шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни14Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити садова повітродувка-пилосос Vitals LP 2573j за ціною від 5465 грн.
Відео 1Фото 17

Характеристики та опис Vitals LP 2573j

Вага (кг): 5.2; Рівень шуму (дБ): 115; Плечовий ремінь; Потужність двигуна (Вт): 700; Потужність двигуна (к.с.): 1;єм двигуна (см³): 25.4; Об' Тип двигуна: бензиновий; Повітряний потік (видування) (м³/хв): 10.2; Макс. швидкість повітряного потоку (км/год): 245; всмоктування; Режим роботи: видування
Типручний
Режим роботивидування
всмоктування
Характеристики
Макс. швидкість повітряного потоку245 км/год
Регулювання повітряного потоку
Повітряний потік (видування)10.2 м³/хв
Двигун
Тип двигунабензиновий
Тип ДВЗ2-х тактний
Об'єм двигуна25.4 см³
Потужність двигуна1 к.с.
Потужність двигуна700 Вт
Макс. оберти двигуна7500 об/хв
Об'єм паливного бака0.4 л
Інше
Плечовий ремінь
Рівень шуму115 дБ
Вага5.2 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 5 465  до 6 695 грн.
Воздуходувка-пылесос бензиновая Vitals LP 2573j 241931
Sertan.com.ua (Київ)
5 845 грн.
← купити
VITALS LP 2573j LP2573j
COMFY.ua (Київ)
5 749 грн.
← купити
Повітродувка VITALS LP 2573j (241931) 241931
FOXTROT.UA (Київ)
6 695 грн.
← купити
Повітродув-пилосос садовий бензиновий Vitals LP 2573j 0.75кВт/1к.с. 25.4см3 245км/год мішок 45л 7.2к (241931) UA 241931
Sota.store (Київ)
← купити
Повітродувка-пилосос бензинова Vitals LP 2573j Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Повітродув-пилосос садовий бензиновий Vitals LP 2572j 0.75кВт/1л.с. 25.4см3 245км/год мішок 45л 7.2кг 241931
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Повітродув-пилосос садовий бензиновий Vitals lp 2573j 0.75кВт/1к.с. 25.4см3 245км/год мішок 45л 7.2к 241931
Tviy-Dim.com (Київ)
5 465 грн.
← купити
Повітродувка-пилосос бензинова Vitals LP 2573j (241931)
MAUDAU (Київ)
← купити
Vitals LP 2572j ES (241931) 241931
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Vitals Повітродув-пилосос садовий бензиновий LP 2572j 0.75кВт/1л.с. 25.4см3 245км/рік мішок 45л 7.2кг E-241931
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Vitals LP 2573j, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: садова повітродувка-пилосос Vitals LP 2573j. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на садова повітродувка-пилосос Vitals LP 2573j у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія