні
Діаметр кілець кріплення
30 мм
Довжина прицілу
212 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 10 428  до 10 665 грн.
Оптичний приціл Vector Optics Veyron Plus 10x30 (30 мм) SFP illum. MPR-V10 (SCOM-46)
One-click.com.ua (Дніпро)
10 665 грн.
← купити
Оптичний приціл Vector Optics Veyron Plus 10x30 (30 мм) SFP illum. MPR-V10 (SCOM-46) SCOM-46
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Оптичний приціл Vector Optics Veyron Plus 10x30 (30 мм) SFP illum. MPR-V10 (SCOM-46) SCOM-46
Itbox.ua (Київ)
← купити
Прицел оптический Vector Optics Veyron Plus 10x30 Zero SCOM-46
Fonarik.com (Харків)
← купити
Приціл оптичний Vector Optics Veyron Plus 10x30 Zero SCOM-46
Rozetka.ua (Київ)
10 428 грн.
← купити
Приціл оптичний Vector Optics Veyron Plus 10x30 Zero SCOM-46
Fonarik.ua (Київ)
← купити
Приціл оптичний Vector Optics Veyron Plus 10x30 Zero
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Vector Optics Veyron Plus 10x30 Zero, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: приціл Vector Optics Veyron Plus 10x30 Zero. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на приціл Vector Optics Veyron Plus 10x30 Zero у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія