шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Каталог товарів

Ціни14Опис Відгуки2Обговорення1Корисне2Аксесуари
Купити зарядна станція Vitals PS 1000QC за ціною від 22555 грн.
Відео 2Фото 9

Характеристики та опис Vitals PS 1000QC

Підсвічування; Дисплей; Блок живлення: вбудований у корпус; Циклів зарядки: 2000; Ємність батареї (Вт*год): 835.2; Тип акумулятора: LiFePO4; Вхідний порт ХТ60; DC вхід: 1 шт DC5521 (12 – 28 В / 5 А / 90 Вт); Від сонячних панелей; DC вихід: 1 шт DC5525 (13.6 В / 8 А); Авто-прикурювач вихід; Потужність (Вт): 100
Рейтинг моделі: 3 з 5 (2 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
2
0
Комплектаціязарядна станція
Номінальна потужність1000 Вт
Пікова потужність1400 Вт
Форма вихідного сигналусинусоїда (PSW)
Функція ДБЖ
Виходи
Розеток (230 В)3 шт.
USB-A (швидка зарядка)1
5В/3A, 9В/2A, 12В/1.5A
18 Вт
USB-C2 шт.
3 A, 5 A
100 Вт / 30 + 100 Вт /
Авто-прикурювач вихід / 13.6 В / 8 A / 108.8 Вт /
DC вихід1 шт DC5525 (13.6 В / 8 А)
Входи (зарядка станції)
Від сонячних панелей
DC вхід1 шт DC5521 (12 – 28 В / 5 А / 90 Вт)
Вхідний порт ХТ60 / 12 – 28 В / 5 А / 150 Вт /
Батарея та час зарядки
Тип акумулятораLiFePO4
Ємність батареї835.2 Вт*год
Циклів зарядки2000
Час зарядки (розетка) 90 хв
Потужність зарядки (розетка)600 Вт
Потужність зарядки (сонячна панель)150 Вт
Загальне
Блок живленнявбудований у корпус
Дисплей
Підсвічування
Ручка для перенесення
Температура експлуатації+5 °C ~ +45 °C
Вага10 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
користуюся Vitals PS 1000QC місяць і більше рекомендую не купувати
13 вересня 2024, 17:02 #
Переваги:Відносно компактна

Недоліки:ДБЖ/UPS нема. Захист не спрацьовує.

Коментар:Цілком приєднуюсь до попереднього негативного відгуку.

Автор:Vitaly Korobov

Відповідальність у продавця відсутня
20 серпня 2024, 15:10 #
Переваги:-

Недоліки:Попрацював тиждень

Коментар:Купили зарядну станцію Vitals 1000Вт (купили не тут), попрацювала рівно тиждень і зламалася. По красиво заявленій офіційній гарантії 60 місяців відправили на сервіс, довго не було відповіді, коли додзвонилися на гарячу лінію, сказали, що відправляють назад несправним, так як це не гарантійний випадок (тобто підключив зарядку до телефона і лампочку, це вже не гарантійний випадок). На запитання чому не зателефонували і не запропонували відремонтувати за гроші, відповідь продавця - не має запчастин. ))) На листи не відповідають і не додзвонишся. НЕ РЕКОМЕНДУЮ КУПУВАТИ ТОВАР В ДАНОГО ПРОДАВЦЯ! Розводять на немаленькі гроші. Відгуки на сайтах не показують

від 22 555  до 26 999 грн.
Зарядна станція VITALS PS 1000qc
System-a.com.ua (Київ)
26 699 грн.
← купити
Зарядна станція VITALS Professional PS 1000qc 223637
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Зарядна станція Vitals Professional PS 1000qc
АЛЛО (Київ)
26 999 грн.
← купити
Vitals Vitals Professional PS 1000qc 000191786
Венкон (Київ)
← купити
Портативна електростанція Vitals Professional PS 1000qc, 1200Вт, 835Вт/год, LifePo4, 10кг (223637) 223637
icom.net.ua (Київ)
22 555 грн.
← купити
Зарядна станція Vitals Professional PS 1000qc 1000W (223637) 223637
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Зарядна станція Vitals PS 1000qc (223637) PS 1000qc (223637)
Denika.ua (Харків)
23 927 грн.
← купити
Портативна електростанція Vitals Professional PS 1000qc, 1200Вт, 835Вт/год, LifePo4, 10кг (223637) UA 223637
Sota.store (Київ)
← купити
Портативна електростанція Vitals Professional ps 1000qc, 1200Вт, 835Вт/год, LifePo4, 10кг 223637
Tviy-Dim.com (Київ)
24 814 грн.
← купити
VITALS Professional PS 1000qc ProfessionalPS1000qc
COMFY.ua (Київ)
← купити
Портативна акумуляторна станція Vitals Professional PS 1000qc (223637)
MAUDAU (Київ)
← купити
Зарядна станція VITALS PS 1000qc
Tv-mir.com.ua (Київ)
25 079 грн.
← купити
Vitals Professional PS 1000qc (223637) 223637
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція Vitals Professional PS 1000QC / 1000 Вт / 835 Втгод / LiFePO4 (223637)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Vitals PS 1000QC, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядна станція Vitals PS 1000QC. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядна станція Vitals PS 1000QC у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія