шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни32Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити електрочайник Vimar VK-1717S за ціною від 673 грн.

Характеристики та опис Vimar VK-1717S

Матеріал: скло; Подача води: Підсвічування; Знімний фільтр від накипу; Відкривання кришки кнопкою; Індикатор рівня води; Нагрівальний елемент: прихований; Споживана потужність (Вт): 2000;єм (л): 1.7; Об' Тип: електрочайник
Колір
Тип
електрочайник
Об'єм
1.7 л
Споживана потужність
2000 Вт
Нагрівальний елемент
прихований
Індикатор рівня води
+
Відкривання кришки кнопкою
Знімний фільтр від накипу
Підсвічування
Матеріал
скло
Джерело живлення
230 В
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 673  до 1 195 грн.
Електрочайник Vimar VK-1717S
Openshop.ua (Київ)
1 081 грн.
← купити
Електрочайник VIMAR VK-1717S
Nkt.ua (Київ)
705 грн.
← купити
Електрочайник Vimar VK-1717 S (VK-1717S) VK-1717S
Itbox.ua (Київ)
765 грн.
← купити
Електрочайник VIMAR VK-1717 S
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Електрочайник Vimar VK-1717 S
АЛЛО (Київ)
← купити
Електрочайник Vimar VK-1717S
Цифра (Київ)
831 грн.
← купити
Електрочайник Vimar VK-1717S
Stls.store (Київ)
839 грн.
← купити
Vimar VK-1717S
Mallprix.com (Київ)
707 грн.
← купити
Електрочайник Vimar VK-1717 S (VK-1717S) VK-1717S
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Електрочайник VIMAR VK 1717 S
ТЕХНОточка (Київ)
673 грн.
← купити
Vimar VK-1717 S VK-1717S
COMFY.ua (Київ)
← купити
Електрочайник Vimar VK-1717S
Semtech.com.ua (Луцьк)
756 грн.
← купити
Електрочайник Vimar VK-1717S
Timesport.com.ua (Львів)
750 грн.
← купити
Електрочайник VIMAR VK-1717S
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Електрочайник Vimar VK-1717S звичайний
Tehnomarket.ua (Вінниця)
729 грн.
← купити
Електрочайник VIMAR VK-1717S
Tv-mir.com.ua (Київ)
1 061 грн.
← купити
Електрочайник Vimar VK-1717S 1.7 л прозорий/чорний
MAUDAU (Київ)
849 грн.
← купити
VIMAR Електрочайник VIMAR VK-1717S Black 2000W, 1.7 л, LED-підсвічування, скло
MTA.ua (Київ)
← купити
Vimar VK-1717 S (VK-1717S) Електрочайник VK-1717 S (VK-1717S)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Чайник VIMAR VK-1717S
Rozetka.ua (Київ)
812 грн.
← купити
Електрочайник Vimar VK-1717S
Zaua.store (Львів)
753 грн.
← купити
Електрочайник Vimar VK-1717S звичайний
Rozetka.ua (Київ)
949 грн.
← купити
Електрочайник Vimar VK-1717S
Rozetka.ua (Київ)
867 грн.
← купити
Електрочайник Vimar VK-1717S
Rozetka.ua (Київ)
947 грн.
← купити
Електрочайник Vimar VK-1717 S (VK-1717S)
Rozetka.ua (Київ)
1 052 грн.
← купити
Електрочайник Vimar VK-1717S
Rozetka.ua (Київ)
1 195 грн.
← купити
Чайник VIMAR VK-1717S
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електрочайник Vimar VK-1717 S (VK-1717S)
Rozetka.ua (Київ)
1 094 грн.
← купити
Електричний чайник Vimar VK-1717 S [22913]
Rozetka.ua (Київ)
1 023 грн.
← купити
Електричний чайник зі скла Vimar VK-1717S
Rozetka.ua (Київ)
830 грн.
← купити
Електрочайник Vimar VK-1717 S (VK-1717S)
Rozetka.ua (Київ)
1 071 грн.
← купити
Електрочайник Vimar VK-1717 S (VK-1717S)
Rozetka.ua (Київ)
1 192 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Vimar VK-1717S, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: електрочайник Vimar VK-1717S. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на електрочайник Vimar VK-1717S у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія