шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Vinga Mini PC V661 [V6611235U.161T]

Конфігурації і ціни 94Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Vinga Mini PC V661 (V6611235U.161T) за ціною від 28799 грн.
Фото 10

Серия Vinga Mini PC V661

Модифікації Vinga Mini PC V661 21
Где купить? [V6611235U.161T]
Характеристики [V6611235U.161T]
Колір
Тип
неттоп
Серія
Core i5
Тактова частота
0.9 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
Iris Xe Graphics
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 5 (802.11aс)
Bluetooth
v5.1
Потужність БЖ
65 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
50x130x126 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  29000 грн.    до  37000 грн.
Vinga Mini PC V667
V6671255U.16 256
від 29 999 грн.
Vinga Mini PC V667
V6671255U.16 512
від 30 999 грн.
Vinga Mini PC V656
V6561220P.16 1T
від 24 599 грн.
Vinga Mini PC V656
V6561220P.32 1T
Vinga Mini PC V661
V6611235U.32 1T
від 30 799 грн.
Lenovo ThinkCentre n...
13GT0004UI
від 32 010 грн.
Vinga Mini PC V661
V6611235U.32 512
від 29 199 грн.
Vinga Mini PC V656
V6561220P.16 256W1P
від 30 499 грн.
Asus NUC 15 Pro
RNUC15CRHU50 0002
від 29 388 грн.
Vinga Mini PC V656
V6561220P.16 1TW1H
від 32 499 грн.
Vinga Mini PC V656
V6561220P.16 512W1H
Vinga Mini PC V656
V6561220P.16 512W1P
від 32 999 грн.
13B9001VUI
від 33 973 грн.
Vinga Mini PC V656
V6561220P.16 256W1H
від 28 499 грн.
Vinga Mini PC V661
V6611235U.16 512W1H
від 34 999 грн.
Vinga Mini PC V661
V6611235U.16 1TW1H
від 33 999 грн.
Vinga Mini PC V661
V6611235U.16 256W1H
Asus NUC 15 Pro
RNUC15CRHC50 0002
від 27 383 грн.
Vinga Mini PC V661
V6611235U.81 TW1P
від 31 899 грн.
Vinga Mini PC V656
V6561220P.81 TW1H
від 31 799 грн.
Vinga Mini PC V656
V6561220P.85 12W1P
від 30 299 грн.
13B9001JUI
від 32 364 грн.
Vinga Mini PC V661
V6611235U.81 TW1H
від 29 899 грн.
Vinga Mini PC V656
V6561220P.85 12W1H
від 28 899 грн.
Vinga Mini PC V656
V6561220P.81 TW1P
від 33 799 грн.
Vinga Mini PC V661
V6611235U.32 512W1H
від 35 499 грн.
Vinga Mini PC V656
V6561220P.82 56W1H
від 24 199 грн.
Vinga Mini PC V656
V6561220P.82 56W1P
від 27 299 грн.
13B9000RUI
від 31 397 грн.
13B90069UI
від 33 299 грн.

від 28 799  до 40 544 грн.
Неттоп Vinga Mini PC V661 16/1TB (V6611235U.161T)
Touch (Дніпро)
28 799 грн.
← купити
Vinga V6611235U.161T
Mallprix.com (Київ)
32 309 грн.
← купити
Комп'ютер Vinga Mini PC V661 (V6611235U.161T) V6611235U.161T
Itbox.ua (Київ)
31 345 грн.
← купити
Комп'ютер Vinga Mini PC V661 (V6611235U.161T) V6611235U.161T
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер Vinga Mini PC V661 (V6611235U.161T) V6611235U.161T
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер Vinga Mini PC V661 (V6611235U.161T) V6611235U.161T
icom.net.ua (Київ)
30 404 грн.
← купити
Комп'ютер Vinga Mini PC V661 (V6611235U.161T)
MAUDAU (Київ)
33 596 грн.
← купити
Vinga Неттоп Vinga Mini PC V661 (V6611235U.161T) Dark Gray
MTA.ua (Київ)
32 499 грн.
← купити
Комп'ютер Vinga Mini PC V661 (V6611235U.161T)
Rozetka.ua (Київ)
36 125 грн.
← купити
Комп'ютер Vinga Mini PC V661 (V6611235U.161T)
MAUDAU (Київ)
34 977 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Vinga V6611235U.161T, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Vinga Mini PC V661 (V6611235U.161T). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Vinga Mini PC V661 (V6611235U.161T) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія