шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни8Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2Аксесуари
Купити електрогенератор Vitals WP 6.5de за ціною від 54222 грн.
Відео 1Фото 9

Характеристики та опис Vitals WP 6.5de

Вага (кг): 120; Рівень звуку (7 м) (дБ): 86; Рівень шуму (дБ): 95; вольтметр; лічильник мотогодин; дисплей; авторегулятор напруги (AVR); Вихід 12 В: клеми; Загальна кількість розеток (шт.): 2; Охолодження двигуна: повітряне;єм паливного бака (л): 15; Об' Витрата палива (50% навантаження) (л/год): 1.5
Паливодизель
Вихідна напруга230 B
Номінальна потужність6.5 кВт
Максимальна потужність7 кВт
Альтернаторсинхронний
Обмотка альтернаторамідна
Двигун
Тип ДВЗ4-тактний
Об'єм двигуна498 см³
Потужність14 к.с.
Витрата палива (50% навантаження)1.5 л/год
Об'єм паливного бака15 л
Індикатор рівня палива
Тип запускуелектростартер (ключ)
Охолодження двигунаповітряне
Підключення (розетки)
Загальна кількість розеток2 шт.
Розетки 230 В1 шт. на 16 А, 1 шт. на 32 А
Вихід 12 Вклеми
Функції та можливості
Функціїавторегулятор напруги (AVR)
дисплей
лічильник мотогодин
вольтметр
Інше
Колеса
Рівень шуму95 дБ
Рівень звуку (7 м)86 дБ
Габарити760x500x650 мм
Вага120 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  55000 грн.    до  60000 грн.

від 54 222  до 60 778 грн.
Генератор дизельний VITALS WP 6.5de
Technofox.com.ua (Київ)
60 778 грн.
← купити
Дизельний генератор Vitals WP 6.5de (180699)
АЛЛО (Київ)
← купити
Генератор дизельный Vitals WP 6.5de 180699
Sertan.com.ua (Київ)
← купити
VITALS WP 6.5de WP6.5de
COMFY.ua (Київ)
55 495 грн.
← купити
Генератор дизельний Vitals WP 6.5de 230В, 6.5/7.0кВт, електростартер, 113.2кг (180699) UA 180699
Sota.store (Київ)
← купити
Генератор дизельний Vitals wp 6.5de 230в, 6.5/7.0кВт, електростартер, 113.2кг 180699
Tviy-Dim.com (Київ)
56 502 грн.
← купити
Генератор дизельний Vitals WP 6.5de 230В, 6.5/7.0кВт, електростартер, 113.2кг 180699
Comtrading.ua (Київ)
54 222 грн.
← купити
Генератор дизельний Vitals WP 6.5de
Foroom.com.ua (Київ)
54 232 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Vitals WP 6.5de, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: електрогенератор Vitals WP 6.5de. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на електрогенератор Vitals WP 6.5de у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія