шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Конфігурації і ціни 40Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити SSD Verbatim Vi560 S3 M.2 (49363) за ціною від 4667 грн.

Серия Verbatim Vi560 S3 M.2

Модифікації Verbatim Vi560 S3 M.2 4
Где купить? [49363]
Характеристики [49363]
Тип
внутрішній
Об'єм
512 GB
Форм-фактор
M.2
Інтерфейс M.2
SATA 3
Тип пам’яті
3D TLC NAND
Зовнішня швидкість запису
520 МБ/с
Зовнішня швидкість зчитування
560 МБ/с
Ударостійкість під час роботи
1500 G
IOPS запису
80 тис
IOPS зчитування
101 тис
TBW
240 ТБ
DWPD
0.4 разів/день
Гарантія виробника
3 роки
Розміри
22x80 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  4100 грн.    до  5750 грн.
Transcend MTS820S M.2
TS480GMTS820 S
від 4 437 грн.
MSI SPATIUM M450 PCI...
S78-440K090- P83
від 4 455 грн.
Transcend 825S
TS500GMTS825 S
від 4 297 грн.
A-Data XPG SX8200 Pr...
ASX8200PNP-5 12GT-C
від 4 449 грн.
A-Data XPG SX6000 Li...
ASX6000LNP-5 12GT-C
від 5 251 грн.
Samsung PM9C1 2230
MZ-9MX512A
від 5 292 грн.
Verbatim Vi3000
49374
від 4 599 грн.
Patriot Memory P310 ...
P310P480GM28
від 3 668 грн.
MSI SPATIUM M371 NVM...
S78-440K120- P83
від 3 799 грн.
PNY CS1030
M280CS1030-5 00-RB
від 3 811 грн.
AFOX ME300 TLC
ME300-512GN
від 4 629 грн.
GOODRAM PX500
SSDPR-PX500- 512-80
від 4 815 грн.
Gigabyte Gen3 2500E
G325E500G
від 4 254 грн.
Transcend SSD110S
TS512GMTE110 S
від 4 499 грн.
Apacer AS2280P4U Pro
AP512GAS2280 P4UPRO-1
від 4 103 грн.
Apacer AS2280P4
AP512GAS2280 P4-1
від 3 604 грн.
Team Group MP33 M.2
TM8FP6512G0C 101
від 5 462 грн.
HP EX900 Plus M.2
35M33AA
від 4 679 грн.
Intenso Top M.2
3832450
від 5 457 грн.
Apacer AS2280P4X
AP512GAS2280 P4X-1
від 2 912 грн.
HP EX900 Pro M.2
9XL76AA
від 4 999 грн.
Patriot Memory P300 ...
P300P512GM28
від 3 499 грн.
WD SN740 M.2 2280
SDDPNQD-512G
KIOXIA BG5 2230
KBG50ZNS512G
A-Data XPG SX8200 M.2
ASX8200NP-48 0GT-C
від 4 559 грн.
Apacer AS2280P4U
AP512GAS2280 P4U-1
від 4 299 грн.
Silicon Power A55 M.2
SP512GBSS3A5 5M28
від 4 524 грн.
A-Data LEGEND 900
SLEG-900-512 GCS
від 4 347 грн.
Apacer AS2280Q4U
AP512GAS2280 Q4U-1
від 4 320 грн.
Silicon Power P34A60...
SP512GBP34A6 0M28
від 5 689 грн.

від 4 667  до 7 105 грн.
Verbatim Внутрішній SSD диск Verbatim Vi560 S3 (49363) 5112GB
MTA.ua (Київ)
4 899 грн.
← купити
Накопичувач Verbatim SSD-VI560 S3 M.2 SSD 512GB 49363
Comtrading.ua (Київ)
4 790 грн.
← купити
Накопичувач SSD M.2 2280 512 Гб SATA Verbatim VI560 S3 (49363)
Nkt.ua (Київ)
4 667 грн.
← купити
Verbatim Vi560 S3 512 Gb (49363)
Цифра (Київ)
4 808 грн.
← купити
Verbatim Vi560 S3 512 Gb (49363)
Stls.store (Київ)
← купити
SSD накопичувач Verbatim Vi560 S3 512 GB (49363)
Touch (Дніпро)
4 999 грн.
← купити
Внутрішній SSD диск Verbatim Vi560 S3 (49363) 5112GB
Soho.com.ua (Київ)
4 869 грн.
← купити
Накопичувач Verbatim SSD-VI560 S3 M.2 SSD 512GB (49363) 49363
icom.net.ua (Київ)
4 728 грн.
← купити
SSD накопичувач Verbatim Vi560 S3 512 GB (49363)
Zhuk.ua (Київ)
4 836 грн.
← купити
Verbatim Vi560 S3 (49363) — SSD-накопичувач M.2 2280 SATA 512 ГБ 49363
Comtrade.ua (Київ)
4 906 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Verbatim 49363, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ssd Verbatim Vi560 S3 M.2 (49363). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ssd Verbatim Vi560 S3 M.2 (49363) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія