шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни25Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити кишеня для накопичувача Verbatim 53106 за ціною від 396 грн.
Фото 11

Характеристики та опис Verbatim 53106

Габарити (мм): 126x80x18; Джерело живлення: USB порт; Слотів для накопичувачів (шт.): 1; Матеріал: пластик; Підключення: USB-A 5Gbps; Інтерфейс накопичувача: SATA 3; Форм-фактор накопичувача: 2.5"; Призначення: портативний; Тип: зовнішній
Колір
Тип
зовнішній
Призначення
портативний
Форм-фактор накопичувача
2.5"
Інтерфейс накопичувача
SATA 3
Підключення
USB-A 5Gbps
Матеріал
пластик
Слотів для накопичувачів
1 шт
Джерело живлення
USB порт
Габарити
126x80x18 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 396  до 699 грн.
Verbatim 53106
Mallprix.com (Київ)
402 грн.
← купити
Карман внешний Verbatim SSD\HDD 2.5" USB 3.2 GEN 1-SuperSpeed (53106)
A-techno.com.ua (Київ)
520 грн.
← купити
Кишеня зовнішня Verbatim SSD\HDD 2.5" USB 3.2 GEN 1-SuperSpeed (53106) 53106
Brain.com.ua (Київ)
396 грн.
← купити
Кишеня зовнішня Verbatim SSD\HDD 2.5" USB 3.2 GEN 1-SuperSpeed (53106) 53106
Itbox.ua (Київ)
← купити
Кишеня зовнішня Verbatim SSD\HDD 2.5" USB 3.2 GEN 1-SuperSpeed (53106) 53106
Comtrading.ua (Київ)
657 грн.
← купити
Кишеня зовнішня Verbatim SSD\HDD 2.5" USB 3.2 GEN 1-SuperSpeed (53106) 53106
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Verbatim GEN 1-SuperSpeed USB 3.2 HDD 2.5" (53106) Black
AKS.ua (Київ)
497 грн.
← купити
Verbatim 53106 — Зовнішня кишеня для SSD\HDD 2.5" USB 3.2 GEN 1-SuperSpeed
Comtrade.ua (Київ)
← купити
Verbatim SSD\HDD 2.5" USB 3.2 GEN 1-SuperSpeed (53106) SSD\\HDD2.5\"USB3.2GEN1-SuperSpeed(53106)
COMFY.ua (Київ)
419 грн.
← купити
Зовнішня кишеня Verbatim SSD\HDD 2.5" USB 3.2 GEN 1-SuperSpeed (53106)
MAUDAU (Київ)
455 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Verbatim 53106, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: кишеня для накопичувача Verbatim 53106. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на кишеня для накопичувача Verbatim 53106 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія