шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Каталог товарів

Ціни13Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити wi-Fi адаптер Voltronic LV-UW10SRK за ціною від 138 грн.

Характеристики та опис Voltronic LV-UW10SRK

Робоча температура (°C): 0 °C ~ +40; WPA2; WEP; Стандарти безпеки: WPA; WAN: LAN: Антена: зовнішня; Макс. швидкість 2.4 ГГц (Мбіт/с): 150; 2.4 ГГц; Wi-Fi 4 (802.11n); Стандарти Wi-Fi: Wi-Fi 3 (802.11g); WAN-порт: Wi-Fi; Інтерфейс підключення: USB-A 2.0; Тип пристрою: Wi-Fi адаптер
Колір
Тип пристрою
Wi-Fi адаптер
Інтерфейс підключення
USB-A 2.0
Вхід даних (WAN-port)
Wi-Fi
Стандарти Wi-Fi
Wi-Fi 3 (802.11g)
Wi-Fi 4 (802.11n)
Wi-Fi антен
1 шт.
Тип антен
зовнішня
Стандарти безпеки
WPA
WEP
WPA2
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 138  до 475 грн.
Voltronic Мережевий адаптер Voltronic LV-UW10SRK-RTL8188 Black
MTA.ua (Київ)
229 грн.
← купити
Бездротовий мережевий адаптер з антеною 10см Wi-Fi-USB LV-UW10SRK - 8188, 802.11bgn, 150MB, 2.4 GHz, WIN7/XP/Vista/2K/MAC/LI
Comtrading.ua (Київ)
475 грн.
← купити
USB-адаптер Wi-Fi Voltronic LV-UW10SRK Black 150 Mbps 2.4GHz зовнішня антена 10 см
Rozetka.ua (Київ)
207 грн.
← купити
Бездротовий мережевий адаптер з антеною 10 см Wi-Fi-USB LV-UW10SRK — 2DB 8188, 802.11bgn, 150MB, 2.4 GHz,
Rozetka.ua (Київ)
138 грн.
← купити
Бездротовий мережевий адаптер з антеною 10 см Wi-Fi-USB LV-UW10SRK — 8188, 802.11bgn, 150MB, 2.4 GHz,
Rozetka.ua (Київ)
232 грн.
← купити
Бездротовий мережевий адаптер з антеною 10см Wi-Fi-USB LV-UW10SRK-2DB 8188, 802.11bgn, 150MB, 2.4 GHz, WIN7/XP/Vista/2K/MAC/
Rozetka.ua (Київ)
204 грн.
← купити
Бездротовий мережевий адаптер з антеною 10см Wi-Fi-USB LV-UW10SRK - 8188, 802.11bgn, 150MB, 2.4 GHz, WIN7/XP/Vista/2K/MAC/LI
Rozetka.ua (Київ)
343 грн.
← купити
Бездротовий мережевий Wi-Fi USB-адаптер із зовнішньою антеною 10 см Voltronic LV-UW10SRK, 150 Mbps, 2.4GHz, Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротовий мережевий адаптер з антеною 10см Wi-Fi-USB LV-UW10SRK-8188
Rozetka.ua (Київ)
277 грн.
← купити
Бездротовий мережевий адаптер з антеною 10см Wi-Fi-USB LV-UW10SRK-2DB 8188
Rozetka.ua (Київ)
226 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Voltronic LV-UW10SRK, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: wi-fi адаптер Voltronic LV-UW10SRK. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на wi-fi адаптер Voltronic LV-UW10SRK у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія