шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни5Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити VR окуляри VR Shinecon G18EB за ціною від 1799 грн.
Фото 6

Характеристики та опис VR Shinecon G18EB

Навушники; Налаштування міжзіничної відстані; Налаштування відстані лінз; Макс. діагональ телефону"): 6.7; iOS (iPhone); Призначення (сумісність): Android; Тип пристрою: VR-окуляри для телефону
Тип пристроюVR-окуляри для телефону
Призначення (сумісність)Android
iOS (iPhone)
Характеристики
Макс. діагональ телефону6.7 "
Налаштування відстані лінз
Налаштування міжзіничної відстані
Мультимедіа
Навушники
Інше
Управліннякнопкове
Матеріал корпусапластик
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1800 грн.    до  2700 грн.

від 1 799  до 2 595 грн.
Окуляри віртуальної реальності Shinecon G18EB для смартфона з Hi-Fi навушниками (Білий) 2838
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 799 грн.
← купити
Окуляри віртуальної реальності Shinecon G18EB для смартфона з Hi-Fi навушниками (Білий)
Rozetka.ua (Київ)
2 322 грн.
← купити
VR-окуляри з геймпадом VR LUX PRO — комплект: 3D-окуляри Shinecon G18EB + бездротовий джойстик Mocute , для смартфонів 4.7–6
Rozetka.ua (Київ)
2 595 грн.
← купити
VR-окуляри LUX PRO SHINECON G18EB з Bluetooth-пультом | Віртуальна реальність для смартфонів 4.7–6.7", White
Rozetka.ua (Київ)
2 292 грн.
← купити
VR-окуляри з геймпадом VR LUX PRO SHINECON G18EB — комплект віртуальної реальності з Bluetooth-контролером Mocute 052
Rozetka.ua (Київ)
2 395 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати VR Shinecon G18EB, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: vr окуляри VR Shinecon G18EB. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на vr окуляри VR Shinecon G18EB у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія