шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни15Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити сушарка для фруктів VINIS VFD-608BX за ціною від 3599 грн.
Фото 9

Характеристики та опис VINIS VFD-608BX

Вага (кг): 6.38; Габарити (мм): 312х345х335; Матеріал лотків: нержавіюча сталь; Захист від перегріву; Таймер вимкнення; Управління: сенсорне; Розташування вентилятора (нагрівача): ззаду; Діапазон температур (°C): 35 – 85; Термостат; Споживана потужність (Вт): 600;єм (л): 28; Загальний об' Рівнів сушарки (шт.): 8
Тип
дегідратор (горизонтальна сушарка)
Рівнів сушарки
8 шт.
Загальний об'єм
28 л
Споживана потужність
600 Вт
Термостат
Діапазон температур
35 – 85 °C
Розташування вентилятора (нагрівача)
ззаду
Управління
сенсорне
Таймер вимкнення
Захист від перегріву
Матеріал лотків
нержавіюча сталь
Габарити
312х345х335 мм
Вага
6.38 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 599  до 5 409 грн.
Сушарка для фруктів та овочів Vinis VFD-608BX
Цифра (Київ)
3 990 грн.
← купити
Сушка для овочів і фруктів VINIS VFD-608BX
ТЕХНОточка (Київ)
4 356 грн.
← купити
Сушарка для фруктів Vinis vfd-608bx
Tviy-Dim.com (Київ)
4 317 грн.
← купити
Сушка VINIS VFD-608BX
Denika.ua (Харків)
4 189 грн.
← купити
Сушарка для овочів та фруктів Vinis VFD-608BX
Comtrading.ua (Київ)
4 243 грн.
← купити
Сушка для овочів та фруктів Vinis VFD-608BX
АЛЛО (Київ)
3 599 грн.
← купити
Сушарка для овочів і фруктів Vinis VFD-608BX
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Сушарка для овочів VINIS VFD-608BX
Rozetka.ua (Київ)
5 238 грн.
← купити
Сушіння для фруктів та овочів VINIS VFD-608BX
Rozetka.ua (Київ)
5 236 грн.
← купити
Сушка для фруктів та овочів VINIS VFD-608BX 297057
Rozetka.ua (Київ)
5 288 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати VINIS VFD-608BX, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: сушарка для фруктів VINIS VFD-608BX. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на сушарка для фруктів VINIS VFD-608BX у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія