шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Конфігурації і ціни 2Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити протеїн  за ціною від 1760 грн.

Серия VpLab Lean Protein Shake

Модифікації VpLab Lean Protein Shake 1
Характеристики [Lean Protein Shake 0.75 kg]
Тип
концентрат
Вид
сироватковий
Форма випуску
порошок
Упаковка
пакет
Вага
750 г
Кількість порцій
15 шт.
Порція
50 г
Кількість білка в порції
27 г
Калорійність порції
183 ккал
Країна походження бренду
Велика Британія
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1350 грн.    до  2100 грн.
WILLMAX Whey Protein...
Whey Protein 80 0.92 kg
від 1 397 грн.
Powerful Progress 10...
100% Whey Protein 1 kg
від 1 625 грн.
Power Pro Whey Protein
Whey Protein 1 kg
від 1 205 грн.
Fitness Live 80% Whe...
80% Whey Protein 0.9 kg
від 1 598 грн.
IronMaxx 100% Whey P...
100% Whey Protein 0.9 kg
від 1 955 грн.
Myprotein Impact Whe...
Impact Whey Protein 1 kg
від 1 775 грн.
Myprotein Impact Die...
Impact Diet Whey 1 kg
від 1 533 грн.
Whey Protein Light 1 kg
від 1 261 грн.
Trec Nutrition Whey ...
Whey 100 0.9 kg
від 1 885 грн.
Vansiton Whey-80
Whey-80 0.9 kg
від 1 191 грн.
Olimp 100% Natural W...
100% Natural Whey Protein...
від 1 401 грн.
Weider Gold Whey
Gold Whey 0.5 kg
від 1 444 грн.
Vansiton Extra
Extra 0.9 kg
від 1 310 грн.
Vansiton Ultra Pro
Ultra Pro 0.9 kg
від 1 357 грн.
IronFlex WPC 80EU EDGE
WPC 80EU EDGE 0.9 kg
від 1 280 грн.
AllNutrition Whey Pr...
Whey Protein 0.908 kg
від 1 350 грн.
Nutrend Whey Core
Whey Core 0.9 kg
від 1 264 грн.
Scitec Nutrition 100...
100% Whey Protein 0.92 kg
від 1 677 грн.
Vansiton Whey For Co...
Whey For Cocktail 1.5 kg
від 1 758 грн.
Vansiton Ultra Pro
Ultra Pro 1.3 kg
від 1 879 грн.
Energybody Systems M...
Mega Protein 0.5 kg
від 1 974 грн.
Mutant Whey Protein
Whey Protein 0.908 kg
від 1 570 грн.
Vansiton Extra
Extra 1.4 kg
VpLab 100% Platinum ...
100% Platinum Whey 0.75 kg
від 1 591 грн.
Olimp Hi Pro Pancakes
Hi Pro Pancakes 0.9 kg
від 1 236 грн.
OstroVit Whey Protein
Whey Protein 0.7 kg
від 1 206 грн.

від 1 760  до 1 777 грн.
Протеїновий порошок VPlab Lean Protein Shake печиво з кремом 750г
Rozetka.ua (Київ)
1 777 грн.
← купити
Сироватковий протеїн VP Laboratory Lean Protein Shake 750 г Cookies Cream
Rozetka.ua (Київ)
1 760 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати VpLab Lean Protein Shake 0.75 kg, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: протеїн . Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на протеїн у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія