шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити тримач / авто зарядка Voin UH-2019 за ціною від 233 грн.
Фото 4

Характеристики та опис Voin UH-2019

Матеріал корпуса: пластик; Ширина затискача (мм): 95; Гнучка ніжка; Кріплення гаджета: затискач; Кріплення тримача: присоска; Призначення: автомобільний
Колір
Призначення
автомобільний
Кріплення тримача
присоска
Кріплення гаджета
затискач
Гнучка ніжка
Ширина затискача
95 мм
Матеріал корпуса
пластик
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 233  до 414 грн.
Тримач мобільного телефону VOIN UH-2019BK/GY 47-95мм на гнучкій ніжці
Rozetka.ua (Київ)
395 грн.
← купити
Тримач мобільного телефону VOIN UH-2019BK/GY 47-95мм на гнучкій ніжці
Rozetka.ua (Київ)
320 грн.
← купити
Тримач мобільного телефону VOIN UH-2019BK/GY (47-95мм) на гнучкій ніжці
Rozetka.ua (Київ)
360 грн.
← купити
Тримач для телефону Voin UH-2019BK/GY на гнучкій ніжці
Rozetka.ua (Київ)
234 грн.
← купити
Тримач телефону VOIN UH-2019BK/GY (47–95 мм) гнучка ніжка
Rozetka.ua (Київ)
293 грн.
← купити
Утримувач мобільного телефону VOIN UH-2019BK/GY (47-95мм) на гнучкій ніжці
Rozetka.ua (Київ)
364 грн.
← купити
Тримач автомобільний VOIN UH-2019BK/GY універсальний на гнучкій ніжці
Rozetka.ua (Київ)
306 грн.
← купити
Утримувач мобільного телефону VOIN UH-2019BK/GY (47-95мм) на гнучкій ніжці
Rozetka.ua (Київ)
414 грн.
← купити
Тримач для телефона в машину на присосці Voin UH-2019 BK-GY
Rozetka.ua (Київ)
330 грн.
← купити
Тримач мобільного телефону VOIN UH-2019BK/GY (47-95мм) на гнучкій ніжці (UH-2019BK/GY) V08979
Rozetka.ua (Київ)
233 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Voin UH-2019, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: тримач / авто зарядка Voin UH-2019. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на тримач / авто зарядка Voin UH-2019 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія