шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни44Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити манеж Velano Tino за ціною від 2969 грн.
Відео 1Фото 37

Характеристики та опис Velano Tino

Вага (кг): 10.8; Розміри (розкладений) (см): 125х65х74; Максимальне навантаження (кг): 15; бічний вхід; Сповивальний столик; Рівнів висоти днища: 2; Регулювання висоти днища; Матеріал стінок: тканина/сітка; Матеріал каркасу: метал; Призначення: манеж-ліжечко; Тип: складаний
Колір
Тип
складаний
Призначення
манеж-ліжечко
Матеріал каркасу
метал
Матеріал стінок
тканина/сітка
Регулювання висоти днища
Рівнів висоти днища
2
Сповивальний столик
Додатково
бічний вхід
сумка для транспортування
Максимальне навантаження
15 кг
Розміри (розкладений) (ДхШхВ)
125х65х74 см
Розміри (складний) (ДхШхВ)
74х22х18 см
Вага
10.8 кг / з упаковкою /
Країна походження бренду
Україна
Додаткові функції і можливості манежу Velano Tino:
• Пеленальний столик (Д×Ш): 69х50 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 969  до 4 116 грн.
Ліжко-манеж Velano Tino light grey 2 в 1 (46159) 46159
Будинок Іграшок (Київ)
3 242 грн.
← купити
Ліжко-манеж дитяче з другим ярусом та пеленатором Velano Tino, beige
Stls.store (Київ)
3 293 грн.
← купити
Дитячий манеж Velano з другим ярусом та пеленатором Tino, beige (46161) 46161
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Дитячий манеж Velano з другим ярусом та пеленатором Tino, beige (46161) 46161
Itbox.ua (Київ)
← купити
Ліжечко-манеж VELANO Tino Light Grey (46159) 46159
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Ліжечко-манеж з другим ярусом і пеленатором VELANO Tino, Light Grey (46159)
Papaplus.com.ua (Київ)
3 128 грн.
← купити
Ліжко-манеж VELANO Tino з другим ярусом та пеленатором Light grey (46159)
MAUDAU (Київ)
← купити
Ліжко-манеж дитяче з другим ярусом VELANO Tino, light grey (46159)
АЛЛО (Київ)
3 622 грн.
← купити
Ліжко-манеж Velano Tino дитяче з другим ярусом та пеленатором Dark grey (46160)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ліжко-манеж Velano Tino dark grey 2 в 1 (46160) 46160
Будинок Іграшок (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Velano Tino, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: манеж Velano Tino. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на манеж Velano Tino у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія