шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни8Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити багатофункціональний інструмент Vitals Eu 1335KP за ціною від 909 грн.
Відео 1Фото 12

Характеристики та опис Vitals Eu 1335KP

Вага (кг): 0.63; Рівень шуму (дБ): 75; Насадки: Джерело живлення: електромережа (230 В); регулятор обертів; Діаметр цанги (мм): 3.2; Споживана потужність (Вт): 130; Тип пристрою: гравер обертальний
Тип пристрою
гравер обертальний
Споживана потужність
130 Вт
Кількість обертів
10000 – 35000 об/хв
Діаметр цанги
3.2 мм
Функції
регулятор обертів
Загальна кількість насадок
104 шт.
Джерело живлення
електромережа (230 В)
Рівень шуму
75 дБ
Вага
0.63 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 909  до 1 195 грн.
Гравер Vitals Eu 1335KP 233121
Sertan.com.ua (Київ)
1 079 грн.
← купити
Гравер VITALS Eu 1335KP (233121) 233121
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Шліфмашина шліфувально-гравірувальна Vitals Eu 1335KP 130Вт 10000-35000об/хв 0.6кг (233121) UA 233121
Sota.store (Київ)
← купити
Гравер Vitals Eu 1335KP (233121)
MAUDAU (Київ)
917 грн.
← купити
Шліфмашина шліфувально-гравірувальна Vitals Eu 1335KP 130Вт 10000-35000об/хв 0.6кг 233121
Comtrading.ua (Київ)
1 195 грн.
← купити
VITALS Eu 1335KP Eu1335KP
COMFY.ua (Київ)
← купити
Шліфмашина шліфувально-гравірувальна Vitals Eu 1335KP 130Вт 10000-35000об/хв 0.6кг
Mobicase.net (Київ)
909 грн.
← купити
Vitals Fu 1335KP (233121) 233121
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Vitals Eu 1335KP, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: багатофункціональний інструмент Vitals Eu 1335KP. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на багатофункціональний інструмент Vitals Eu 1335KP у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія