шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни8Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити фотоспалах Viltrox Spark Z3 за ціною від 2692 грн.
Відео 42Фото 14

Характеристики та опис Viltrox Spark Z3

Ємність акумулятора (мАг): 1800; Джерело живлення: вбудований акумулятор; Колір дифузора: білий; Управління потужністю; Час перезарядки (с): 1; Провідне число: 12; Sony; Panasonic; Olympus; Nikon; Fuji; Canon; Тип: звичайний (класичний)
Типзвичайний (класичний)
Сумісність з камерамиCanon
Fuji
Nikon
Olympus
Panasonic
Sony
Характеристики
Провідне число12
Час перезарядки1 с
Кількість імпульсів650
Управління потужністю+ / 1/1 - 1/64 /
Функції та можливості
Колір дифузорабілий
Живлення
Джерело живленнявбудований акумулятор
Ємність акумулятора1800 мАг
Порт живленняUSB C
Інше
Різьба 1/4" (для штатива)
Комплектаціякріплення з 1/4"
дифузор
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1700 грн.    до  3600 грн.

від 2 692  до 3 400 грн.
Накамерний спалах Viltrox Spark Z3-F Flash для FUJIFILM SPARK Z3-F(GRAY)
Viltrox.com.ua (Київ)
2 692 грн.
← купити
Накамерний спалах Viltrox Spark Z3-N для Nikon SPARK Z3-N(GRAY)
Filmexpro.ua (Київ)
← купити
Компактний спалах з TTL для фотоапаратів FujiFilm — Viltrox Spark Z3-F TTL (сіра)
Rozetka.ua (Київ)
3 400 грн.
← купити
Накамерний спалах Viltrox Spark Z3-N Flash для Nikon SPARK Z3-N(GRAY)
Viltrox.com.ua (Київ)
← купити
Накамерний спалах Viltrox Spark Z3-N для Nikon (green) Spark Z3-N (green)
Viltrox.com.ua (Київ)
← купити
Накамерний спалах Viltrox Spark Z3-F для FUJIFILM (green) Spark Z3-F (green)
Viltrox.com.ua (Київ)
← купити
Накамерний спалах Viltrox Spark Z3-N для Nikon (green) Spark Z3-N (green)
Filmexpro.ua (Київ)
← купити
Накамерний спалах Viltrox Spark Z3-F для FUJIFILM (green) Spark Z3-F (green)
Filmexpro.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Viltrox Spark Z3, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: фотоспалах Viltrox Spark Z3. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на фотоспалах Viltrox Spark Z3 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія