шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни14Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити обприскувач Vitals Master MS 7750b за ціною від 8772 грн.
Фото 4

Характеристики та опис Vitals Master MS 7750b

Вага: 11;єм паливного бака (л): 2; Об' Потужність (кВт): 3.7;єм циліндра (см3): 77; Об' Тип ДВЗ: двотактний; Матеріал трубки: пластик; Тип трубки: широка; Макс. дальність обприскування (м): 17; Продуктивність (рідина) (л/хв): 2.12;єм (л): 17; Об' Конструкція: наплічний; Тип: бензиновий
Типбензиновий
Конструкціянаплічний
Характеристики
Об'єм17 л
Продуктивність (рідина)2.12 л/хв
Макс. дальність обприскування17 м
Тип трубкиширока
Матеріал трубкипластик
Двигун
Тип ДВЗдвотактний
Об'єм циліндра77 см3
Потужність5 к.с.
Потужність3.7 кВт
Об'єм паливного бака2 л
Тип запускуручний
Інше
Вага11 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  7250 грн.    до  11500 грн.

Инструкция
ІнструкціїVitals MS 7750b
від 8 772  до 11 887 грн.
Мотообприскувач VITALS Master MS 7750b (88738) 88738
FOXTROT.UA (Київ)
9 719 грн.
← купити
Мотообприскувач Vitals Master MS 7750b 88738
Sertan.com.ua (Київ)
← купити
Обприскувач Vitals Master MS 7750b (88738) Акція!
АЛЛО (Київ)
9 410 грн.
← купити
Обприскувач бензиновий Vitals Master MS 7750b 17л 3.7кВт/5.0к.с. 77см3 11кг (88738) UA 88738
Sota.store (Київ)
← купити
Обприскувач бензиновий Vitals Master ms 7750b 17л 3.7кВт/5.0к.с. 77см3 11кг 88738
Tviy-Dim.com (Київ)
8 772 грн.
← купити
Мотообприскувач Vitals Master MS 7750b (88738)
MAUDAU (Київ)
← купити
Vitals Обприскувач бензиновий Master MS 7750b 17л 3.7кВт/5.0л.с. 77см3 11кг E-88738
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Мотообприскувач Vitals Master MS 7750b (88738)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мотообприскувач Vitals Master MS 7750b | 2-тактний бензиновий 17 м дальність розпилення 17 л бак для препаратів
Rozetka.ua (Київ)
8 997 грн.
← купити
Мотообприскувач Vitals Master MS 7750b
Rozetka.ua (Київ)
10 497 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Vitals Master MS 7750b, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: обприскувач Vitals Master MS 7750b. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на обприскувач Vitals Master MS 7750b у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія