шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни9Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити мишка VGN F2 Pro Max за ціною від 2799 грн.
Фото 5

Характеристики та опис VGN F2 Pro Max

знімний; Кабель: Інтерфейс підключення: USB-A; Програмовані кнопки; Ресурс перемикачів: 100 млн натискань; Перемикачі (світчі): Huano; Кнопка зміни DPI; Бічні кнопки; Кількість кнопок: 4; Макс. частота опитування: 8000 Гц (0,125 мс); Роздільна здатність сенсора (DPI): 50 – 26000; Сенсор: PixArt 3395
Колір
Тип пристроюмишка
Тип підключеннярадіо / Bluetooth / провідна
Multi-Device
Технологіяоптична
Призначенняігрові
Сенсор та керування
СенсорPixArt 3395
Роздільна здатність сенсора50 – 26000 DPI
Макс. частота опитування8000 Гц (0,125 мс)
Кількість кнопок4
Бічні кнопки
Кнопка зміни DPI
Перемикачі (світчі)Huano
Ресурс перемикачів100 млн натискань
Кількість коліс прокрутки1
Додаткові можливості
Симетричний корпус
Програмовані кнопки
Підключення та живлення
КабельUSB-A
знімний
Джерело живленняакумулятор
Ємність акумулятора800 мАг
Порт на пристроїUSB-C
Інше
Комплектаціядонгл USB-A
Розміри (ДхШхВ)122x65x38 мм
Вага55 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2800 грн.    до  3800 грн.

від 2 799  до 3 892 грн.
Ігрова бездротова мишка VGN Dragonfly F2 Pro Max / Три режими підключення / Сенсор PAW3395 / 36000 DPI / White
Techgleam.com.ua (Київ)
2 799 грн.
← купити
Бездротовий Vgn F2 PRO MAX 8K, чорний (F2PROMAXWBLACK)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
3 892 грн.
← купити
Ігрова бездротова миша VGN Dragonfly F2 Pro Max / PAW3395 / Три режими підключення / 8000 Гц / White / Білий
Rozetka.ua (Київ)
3 159 грн.
← купити
Ігрова бездротова мишка VGN Dragonfly F2 Pro MAX Black
Rozetka.ua (Київ)
3 399 грн.
← купити
Бездротова ігрова миша VGN Dragonfly F2 Pro Max Black: сенсор PAW3395, 8000Hz та рекордна автономність при 55г
Rozetka.ua (Київ)
3 144 грн.
← купити
Бездротова ігрова миша VGN Dragonfly F2 Pro Max White: 800mAh, PAW3395, 8000Hz та вага 55г
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротова ігрова миша VGN Dragonfly F2 Pro Max Pink: сенсор PAW3395, 8000Hz та рекордна батарея при 55г
Rozetka.ua (Київ)
3 628 грн.
← купити
Ігрова бездротова мишка VGN Dragonfly F2 Pro MAX (51g) Біла
Rozetka.ua (Київ)
3 390 грн.
← купити
Ігрова бездротова мишка VGN Dragonfly F2 PRO MAX (51g) Чорна
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати VGN F2 Pro Max, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мишка VGN F2 Pro Max. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мишка VGN F2 Pro Max у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія