шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни15Опис Відгуки  Обговорення1Корисне2
Купити прасувальна дошка Vileda Total Reflect Plus за ціною від 3817 грн.
Фото 4

Характеристики та опис Vileda Total Reflect Plus

Макс. висота (см): 97; тримач шнура; вбудована розетка; тримач для вішалок; регулювання висоти; підставка для праски; Розмір робочої поверхні (см): 130x44; Тип: підлогова
Тип
підлогова
Розмір робочої поверхні
130x44 см
Функції та можливості
підставка для праски
регулювання висоти
тримач для вішалок
вбудована розетка
тримач шнура
Макс. висота
97 см
Мін. висота
74 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Обзор Vileda Total Reflect Plus
Ссылка на официальный сайт Vileda Total Reflect Plus
від 3 817  до 5 200 грн.
Прасувальна дошка Vileda Total Reflect Plus M (167343)
Redprice.sale (Львів)
3 820 грн.
← купити
Прасувальна дошка Vileda Total Reflect Plus (159385)
Semtech.com.ua (Луцьк)
4 063 грн.
← купити
Прасувальна дошка Vileda Total Reflect Plus M (167343)
Rozetka.ua (Київ)
4 913 грн.
← купити
Прасувальна дошка Vileda Total Reflect Plus M (167343)
Tomdom.in.ua (Львів)
3 826 грн.
← купити
Прасувальна дошка Vileda Premium Total Reflect Plus 159392
Redprice.sale (Львів)
4 553 грн.
← купити
Прасувальна дошка Vileda Total Reflect Plus M (167343)
Saren.com.ua (Львів)
3 827 грн.
← купити
Прасувальна дошка Vileda Total Reflect Plus (159385)
Redprice.sale (Львів)
4 060 грн.
← купити
Прасувальна дошка Vileda Premium Total Reflect Plus 159392
Saren.com.ua (Львів)
4 560 грн.
← купити
Прасувальна дошка Vileda Total Reflect Plus (159385)
Tomdom.in.ua (Львів)
4 066 грн.
← купити
Прасувальна дошка Vileda Premium Total Reflect Plus 159392
Tomdom.in.ua (Львів)
4 559 грн.
← купити
Прасувальна дошка Vileda Total Reflect Plus (159385)
Saren.com.ua (Львів)
4 067 грн.
← купити
Прасувальна дошка Vileda Total Reflect Plus (159385)
Timesport.com.ua (Львів)
4 057 грн.
← купити
Прасувальна дошка Vileda Total Reflect Plus M (167343)
Timesport.com.ua (Львів)
3 817 грн.
← купити
Прасувальна дошка Vileda Premium Total Reflect Plus 159392
Timesport.com.ua (Львів)
4 550 грн.
← купити
Прасувальна дошка Vileda Total Reflect Plus (159385)
Rozetka.ua (Київ)
5 200 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Vileda Total Reflect Plus, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: прасувальна дошка Vileda Total Reflect Plus. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на прасувальна дошка Vileda Total Reflect Plus у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія