шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни14Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити садова повітродувка-пилосос Vitals LP 2572j за ціною від 4591 грн.
Відео 1Фото 12

Характеристики та опис Vitals LP 2572j

Вага (кг): 4.2; Рівень шуму (дБ): 115; Потужність двигуна (Вт): 750; Потужність двигуна (к.с.): 1;єм двигуна (см³): 25.4; Об' Тип двигуна: бензиновий; Повітряний потік (видування) (м³/хв): 10.2; Макс. швидкість повітряного потоку (км/год): 245; Режим роботи: видування; Тип: ручний
Типручний
Режим роботивидування
Характеристики
Макс. швидкість повітряного потоку245 км/год
Регулювання повітряного потоку
Повітряний потік (видування)10.2 м³/хв
Двигун
Тип двигунабензиновий
Тип ДВЗ2-х тактний
Об'єм двигуна25.4 см³
Потужність двигуна1 к.с.
Потужність двигуна750 Вт
Макс. оберти двигуна7500 об/хв
Об'єм паливного бака0.42 л
Інше
Рівень шуму115 дБ
Вага4.2 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 4 591  до 5 455 грн.
Воздуходувка бензиновая Vitals LP 2572j 241930
Sertan.com.ua (Київ)
4 910 грн.
← купити
Садовий бензиновий повітродув Vitals LP 2572j 0,75 кВт/1 к.с. (241930) 241930
Moyo.ua (Київ)
← купити
VITALS LP 2572j LP2572j
COMFY.ua (Київ)
4 829 грн.
← купити
Повітродувка VITALS LP 2572j (241930) 241930
FOXTROT.UA (Київ)
5 455 грн.
← купити
Повітродув садовий бензиновий Vitals LP 2572j 0.75кВт/1к.с. 25.4см3 245км/год 4.7кг (241930) UA 241930
Sota.store (Київ)
← купити
Повітродувка бензинова Vitals LP 2572j Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Повітродув садовий бензиновий Vitals LP 2572j 0.75кВт/1л.с. 25.4см3 245км/год 4.7кг 241930
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Повітродув садовий бензиновий Vitals lp 2572j 0.75кВт/1к.с. 25.4см3 245км/год 4.7кг 241930
Tviy-Dim.com (Київ)
4 591 грн.
← купити
Повітродувка бензинова Vitals LP 2572j (241930)
MAUDAU (Київ)
← купити
Vitals LP 2572j (241930) 241930
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Vitals LP 2572j, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: садова повітродувка-пилосос Vitals LP 2572j. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на садова повітродувка-пилосос Vitals LP 2572j у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія