шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Vorel (тип)
ручний повнорозмірний
ручний компактний
інспекційний
допоміжне освітлення
Інші
Каталог товарів

Ціни6Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити ліхтарик Vorel 82756 за ціною від 360 грн.
Фото 3

Характеристики та опис Vorel 82756

Довжина (см): 10; Матеріал корпуса: метал; Вбудований магніт; Крюк для підвішування; Захист від вологи; Джерело живлення: 3xAAA; ультрафіолетовий (UV); Піковий світловий потік (лм): 255; Тип лампи: світлодіоди; Тип: ручний компактний
Типручний компактний
Характеристики
Тип ламписвітлодіоди
Піковий світловий потік255 лм
Додаткові режимиультрафіолетовий (UV)
Живлення
Джерело живлення3xAAA
Інше
Захист від вологи+
Крюк для підвішування
Вбудований магніт
Матеріал корпусаметал
Довжина10 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  275 грн.    до  550 грн.

від 360  до 570 грн.
Vorel Ліхтарик Vorel 82756 з окулярами для виявлення протікання рідини, перевірки банкнот
MTA.ua (Київ)
389 грн.
← купити
Ліхтарик ультрафіолетовий VOREL з окулярами (82756)
Rozetka.ua (Київ)
360 грн.
← купити
Ультрафіолетовий Ліхтарик VOREL UV 21 LED з Окулярами Для Виявлення Витоків та Перевірки Банкнот VL-82756
Rozetka.ua (Київ)
570 грн.
← купити
Ліхтар ультрафіолетовий VOREL з окулярами для виявлення протікання рідини, перевірки банкнот (82756)
Rozetka.ua (Київ)
416 грн.
← купити
Ліхтар ультрафіолетовий з окулярами для виявлення протікання рідини та перевірки банкнот VOREL (82756)
Rozetka.ua (Київ)
440 грн.
← купити
Ліхтар з ультрафіолетовими з окулярами для виявлення протікання рідини, перевірки банкнот, 82756 VOREL
Rozetka.ua (Київ)
400 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Vorel 82756, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ліхтарик Vorel 82756. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ліхтарик Vorel 82756 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія