шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Каталог товарів

Ціни8Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити циркуляційний насос VODOMET VM15-10 за ціною від 1620 грн.
Фото 4

Характеристики та опис VODOMET VM15-10

Країна походження бренду: Словенія; Матеріал корпуса: нержавіюча сталь; Вихід. отвір: 1 1/2"; Вхід. отвір: 1 1/2";єднання: різьба; З' Напруга мережі: 220 В; Макс. споживана потужність (Вт): 90; автоматичний режим роботи; швидкостей роботи: 1 швидкість; Макс. t рідини (°С): 60; Напір (м): 10; Продуктивність (л/год): 1200
Основне призначеннядля підвищення тиску ХВП
Конструкціяодинарний
Принцип діївихровий
Тип ротора"сухий"
Робочі характеристики
Продуктивність1200 л/год
Макс. напір10 м
Макс. робочий тиск10 бар
Макс. t рідини60 °С
Функції1 швидкість
автоматичний режим роботи
Двигун
Макс. споживана потужність90 Вт
Напруга мережі220 В
Тип двигунаасинхронний
Розміщення валагоризонтально
Матеріал валуметалокераміка
Підключення
З'єднаннярізьба
Розташування отворівспіввісно
Вхід. отвір1 1/2"
Вихід. отвір1 1/2"
Інше
Матеріал корпусанержавіюча сталь
Матеріал робочого колесалатунь
Країна походження брендуСловенія
Клас ізоляціїB
Монтажна довжина140 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 620  до 2 023 грн.
Насос підвищення тиску VODOMET з сухим ротором VM15-10 90Вт 1.2м³/ч Hmax 10 1/2" VO4205 VO4205
Drop.ua (Київ)
1 683 грн.
← купити
Насос повышения давления Vodomet VM15-10 Н=10М, Q=1,2кбМ, P=90Вт (корпус-нерж) VO4205 VO4205
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
1 620 грн.
← купити
Насос підвищення тиску Vodomet VM15-10 Н=10М, Q=1,2кбМ, P=90Вт (корпус - нерж) (VO4205) ( 12472 )
Rozetka.ua (Київ)
1 800 грн.
← купити
Насос підвищення тиску VODOMET з сухим ротором VM15-10 90Вт 1.2м/ч Hmax 10 1/2" VO4205
Rozetka.ua (Київ)
2 023 грн.
← купити
Насос підвищення тиску Vodomet VM15-10 Н=10М, Q=1,2кбМ, P=90Вт (корпус-нерж) (VO4205)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Насос підвищення тиску Vodomet VM15-10 Н=10М, Q=1,2кбМ, P=90Вт (корпус - нерж) (VO4205) ( 22111 )
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Насос підвищення тиску Vodomet VM15-10 Н=10М, Q=1,2кбМ, P=90Вт ( VO4205 ) 23670
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Насос підвищення тиску Vodomet VM15-10 Н=10М, Q=1,2кбМ, P=90Вт (корпус - нерж) (VO4205)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати VODOMET VM15-10, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: циркуляційний насос VODOMET VM15-10. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на циркуляційний насос VODOMET VM15-10 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія