шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Vinga AIO Advanced 27 [Advanced C0218]

Конфігурації і ціни 1083Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Vinga AIO Advanced 27 (Advanced C0218) за ціною від 37757 грн.
Фото 9

Серия Vinga AIO Advanced 27

Модифікації Vinga AIO Advanced 27 111
Характеристики [Advanced C0218]
Колір
Тип
моноблок
Діагональ екрана
27 "
Роздільна здатність
2560x1440 (16:9) пікс.
Тип матриці
IPS / 165 Гц /
Чипсет
Intel H610
Серія
Core i3
Тактова частота
3.3 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
UHD Graphics 730
Об'єм накопичувача
256 ГБ
Роз'єми
HDMI вхід
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 5 (802.11aс)
Bluetooth
v4.2
Звук
7.1
Потужність БЖ
500 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
545x612x175 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  39000 грн.    до  46000 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0221
від 38 840 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0347
від 37 779 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0329
від 37 212 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0326
від 36 959 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0350
від 39 521 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0227
від 40 261 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0344
від 35 017 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0353
від 37 521 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0219
від 38 216 грн.
Artline Business M73
M73v14
від 42 763 грн.
Artline Business M73
M73v06
від 41 266 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0356
від 38 603 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0335
від 39 263 грн.
Artline Business M73
M73v12Win
від 43 996 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0223
від 36 095 грн.
Artline Business M73
M73v05Win
від 44 260 грн.
Artline Business M73
M73v11Win
від 40 036 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0338
від 40 396 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0222
від 40 506 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0359
від 36 878 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0232
від 37 790 грн.
Artline Business M74
M74v10Win
від 42 252 грн.
Artline Business M74
M74v24Win
від 40 608 грн.
Lenovo IdeaCentre AI...
F0HM0128UO
від 40 592 грн.
Vinga AIO Wolverine 27
Wolverine C0380
від 42 709 грн.
Acer Aspire C27-195
DQ.BMFME.002
від 42 800 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0327
від 38 515 грн.
Artline Business M78
M78v01
Artline Business M75
M75v17Win
від 43 246 грн.
Artline Business M75
M75v20

від 37 757  до 51 123 грн.
Моноблок VINGA AIO Advanced C0218 Black (I3M16INTWH.C0218) I3M16INTWH.C0218
FOXTROT.UA (Київ)
40 899 грн.
← купити
Комп'ютер Vinga AIO Advanced C0218 (I3M16INTWH.C0218) I3M16INTWH.C0218
Itbox.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер Vinga AIO Advanced C0218 (I3M16INTWH.C0218) I3M16INTWH.C0218
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Компьютер Vinga AIO Advanced C0218 (I3M16INTWH.C0218)
Q-techno.com.ua (Київ)
39 704 грн.
← купити
Комп'ютер Vinga AIO Advanced C0218 (I3M16INTWH.C0218) I3M16INTWH.C0218
icom.net.ua (Київ)
37 757 грн.
← купити
Моноблок Vinga AIO Advanced C0218 (I3M16INTWH.C0218)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер Vinga AIO Advanced C0218
Rozetka.ua (Київ)
48 383 грн.
← купити
Комп'ютер Vinga AIO Advanced C0218 (I3M16INTWH.C0218)
Rozetka.ua (Київ)
51 123 грн.
← купити
Комп'ютер Vinga AIO Advanced C0218 (I3M16INTWH.C0218)
Rozetka.ua (Київ)
44 639 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Vinga Advanced C0218, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Vinga AIO Advanced 27 (Advanced C0218). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Vinga AIO Advanced 27 (Advanced C0218) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія